Philips AZB798T/12 čierny

Cena:
139,00 €

Pôvodná cena 159,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,78 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Prenosný rádioprehrávač Philips AZB798T/12 v čiernom dizajne ponúka možnosť vychutnať si svoju obľúbenú hudbu v pohodlí s funkciami, ktoré vám uľahčia život. Je určený na prehrávanie z rôzných zdrojov ako CD, CD-R, CD-RW, MP3/WMA-CD. Obsahuje aj mechanický kazetový magnetofón s funkciou autostop. Navyše je vybavený vstupom Audio-in a tunerom FM, DAB a DAB+. Pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA poslúži režim USB Direct. Nechýba ani streamovanie hudby prostredníctvom technológie Bluetooth. O skvelý hudobný zážitok sa postarajú reproduktory s konštrukciou Bass Reflex a funkciou Dynamic Bass Boost. Samozrejmosťou je aj funkcia Digital Sound Control. Napájanie na sieť alebo 6x LR20 batérie.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
  • Zľava 13 %

Zvážte aj tento produkt

Rádio a CD prehrávač Soundmaster SCD8000WE je vybavený technológiou Bluetooth, ktorým môžete prehrávať aj hudbu z vášho smartfónu. Nechýba ani rozhranie USB a AUX pre pripojenie flash disku alebo MP3 prehrávača. Prehráva formáty CD, CD-R / RW, CD-MP3, alebo FM rádio. Balenie obsahuje aj diaľkový ovládač a popruh pre nosenie na ramene.

Základné parametre

  • Bluetooth: Áno
  • USB port: Áno
  • Typ média: CD-RW, CD-R

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Prenos hudby bezdrôtovo cez Bluetooth ™ zo smartfónu

Bluetooth je bezdrôtová komunikačná technológia, ktorá je spoľahlivá a energeticky účinná. Táto technológia uľahčuje bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod / iPhone / iPad alebo iným zariadeniam Bluetooth, napríklad smartfónom, tabletom alebo dokonca notebookom. Takže si môžete vychutnať svoju obľúbenú hudbu a zvuk videí alebo hier bezdrôtovo na tomto prehrávači.

Dynamické zvýraznenie basov 

S funkciou Dynamic Bass Boost môžete zvýrazniť basy v hudbe stlačením tlačidla, bez ohľadu na nastavenú hlasitosť, a tak zaistiť maximálne potešenie z počúvania. Funkcia Dynamic Bass Boost (Dynamické zvýraznenie basov), zvyšuje úroveň hlbokých tónov tak, aby sa dosiahol hladký zvuk aj pri nízkej hlasitosti.

Systém reproduktorov Bass Reflex

Systém reproduktorov Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Od bežného systému reproduktorov sa odlišuje dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie.

Digital Sound Control

S funkciou Digitálneho ovládania zvuku máte na výber prednastavené režimy Vyvážený, Čistý, Silný, Príjemný a Jasný, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

DAB +, DAB a FM pre komplexné potešenie z rádia

Na rozdiel od analógového FM vysielania, DAB+/DAB (Digital Audio Broadcasting) je metóda digitálneho prenosu rádiových signálov cez sieť pozemných rádiových vysielačov. Ponúka poslucháčovi viac možností a informácií v čistej kvalite zvuku bez akéhokoľvek šumu. S touto technológiou prijímač automaticky nájde najsilnejší signál. S digitálnymi vysielačmi DAB + / DAB už nemusíte pamätať na frekvenciu. Prístroje sa nastavujú podľa názvov staníc a nemusia sa resetovať.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Typ média: CD-R, CD-RW
Výstup pre slúchadlá: Áno
RMS výkon: 12 W
iNFC: Nie
DAB: Áno
RDS: Áno
Počet reproduktorov: 2
Kazetový prehrávač: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips

Konektivita

iBluetooth: Áno
USB port: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iNFC: Nie
AUX vstup: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43,5 cm
Výška: 17 cm
Hĺbka: 27 cm
Hmotnosť: 3 Kg

Multimedia

Typ média: CD-R, CD-RW
Zvukové formáty: mp3

Display/Grafika

iTyp displeja: LCD
Vstavaný displej: Áno

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Rádio

Podporované pásma: FM
Počet staníc v pamäti: 20
DAB: Áno
RDS: Áno

Zvuk

RMS výkon: 12 W

Energetické údaje

Napájanie: 230V + batéria

Reproduktory

Počet reproduktorov: 2

Mechanika a disk

Kazetový prehrávač: Áno

Ostatné

Kód produktu: 6951613993491

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore