Philips AZB798T/12 čierny

 • Zľava

Rádioprehrávač, Farba čierna, Typ média: CD-RW, CD-R, RMS výkon: 12 W, Bluetooth, Podporované pásma: FM, DAB, RDS, 20 staníc v pamäti, Kazetový prehrávač, USB port, AUX vstup, Výstup pre slúchadlá, 2 × reproduktor, Zvukové formáty: mp3, Vstavaný displej, LCD, Napájanie: 230V + batéria. Viac info


Cena 179,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 189,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,60 € Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

5 + nakupů

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Prenosný rádioprehrávač Philips AZB798T/12 v čiernom dizajne ponúka možnosť vychutnať si svoju obľúbenú hudbu v pohodlí s funkciami, ktoré vám uľahčia život. Je určený na prehrávanie z rôzných zdrojov ako CD, CD-R, CD-RW, MP3/WMA-CD. Obsahuje aj mechanický kazetový magnetofón s funkciou autostop. Navyše je vybavený vstupom Audio-in a tunerom FM, DAB a DAB+. Pre prehrávanie hudby vo formáte MP3/WMA poslúži režim USB Direct. Nechýba ani streamovanie hudby prostredníctvom technológie Bluetooth. O skvelý hudobný zážitok sa postarajú reproduktory s konštrukciou Bass Reflex a funkciou Dynamic Bass Boost. Samozrejmosťou je aj funkcia Digital Sound Control. Napájanie na sieť alebo 6x LR20 batérie.

Prenos hudby bezdrôtovo cez Bluetooth ™ zo smartfónu

Bluetooth je bezdrôtová komunikačná technológia, ktorá je spoľahlivá a energeticky účinná. Táto technológia uľahčuje bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod / iPhone / iPad alebo iným zariadeniam Bluetooth, napríklad smartfónom, tabletom alebo dokonca notebookom. Takže si môžete vychutnať svoju obľúbenú hudbu a zvuk videí alebo hier bezdrôtovo na tomto prehrávači.

Dynamické zvýraznenie basov 

S funkciou Dynamic Bass Boost môžete zvýrazniť basy v hudbe stlačením tlačidla, bez ohľadu na nastavenú hlasitosť, a tak zaistiť maximálne potešenie z počúvania. Funkcia Dynamic Bass Boost (Dynamické zvýraznenie basov), zvyšuje úroveň hlbokých tónov tak, aby sa dosiahol hladký zvuk aj pri nízkej hlasitosti.

Systém reproduktorov Bass Reflex

Systém reproduktorov Bass Reflex umožňuje hlboký zážitok z basov z kompaktného systému reproduktorov. Od bežného systému reproduktorov sa odlišuje dodatočným kruhovým basovým otvorom, ktorý je akusticky zladený s reproduktorom, aby optimalizoval výstup systému nízkej frekvencie. Výsledkom sú hlbšie ovládané basy a menšie skreslenie.

Digital Sound Control

S funkciou Digitálneho ovládania zvuku máte na výber prednastavené režimy Vyvážený, Čistý, Silný, Príjemný a Jasný, pomocou ktorých môžete ovládať frekvenčné rozsahy pre rôzne hudobné štýly. Digitálne ovládanie zvuku umožňuje vyťažiť z hudby maximum presným prispôsobením zvukovej rovnováhy tak, aby zodpovedala typu hudby, ktorý práve prehrávate.

DAB +, DAB a FM pre komplexné potešenie z rádia

Na rozdiel od analógového FM vysielania, DAB+/DAB (Digital Audio Broadcasting) je metóda digitálneho prenosu rádiových signálov cez sieť pozemných rádiových vysielačov. Ponúka poslucháčovi viac možností a informácií v čistej kvalite zvuku bez akéhokoľvek šumu. S touto technológiou prijímač automaticky nájde najsilnejší signál. S digitálnymi vysielačmi DAB + / DAB už nemusíte pamätať na frekvenciu. Prístroje sa nastavujú podľa názvov staníc a nemusia sa resetovať.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Bluetooth Áno
USB port Áno
Typ média CD-R, CD-RW
Výstup pre slúchadlá Áno
RMS výkon 12 W
NFC Nie
DAB Áno
RDS Áno
Počet reproduktorov 2
Kazetový prehrávač Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

5 recenzií Philips AZB798T/12 čierny

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

František

30. 8. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • všetko ide ako má
 • nie sú

Martin

7. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Všetko v jednom
 • Kompaktný
 • Výborný zvuk
 • Cena :-)
 • Málo predvolieb zvuku

Kupil by som bez váhania znova .


Katarína

15. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Výborná kvalita zvuku

Peter

31. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • spokojnosť
 • bez negatívu