Philips BHB876/00 StyleCare Prestige

45 dní záruka vrátenia peňazí po registrácii

Cena:
125,00 €

Pôvodná cena 129,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,50 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Kulma PHILIPS BHB876/00 automaticky vytvára nádherné kučery, vďaka inteligentnému systému natáčania. Na jeden ťah upraví až 2x viac vlasov. Pre lepšiu starostlivosť o vaše vlasy kulma disponuje ochrannou keramickou vrstvou so zapusteným keratínom. Jednotlivé nastavenia natáčania, teploty a času možno rozlične kombinovať a zakaždým tak dosiahnuť želaný vzhľad - čím získate až 27 rôznych nastavení podľa typu vlasov. Určite oceníte extrémne rýchly čas nahriatia len 30 sekúnd. Po 60 minútach nečinnosti sa kulma automaticky vypne.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Kulma PHILIPS BHB876/00

 

Inteligentný systém natáčania

Inovatívny systém natáčania vlasov vďaka kulme PHILIPS BHB876/00 predstavuje mnohé vylepšenia funkcií. Vďaka dvom automaticky rotujúcim inteligentným natáčacím ochranným prvkom vytvoríte úžasné trvácne kučery jednoduchým stlačením tlačidla. Každučký vlas natočia ako profesionálny kaderník a pritom s vlasmi po celý čas manipulujú šetrne. Šikovná technológia na tvorbu bohatých kučier umožňuje automatickej natáčacej kulme vytvárať trvácne účesy pri šetrnej teplote. Dlhší valec zariadenia, jednoducho uchopiteľná vertikálna rukoväť a otvorená konštrukcia, rešpektuje prirodzený rast vlasov – to všetko vám pomôže vytvoriť dokonalý účes s minimálnym úsilím.

Jedným ťahom upraví až 2x viac vlasov

Vďaka o 113 % väčšej ploche automatickej natáčacej kulmy teraz môžete na jeden ťah upraviť 2x viac vlasov. Cesta k dokonalým kučerám je teda odteraz jednoduchá a rýchla

Ľahké použitie

Automatická natáčacia kulma PHILIPS BHB876/00 sa drží voľne v prirodzenej vertikálnej polohe, vďaka čomu bez námahy vytvoríte dokonale rovnomerné kučery na celej hlave. Ovládacie tlačidlá sa nachádzajú na rukoväti, kde na ne intuitívne dosiahnete. Zakrivený, oblý tvar natáčacej komory umožňuje pohodlne natáčať vlasy aj tesnejšie pri temene.

 

Otvorený dizajn pre perfektné kučery

Inovatívny otvorený dizajn v kombinácii s dvoma vertikálnymi natáčacími ochrannými prvkami vám pomôže dosiahnuť skvelé kučery a pritom je šetrný k vlasom. Natáčacie ochranné prvky rotujúce v priestrannej komore jemne, plynule a bez ťahania navíjajú vlasy na natáčací valec. Keďže majú natáčacie ochranné prvky vertikálny tvar, ktorý rešpektuje prirodzený rast vlasov, hrozí menšie riziko ich zaseknutia. Úprava vlasov je tak úplne bezstarostná aj vďaka ochrannej keramickej vrstve so zapusteným keratínom pre lepšiu starostlivosť o vaše vlasy.

Rôzne kučery

Doprajte si zmenu s pestrým výberom účesov vďaka 27 kombináciám nastavení (3 nastavenia časovača x 3 nastavenia teploty x 3 nastavenia smerovania natáčania - vpravo, vľavo a automaticky). Jednotlivé nastavenia natáčania, teploty a času možno rozlične kombinovať a zakaždým tak dosiahnuť želaný vzhľad. Pravotočivé kučery, ľavotočivé kučery – aby ste mohli dokonalo symetricky natočiť každú stranu – alebo automatické natáčanie pre striedanie pravotočivých a ľavotočivých kučier na dosiahnutie dokonalo prirodzeného vzhľadu.

 

3 nastavenia teploty a 3 nastavenia času

3 nastavenia teploty (170°C – 190 °C – 210 °C) a 3 nastavenia času (12 s – 10 s – 8 s) vám pomôžu dosiahnuť vynikajúce výsledky od voľných až po husté kučery pri rôznych typoch vlasov. Pri použití vysokého nastavenia teploty s dlhším časom natáčania získate husté kučery, a preto je toto nastavenie ideálne pre hustejšie vlasy. Nízke nastavenie teploty v kombinácii s kratším časom natáčania predstavuje optimálne riešenie pre vlasy, ktoré potrebujú výnimočnú ochranu.

 

 

Bezpečnostné funkcie

Táto automatická kulma Philips disponuje funkciou inteligentnej spätnej väzby. Keď je kučera vytvorená, špeciálny indikátor vás na to nepretržitým pípaním upozorní. Táto inovatívna funkcia vám pomôže dosiahnuť zakaždým skvelé dlhotrvajúce výsledky bez prehrievania vlasov. Funkcia automatického zastavenia automaticky vypne napájanie kulmy, aby chránila vaše vlasy, ak sa náhodou zapletú v komore.

 

Odolná voči teplu

Nová vylepšená komora zabraňuje vzniku popálenín počas úpravy vlasov. Na rozdiel od klasických natáčacích kuliem si už nikdy nepopálite prsty, pretože náš šikovný dizajn úplne izoluje teplo od všetkých ostatných častí a smeruje teplo len na upravované vlasy.

 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Ionizátor: Nie
Automatické vypnutie: Áno
Keramický povrch: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips
Možnosť zavesenia: Áno
Keramický povrch: Áno
Ochladzujúca koncovka: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 28 cm
Hmotnosť: 620 g
Výška: 12 cm
Hĺbka: 8,8 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: Rozdelovač na pramene

Funkcie

Ionizátor: Nie
Automatické vypnutie: Áno
Počet teplotných nastavení: 3
Počet teplotných stupňov: 3

Energetické údaje

Príkon: 34 W

Ostatné

Kód produktu: BHB876/00

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore