Philips DST8020/20 Azur série 8000

Euromonitor International

Euromonitor International

Philips je svetová značka číslo 1 na žehlenie


Naparovacia žehlička, Príkon: 3000 W, Vertikálne naparovanie, Automatické vypnutie, Parný náraz: 240 g/min, Kontinuálny výstup pary: 55 g/min, Odvápňovací systém, Kropenie, Systém proti kvapkaniu, Objem vodného zásobníka: 300 ml, Dĺžka kábla: 2,5 m, Hmotnosť: 1.78 kg. Viac info


Cena 99,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

3 dva nákupy

Zobraziť 3 recenzie a jedno ocenenie

Popis produktu

Výkonná naparovacia žehlička Philips DST8020/20 Azur série 8000 so zosilneným výstupom pary až 240 g. Vďaka technológii OptimalTEMP žehlička zaručene nespáli žiadnu tkaninu vhodnú na žehlenie a bezpečne vyžehlí všetko od hodvábu až po vlnu.

Philips DST8020/20 Azur série 8000 naparovacia žehlička 

  • Záruka žehlenia bez spálenia 
  • Výkon: 3000 W 
  • Stály výstup pary 55 g/min

Žehlenie jedným ťahom

S výkonnou žehličkou Philips Azur Series 8000 sa takmer hneď poddajú aj tie najodolnejšie záhyby a vďaka jej extra výkonu budete mať vyžehlené behom okamihu. Vďaka kombinácii príkonu 3000 W, trvalému výstupu pary až 55 g/min a extra silnému parnému rázu až 240 g/min vyhladíte látky doslova jedným ťahom. Prístroj je vybavený inovatívnou technológiou OptimalTEMP, ktorá zaručuje použitie takej teploty, ktorá je bezpečná pre všetky typy žehliteľných látok. S jedným nastavením tak ošetríte blúzku z chúlostivého hodvábu aj silnejšiu džínsovinu. Šetrne vyhladí aj oblečenie so zipsami či gombíkmi. Spálenie látky či poškodenie teplom sa obávať nemusíte, ani pokiaľ by ste žehličku nechali položenú priamo na látke. Prístroj využíva pohybový senzor, ktorý rozpozná, že žehličkou po látke hýbete, a dokáže tak optimálne dávkovať paru pre tie najlepšie výsledky. Prístroj sa skvele hodí aj pre vertikálne naparovanie visiaceho oblečenia. 

Rýchly ohrev a mimoriadny výkon 

Naparovacia žehlička Philips Azur 8000 Series je vybavená príkonom 3000 W. Vďaka tomu je nahriata a pripravená na použitie za okamih a poradí si aj s tými najviac odolnými záhybmi, a to aj na veľmi silných tkaninách. 

Silný a stály výstup pary 

Výkonná naparovacia žehlička Philips Azur 8000 Series disponuje trvalým výstupom pary až 55 g/min. Všetky typy tkanín ľahko vyhladí a zbaví ich nechcených záhybov ľahko a veľmi rýchlo.

Turbo parný ráz 

Vďaka extra silnému parnému rázu jednoducho a bez námahy odstránite záhyby aj z veľmi silných látok, napríklad z džínsoviny. S parným rázom až 240 g/min budete so žehlením hotoví v priebehu krátkej chvíle.

Technológia OptimalTEMP

S naparovacou žehličkou Philips Azur 8000 môžete celú várku oblečenia vyžehliť na jedno nastavenie, bez zdĺhavého triedenia podľa materiálu alebo zložitého prenastavovania prístroja. Vďaka inovatívnej technológii OptimalTEMP je možné všetky typy žehliteľných látok zbaviť záhybov bez rizika spálenia alebo poškodenia teplom.

Plynulý a kĺzavý pohyb po akejkoľvek látke

Naparovacia žehlička Philips Azur 8000 využíva inovatívnu žehliacu plochu SteamGlide Elite. Tá vďaka svojim unikátnym vlastnostiam zaisťuje plynulý a kĺzavý pohyb po akejkoľvek látke. Je mimoriadne hladká, ľahko sa čistí a je odolná proti poškriabaniu.

Senzor pohybu

Nechcené záhyby na oblečení sa poddajú behom okamihu! Naparovacia žehlička Philips Azur 8000 má zabudovaný senzor pohybu, vďaka ktorému rozpozná, kedy ňou pohybujete po žehlenej látke, a automaticky pre vás dávkuje paru pre tie najlepšie výsledky.

Vertikálne naparovanie 

Uľahčite si úpravu odevov vertikálnym naparovaním! Vďaka extra výkonu žehličky Philips Azur 8000 môžete zbaviť záhybov aj odevy visiace na ramienku či sušiaku. Žehliaca doska nie je nutná.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem vodného zásobníka 300 ml
Parný ráz 240 g/min
Automatické vypnutie Áno

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Euromonitor International

Euromonitor International

Philips je svetová značka číslo 1 na žehlenie

5,0 / 5

3 recenzie Philips DST8020/20 Azur série 8000

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Zuzana

15. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Jednoduché a rýchle žehlenie a bez rizika spálenia. Pekný dizajn.<br />


Nicol

13. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Výborný sklz a výkon, rýchle žehlenie !


5577476572718934

20. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Ergonomická rukoväť, hmotnosť žehličky,
  • kvalitný povrh žehliacej plochy
  • silný tlak pary, napomáha žehleniu
  • nie je to nedostatok , skôr je potrebné na to myslieť, že žehlička má príkon 3000 w preto je potrebné počkať kým sa nahreje, niekedy to tsrvá dlhšiu donbu