Philips DVT2110 čierno-strieborný


Uhlopriečka: 5 ", Slot pre pamäťovú kartu: Áno, Kapacita: 8 GB, Výstup pre slúchadlá: Áno, FM rádio: Nie, Vstavaný displej: Áno, Rozhranie: USB-C, Doba záznamu: 36 hod., Vstup pre externý mikrofón: Nie,


Cena 96,90 €

Zľava 5 % z pôvodnej ceny: 101,90 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,94 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Praktický digitálny diktafón Philips DVT2110 v čierno-striebornom prevedení sa stane vaším praktickým pomocníkom a využijete ho pri nahrávaní rozhovorov a menších porád vo formátoch MP3 a PCM (WAV). Kompaktné telo v sebe ukrýva dva vysoko kvalitné stereo mikrofóny, ktoré zaisťujú krištáľovo čistý zvuk, či 8 GB internej pamäte (postačuje na 88 dní nepretržitého nahrávania). Disponuje integrovanou veľkokapacitnou lítium-iónovou batériou, ktorá zaručuje nadštandardnú výdrž až 36 hodín, prednastavenými scenármi (automaticky upravujú nastavenia zvuku záznamníka) a veľkým 2“ farebným LCD displejom, na ktorom sa budú prehľadne zobrazovať najpodstatnejšie informácie. Zariadenie nevyžaduje žiadnu špeciálnu inštaláciu a používateľské rozhranie podporuje až 7 jazykov.

Výnimočná kvalita nahrávok

Tento model je dokonalým spoločníkom pri nahrávaní rozhovorov a menších schôdzok. Vďaka dvom vysoko kvalitným mikrofónom budú vaše nahrávky vždy zreteľné a zrozumiteľné a ničí hlas sa nestratí. 

Vysoko kvalitné mikrofóny

Dva vysoko kvalitné stereo mikrofóny zaisťujú krištáľovo čistý zvuk. Vyššia citlivosť pri nahrávaní umožňuje zaznamenávať viac signálu bez kompromisov v oblasti kvality zvuku. 

8 GB internej pamäte

Vďaka 8 GB internej pamäti môžete zachytiť a uchovávať až 88 dní nepretržitého nahrávania.

Okamžité pripojenie a používanie

Záznamník nevyžaduje žiadnu špeciálnu inštaláciu. Stačí ho pripojiť k PC alebo Macu a hneď môžete súbory prehrávať alebo ich preniesť do počítača.

Nahrávanie vo formátoch MP3 a PCM

Na nahrávanie môžete používať stereo formáty MP3 a PCM. Obľúbený formát súborov MP3 umožňuje prehrávať súbory takmer kdekoľvek a jednoducho ich zdieľať s druhými. Formát PCM (WAV) umožňuje vytvárať stereo nahrávky bezstratového a nekomprimovaného zvuku s kvalitou zodpovedajúcou diskom CD.

Dlhá výdrž batérie

Veľkokapacitná lítium-iónová polymérová batéria sa jednoducho nabíja prostredníctvom štandardného konektora USB C. Tým je zaručená nadštandardná výdrž batérie, ktorá umožňuje nahrávanie až 36 hodín, takže máte istotu, že záznamník je pripravený na prácu vždy, keď ste aj vy. 

Neprerušované nahrávanie

Jednou z hlavných výhod používania diktafónu na záznam zvuku namiesto smartfónu je možnosť nahrávania dlhých časových úsekov bez prerušovania prichádzajúcimi správami alebo volaniami. Znamená to tiež, že v tomto čase nemáte smartfón blokovaný a môžete ho používať súčasne.

Scenáre zvuku

Tento model sa dodáva s prednastavenými scenármi, ktoré automaticky upravujú nastavenia zvuku záznamníka v závislosti od toho, čo chcete nahrávať, či už sú to poznámky, zvuk na rozpoznávanie hlasu, rozhovory, prednášky, hudba alebo schôdzky. 

Veľký farbený displej

Veľký farebný displej zaisťuje ostrý obraz, takže na ňom na prvý pohľad ľahko uvidíte a prečítate všetko dôležité. Prehľadné používateľské rozhranie podporuje sedem jazykov a je optimalizované pre jednoduché a intuitívne používanie. 

Inteligentné funkcie

Funkcie predbežného nahrávania a časovača zaisťujú, aby vám neunikol ani okamih. Nahrávanie aktivované hlasom predstavuje pohodlnú funkciu nahrávania bez ovládania rukami, ktorá nahrávanie pozastaví, keď prestanete rozprávať a automaticky bude pokračovať, keď znova prehovoríte. Nahrávky je možné upravovať prepísaním ich častí alebo pridaním novej nahrávky na koniec. Dlhé nahrávky je možné automaticky alebo ručne rozdeľovať na samostatné súbory, ktoré sa ľahšie upravujú alebo zdieľajú. Vďaka inteligentným funkciám prehrávania, ako sú záložky alebo filtre, môžete ľahšie a rýchlejšie nájsť nahrávku, ktorú hľadáte. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 5 "
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Kapacita 8 GB
Výstup pre slúchadlá Áno
FM rádio Nie
Vstavaný displej Áno
Rozhranie USB-C
Doba záznamu 36 hod.
Vstup pre externý mikrofón Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips DVT2110 čierno-strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené