Philips DVT2110 čierno-strieborný

Cena:
101,90 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,04 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Praktický digitálny diktafón Philips DVT2110 v čierno-striebornom prevedení sa stane vaším praktickým pomocníkom a využijete ho pri nahrávaní rozhovorov a menších porád vo formátoch MP3 a PCM (WAV). Kompaktné telo v sebe ukrýva dva vysoko kvalitné stereo mikrofóny, ktoré zaisťujú krištáľovo čistý zvuk, či 8 GB internej pamäte (postačuje na 88 dní nepretržitého nahrávania). Disponuje integrovanou veľkokapacitnou lítium-iónovou batériou, ktorá zaručuje nadštandardnú výdrž až 36 hodín, prednastavenými scenármi (automaticky upravujú nastavenia zvuku záznamníka) a veľkým 2“ farebným LCD displejom, na ktorom sa budú prehľadne zobrazovať najpodstatnejšie informácie. Zariadenie nevyžaduje žiadnu špeciálnu inštaláciu a používateľské rozhranie podporuje až 7 jazykov.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Digitálny diktafón Philips DVT4110 v striebornom prevedení sa stane vaším praktickým pomocníkom a využijete ho pri nahrávaní rozhovorov a prednášok vo formátoch MP3 a PCM (WAV). Kompaktné telo v sebe ukrýva tri vysoko dynamické Hi-Fi mikrofóny, ktoré zaisťujú krištáľovo čistý zvuk, či 8 GB internej pamäte (postačuje na 88 dní nahrávania), ktorú možno rozšíriť cez microSD kartu (s kapacitou 32 GB). Disponuje integrovanou lítium-iónovou batériou, ktorá zaručuje nadštandardnú výdrž až 36 hodín, prednastavenými scenármi (automaticky upravujú nastavenia zvuku) a veľkým 2“ farebným LCD displejom, na ktorom sa budú prehľadne zobrazovať najpodstatnejšie informácie. Zariadenie môžete ovládať aj diaľkovo pomocou smartfónu (aplikácia Philips VoiceTracer) a nahrávky potom okamžite zdieľať s priateľmi cez WiFi.

Základné parametre

  • Uhlopriečka: 5 "
  • Slot pre pamäťovú kartu: Áno
  • Kapacita: 8 GB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Výnimočná kvalita nahrávok

Tento model je dokonalým spoločníkom pri nahrávaní rozhovorov a menších schôdzok. Vďaka dvom vysoko kvalitným mikrofónom budú vaše nahrávky vždy zreteľné a zrozumiteľné a ničí hlas sa nestratí. 

Vysoko kvalitné mikrofóny

Dva vysoko kvalitné stereo mikrofóny zaisťujú krištáľovo čistý zvuk. Vyššia citlivosť pri nahrávaní umožňuje zaznamenávať viac signálu bez kompromisov v oblasti kvality zvuku. 

8 GB internej pamäte

Vďaka 8 GB internej pamäti môžete zachytiť a uchovávať až 88 dní nepretržitého nahrávania.

Okamžité pripojenie a používanie

Záznamník nevyžaduje žiadnu špeciálnu inštaláciu. Stačí ho pripojiť k PC alebo Macu a hneď môžete súbory prehrávať alebo ich preniesť do počítača.

Nahrávanie vo formátoch MP3 a PCM

Na nahrávanie môžete používať stereo formáty MP3 a PCM. Obľúbený formát súborov MP3 umožňuje prehrávať súbory takmer kdekoľvek a jednoducho ich zdieľať s druhými. Formát PCM (WAV) umožňuje vytvárať stereo nahrávky bezstratového a nekomprimovaného zvuku s kvalitou zodpovedajúcou diskom CD.

Dlhá výdrž batérie

Veľkokapacitná lítium-iónová polymérová batéria sa jednoducho nabíja prostredníctvom štandardného konektora USB C. Tým je zaručená nadštandardná výdrž batérie, ktorá umožňuje nahrávanie až 36 hodín, takže máte istotu, že záznamník je pripravený na prácu vždy, keď ste aj vy. 

Neprerušované nahrávanie

Jednou z hlavných výhod používania diktafónu na záznam zvuku namiesto smartfónu je možnosť nahrávania dlhých časových úsekov bez prerušovania prichádzajúcimi správami alebo volaniami. Znamená to tiež, že v tomto čase nemáte smartfón blokovaný a môžete ho používať súčasne.

Scenáre zvuku

Tento model sa dodáva s prednastavenými scenármi, ktoré automaticky upravujú nastavenia zvuku záznamníka v závislosti od toho, čo chcete nahrávať, či už sú to poznámky, zvuk na rozpoznávanie hlasu, rozhovory, prednášky, hudba alebo schôdzky. 

Veľký farbený displej

Veľký farebný displej zaisťuje ostrý obraz, takže na ňom na prvý pohľad ľahko uvidíte a prečítate všetko dôležité. Prehľadné používateľské rozhranie podporuje sedem jazykov a je optimalizované pre jednoduché a intuitívne používanie. 

Inteligentné funkcie

Funkcie predbežného nahrávania a časovača zaisťujú, aby vám neunikol ani okamih. Nahrávanie aktivované hlasom predstavuje pohodlnú funkciu nahrávania bez ovládania rukami, ktorá nahrávanie pozastaví, keď prestanete rozprávať a automaticky bude pokračovať, keď znova prehovoríte. Nahrávky je možné upravovať prepísaním ich častí alebo pridaním novej nahrávky na koniec. Dlhé nahrávky je možné automaticky alebo ručne rozdeľovať na samostatné súbory, ktoré sa ľahšie upravujú alebo zdieľajú. Vďaka inteligentným funkciám prehrávania, ako sú záložky alebo filtre, môžete ľahšie a rýchlejšie nájsť nahrávku, ktorú hľadáte. 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 5 "
iSlot pre pamäťovú kartu: Áno
iKapacita: 8 GB
Výstup pre slúchadlá: Áno
FM rádio: Nie
Vstavaný displej: Áno
Rozhranie: USB-C
iUkladacie médium: micro SD
Doba záznamu: 36 hod.
Vstup pre externý mikrofón: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips

Display/Grafika

iUhlopriečka: 5 "
iRozlíšenie displeja (px): 320x240
Vstavaný displej: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 4,7 cm
Výška: 12,8 cm
Hĺbka: 1,6 cm
Hmotnosť: 76 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: kábel USB-C

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Áno
Kompat.pamäť.karty: micro SD

Dátové úložisko

iKapacita: 8 GB
iUkladacie médium: micro SD

Konektivita

Výstup pre slúchadlá: Áno
Rozhranie: USB-C
Vstup pre externý mikrofón: Nie

Rádio

FM rádio: Nie

Funkcie

Ekvalizér: Áno
Indexovanie: Áno
Prehrávanie hudby: Áno

Batérie

Typ batérie: Li-Ion

Režim nahrávania

Doba záznamu: 36 hod.
Formát záznamu: MP3, WAV

Ostatné

Kód produktu: 855971006434

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore