Philips DVT7110 čierno-strieborný


Uhlopriečka: 5 ", Slot pre pamäťovú kartu: Áno, Kapacita: 8 GB, Výstup pre slúchadlá: Áno, FM rádio: Nie, Vstavaný displej: Áno, Rozhranie: Wifi, Ukladacie médium: micro SD, Doba záznamu: 36 hod., Vstup pre externý mikrofón: Áno,


Cena 169,00 €

Zľava 8 % z pôvodnej ceny: 182,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Popis produktu

Digitálny diktafón Philips DVT7110 v čierno-striebornom prevedení sa stane vaším praktickým pomocníkom a využijete ho aj ako externý mikrofón (MP3 v kvalite 24 bitov/96 kHz) pri nahrávaní videí. V balení nájdete praktické skrutky (na pripevnenie k zrkadlovke) a ochranu proti zvukom vetra pri nahrávaní v exteriéroch. Kompaktné telo v sebe ukrýva tri dynamické Hi-Fi mikrofóny, ktoré zaisťujú krištáľovo čistý zvuk, či 8 GB internej pamäte, ktorú možno rozšíriť cez microSD kartu (s kapacitou 32 GB). Disponuje integrovanou lítium-iónovou batériou, ktorá zaručuje výdrž až 36 hodín, prednastavenými scenármi (automaticky upravujú nastavenia zvuku) a 2“ farebným LCD displejom. Zariadenie môžete ovládať aj diaľkovo pomocou smartfónu (aplikácia Philips VoiceTracer) a nahrávky potom okamžite zdieľať s priateľmi cez WiFi.

Výnimočný zvuk

Výnimočné videá vyžadujú výnimočný zvuk. Dosiahnite vyššej úrovne videí vďaka skvelému nahrávaniu zvuku. Používajte tento záznamník ako externý mikrofón a zaistite si pre videá fascinujúci čistý zvuk. Môžete dokonca pripojiť záznamník pomocou sánok, ktoré sú súčasťou dodávky, priamo k digitálnej zrkadlovke a pri nahrávaní v exteriéroch používať ochranu proti zvukom vetra. 

Tri Hi-Fi mikrofóny

Na prirodzené nahrávanie zvuku s kvalitou ako zo štúdia je potrebných niekoľko kľúčových komponentov: veľký odstup signálu od šumu, vysoko dynamické mikrofóny na zachytenie tichých tónov aj hlasných bubnov, vysoko kvalitné uchytenie mikrofónu, aby sa nesnímali ruchy pri jeho uchopení, a výrazné oddelenie ľavého a pravého kanála, aby sa dosiahol efekt skutočného ľudského sluchu. 

Ochrana proti zvukom vetra

Umelá kožušina, ktorá je súčasťou dodávky, výrazne zvyšuje kvalitu zvuku pri nahrávaní v exteriéroch. Tento chlpatý materiál, ktorý pohlcuje zvuky, dobre prilieha na mikrofón a znižuje hladinu nežiaducich zvukov vetra a okolia. 

Možnosť montáže na fotoaparát

Zaistite si pre videá skvelý zvuk používaním záznamníka ako externého zvukového zdroja. Dosahujte vynikajúce výsledky pripojením záznamníka na hornú stranu fotoaparátu prostredníctvom sánok, ktoré sú súčasťou dodávky, a súčasným nahrávaním videa a zvuku. 

8 GB internej pamäte

Vďaka 8 GB internej pamäti môžete zachytiť a uchovávať až 88 dní nepretržitého nahrávania. Slot na pamäťovú kartu microSD s kapacitou až 32 GB pridanej pamäte zaručuje takmer neobmedzenú nahrávaciu kapacitu. 

Diaľkové ovládanie

Záznamník zvuku môžete diaľkovo ovládať pomocou smartfónu dokonca aj vzdialene. Vďaka aplikácii Philips VoiceTracer je nahrávanie podujatí, ako sú prednášky, oveľa jednoduchšie a pohodlnejšie. Záznamník môžete umiestniť do prednej časti miestnosti do blízkosti rečníka, sadnúť si dozadu a aj odtiaľ nahrávanie pohodlne ovládať bez prerušovania prednášky. 

Nahrávanie v kvalite 24 bitov/96 kHz

Diktafón nahráva zvuk v úžasnej kvalite 24 bitov/96 kHz. Táto nekomprimovaná nahrávka zaručuje, že zachytíte každý tón a dosiahnete maximálnu možnú prirodzenosť a čistotu zvuku.

Výnimočne dlhá výdrž batérie

Veľkokapacitná lítium-iónová polymérová batéria sa jednoducho nabíja prostredníctvom štandardného konektora USB C. Tým je zaručená nadštandardná výdrž batérie, ktorá umožňuje nahrávanie až 36 hodín, takže máte istotu, že záznamník je pripravený na prácu vždy, keď ste aj vy. 

Jednoduché zdieľanie

Nahrávky môžete zo záznamníka prenášať priamo do smartfónu prostredníctvom pripojenia Wi-Fi a môžete ich okamžite a pohodlne zdieľať s priateľmi a rodinou prostredníctvom aplikácie Philips VoiceTracer. Záznamník už netreba pripájať k PC pomocou kábla, aby ste preniesli súbory a zdieľali ich. 

Nahrávanie vo formáte MP3

Na nahrávanie môžete používať formát MP3. Tento obľúbený formát súborov umožňuje prehrávať súbory takmer kdekoľvek a jednoducho ich zdieľať s druhými. 

Veľký farebný displej

Veľký farebný displej zaisťuje ostrý obraz, takže na ňom na prvý pohľad ľahko uvidíte a prečítate všetko dôležité. Prehľadné používateľské rozhranie podporuje sedem jazykov a je optimalizované pre jednoduché a intuitívne používanie. 

Inteligentné funkcie

Funkcie predbežného nahrávania a časovača zaisťujú, aby vám neunikol ani okamih. Nahrávanie aktivované hlasom predstavuje pohodlnú funkciu nahrávania bez ovládania rukami, ktorá nahrávanie pozastaví, keď prestanete rozprávať, a automaticky bude pokračovať, keď znova prehovoríte. Nahrávky je možné upravovať prepísaním ich častí alebo pridaním novej nahrávky na koniec. Dlhé nahrávky je možné automaticky alebo ručne rozdeľovať na samostatné súbory, ktoré sa ľahšie upravujú alebo zdieľajú. Vďaka inteligentným funkciám prehrávania, ako sú záložky alebo filtre, tiež môžete rýchlejšie nájsť nahrávku. 

Scenáre zvuku

Zariadenie sa dodáva s prednastavenými scenármi, ktoré automaticky upravujú nastavenia zvuku záznamníka v závislosti od toho, čo chcete nahrávať, či už sú to poznámky, zvuk na rozpoznávanie hlasu, rozhovory, prednášky či hudba.  

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 5 "
Slot pre pamäťovú kartu Áno
Kapacita 8 GB
Výstup pre slúchadlá Áno
FM rádio Nie
Vstavaný displej Áno
Rozhranie Wifi
Ukladacie médium micro SD
Doba záznamu 36 hod.
Vstup pre externý mikrofón Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips DVT7110 čierno-strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené