Philips NT5650/16 Series 5000

Zobraziť


Umývateľný: Áno, Odsávanie: Nie, Použiteľnosť v nose: Áno, Použiteľnosť v uchu: Áno Viac info


Cena 24,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,50 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,9 / 5

88.6% Kvalita
Výborná

91.4% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Osobný zastrihávač Philips NT5650/16 Series 5000 je nevyhnutnou výbavou každého moderného muža. Či už si potrebujete upraviť nevzhľadné chĺpky v nose, ušiach alebo na obočí, praktický zastrihávač vám poskytne dokonalé pohodlie bez nepríjemného ťahania. Používanie je jednoduché a bezpečné, pričom minimalizuje množstvo vynechaných chĺpkov a chráni proti ťahaniu a mykaniu chĺpkov, poškriabaniu a porezaniu. Čepele sú vyrobené z trvácnej nehrdzavejúcej ocele a sú veľmi odolné. 3 hrebeňové nástavce oceníte pri rýchlej úprave briadky, fúzov a podobne. Zastrihávač funguje na AA batériu.

Philips NT5650/16 Series 5000

  • Zastrihávanie chĺpkov v nose, ušiach a na obočí s absolútnym pohodlím
  • 100 % pohodlie bez ťahania
  • Ochranný systém
  • Plne umývateľný
  • Batéria typu AA
  • V balení 3 hrebeňové nástavce a puzdro    

Dokonalé pohodlie bez ťahania

Jemne a efektívne odstraňujte neželané chĺpky v nose a ušiach. Pred použitím sa uistite, že máte čisté nosné dierky, opatrne vložte zastrihávač do nosa najviac do hĺbky 0,5 cm a pomaly ním otáčajte. Pri zastrihávaní chĺpkov v ušiach sa uistite, že v nich nemáte ušný maz. V prípade chĺpkov na obočí zasuňte do drážok jeden z dvoch hrebeňových nadstavcov (3 a 5 mm) a pri zastrihávaní aplikujte ľahký tlak, pričom sa pohybujte proti smeru rastu chĺpkov, aby ste dosiahli rovnomernú dĺžku. Pri presnom zastrihávaní môžete použiť zastrihávač s presným hrebeňovým nadstavcom na zastrihávanie, ktorý je súčasťou balenia. Prispôsobte uhol, aby ste zastrihávali, tvarovali a určovali okraje svojej brady alebo kozej briadky pomocou presnej zastrihávacej hlavice.

Jednoducho a bezpečne

Systém Protective Guard poskytuje kryt čepelí určený na zabezpečenie, aby sa nikdy nedotkli vašej pokožky a zároveň bezpečne nasmerovali chĺpok k strihacej jednotke. Systém Protective Guard bol navrhnutý tak, aby bolo zastrihávanie pohodlné a bezpečné, pričom minimalizuje množstvo vynechaných chĺpkov a chráni proti ťahaniu a mykaniu chĺpkov, poškriabaniu a porezaniu.

Rýchlo a bez námahy

Strihač je obojstranný, aby sa zabezpečilo, že všetky chĺpky sú ostrihané rýchlo a bez námahy, z každého uhla a v každom smere. Čepele sú vyrobené z trvácnej nehrdzavejúcej ocele a sú veľmi odolné.

Precízne detailné zastrihávanie 

Presný zastrihávač vám pomáha zastrihávať a tvarovať vlastný strih na tvári (strnisko, kozia briadka, bokombrady, línia krku alebo fúzy) vďaka výbornej ovládateľnosti a viditeľnosti.

Pohodlné ovládanie

Svoje zariadenie jednoducho vypnite a zapnite jednou rukou. Zdrsnená rukoväť vám zabezpečí dobré uchopenie, dokonca aj keď je mokrá, aby ste mohli zastrihávač pri používaní lepšie ovládať.

Jednoduché čistenie

Zastrihávač je vodeodolný, takže sa ľahko čistí: stačí ho opláchnuť pod tečúcou vodou.

Okamžite pripravený na použitie

Zastrihávač je napájaný jednou batériou typu AA, ktorá je súčasťou balenia, takže váš zastrihávač je okamžite pripravený na použitie. Ak chcete vymeniť batériu, otvorte zariadenie jemným otočením spodnej časti doľava. Potiahnite spodnú časť k sebe, aby ste sa dostali k priehradke na batériu.

Praktické puzdro

Využite praktické puzdro na uskladnenie alebo pri cestovaní. Uschováva zastrihávač a všetko príslušenstvo, keď ste na cestách.

Odolná konštrukcia

Zastrihávač má odolnú konštrukciu a je navrhnutý tak, aby opakovane zabezpečil spoľahlivý výkon. Na zastrihávač sa vzťahuje dvojročná celosvetová záruka.

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Umývateľný Áno
Odsávanie Nie
Použiteľnosť v nose Áno
Použiteľnosť v uchu Áno

Hodnotenie

4,9 / 5

9 recenzií Philips NT5650/16 Series 5000

88.6% Kvalita
Výborná

91.4% Hodnota za peniaze
Výborná

Anna

16. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaLenka

24. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaPavol

16. 8. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze VynikajúcaLuboš

23. 7. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Vydrž baterie
  • Príslušenstvo

Zastrihávač uši a nosa by mohol byť lepši