Philips PSG7130/20 PerfectCare 7000 Series

 • Výpredaj

Euromonitor International

Euromonitor International

Philips je svetová značka číslo 1 na žehlenie


Parný generátor, Príkon: 2100 W, Max.prevádzkový tlak: 8 Bar, Materiál žehliacej plochy: nerez, Parný náraz: 600 g/min, Vertikálne naparovanie, Kontinuálna para: 120 g/min, Odvápňovací systém, Samočistenie, Automatické nastavenie teploty, Objem vodného zásobníka: 1800 ml, Odnímateľná nádoba na vodu, Automatické vypnutie, Dĺžka kábla: 1,65 m, Hmotnosť: 3,8 kg. Viac info


Cena 199,99 €

Zľava 9 % z predchádzajúcej ceny: 219,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 4,00 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 20,00 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

95.6% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Parný generátor Philips PSG7130/20 PerfectCare 7000 Series disponuje 1800 ml zásobníkom na vodu, odvápňovacím systémom, parným nárazom 600 g/min, tlakom 8 barov a výkonom 2100 W.

Philips PSG7130/20 

 • Inteligentné automatické naparovanie
 • Zaručene sa nič nespáli
 • Odnímateľná 1,8 L nádoba na vodu
 • Ultraľahká žehlička
 • Technológia Optimal TEMP
 • Technológia DynamiQ 1. generácia
 • Trvalý výstup pary: Až do 120 g/min
 • Naparovanie: Až 600 g
 • Napätie: 220 - 240 V
 • Napájanie: Max. 2100 W
 • Voda z vodovodu je vyhovujúca
 • Pripomenutie odstránenia vodného kameňa: Indikátor
 • Odstraňovanie vodného kameňa a čistenie: Funkcia Easy De-calc Plus
 • Upozornenie na nedostatok vody
 • Bezpečné na všetky tkaniny, ktoré sa môžu žehliť
 • Žehliaca plocha: SteamGlide Elite
 • Čas zohrievania: 2 min
 • Môže sa dopĺňať kedykoľvek počas používania

​​​​Žehlenie bez námahy. Rýchle výsledky.

Parný generátor Philips PerfectCare 7000 vaše oblečenie zbaví záhybov behom okamihu a s mimoriadnou starostlivosťou. Je vybavený inovatívnou technológiou OptimalTemp, ktorá zaisťuje zahrievanie žehliacej plochy na teplotu optimálnu pre ošetrenie všetkých typov žehliteľných látok bez obáv z ich popálenia alebo poškodenia. Vďaka tomu môžete bez obáv v ľubovoľnom poradí žehliť chúlostivý hodváb, silnú džínovinu aj kvalitnú bavlnu bez zdĺhavého prestavovania a triedenia jednotlivých kusov odevov podľa materiálu. Prístroj využíva citlivý senzor pohybu, vďaka ktorému spozná, kedy žehličkou hýbete po žehlenej ploche a automaticky vypustí paru pre tie najlepšie výsledky. Vďaka tomu budete mať všetko vyžehlené s minimálnou námahou a za zlomok času! Parný generátor má trvalý výstup pary až 120 g/min a parný ráz až 600 g, takže si poradí aj s tými najodolnejšími záhybmi. Nádoba na vodu má objem 1,8 l, čo vystačí až na 2 hodiny nepretržitého žehlenia. Disponuje funkciou automatického vypnutia a systémom Carry Lock pre jednoduché a bezpečné prenášanie bez rizika kontaktu s horúcou žehliacou plochou.

Technológia OptimalTemp 

Za špičkovými výsledkami parného generátora Philips PerfectCare 7000 Series stojí jedinečná technológia OptimalTemp. Vďaka nej je totiž možné všetky typy žehliteľných látok ošetrovať bez obáv z ich popálenia alebo poškodenia. Žehliaca plocha prístroja sa nahrieva na takú teplotu, ktorá je 100% bezpečná ku všetkým látkam a preto nemusíte počas žehlenia nastavenia nijako meniť a môžete žehliť všetky druhy tkanín v ľubovoľnom poradí. Hodváb, kašmír, bavlnu aj džínovinu zbavíte všetkých nechcených záhybov behom niekoľkých okamihov. Žehlička je šetrná aj ku gombíkom, zipsom a najrôznejším aplikáciám.

Výkonný výstup pary

Extra silný parný generátor Philips PerfectCare 7000 Series si aj s tými najodolnejšími záhybmi poradí vďaka stálemu výstupu pary až 120 g/min a parnému rázu až 600 g. Účinná para dokáže preniknúť aj do veľmi silnej látky a perfektne ju behom chvíľky vyhladiť.

Automatická inteligentná para

Žehlička parného generátora Philips PerfectCare 7000 Series má zabudovaný citlivý senzor pohybu, ktorý v reálnom čase sníma každý váš pohyb po žehlenej ploche. Pri pohybe automaticky uvoľňuje paru tak, aby sa každý nechcený záhyb bez námahy poddal. Vďaka tomu budete tráviť žehlením podstatne menej času.

Nízka hmotnosť žehličky a pohodlná manipulácia

S parným generátorom Philips PerfectCare 7000 Series môžete ľahko ošetrovať aj závesy alebo visiace odevy. Jeho žehlička je veľmi ľahká, váži iba 800 g, čo je pre vertikálne naparovanie ideálne. Ľahko sa s ňou manipuluje aj pri horizontálnom pohybe po žehlenej ploche. Aj tie najodolnejšie záhyby vyhladíte veľmi ľahko a bez pocitu unavených rúk.

Garancia nepripálenia látky

Jedinečná technológia OptimalTemp chráni tkaniny pred popálením a poškodením. Žehliaca plocha prístroja sa vždy nahrieva na teplotu optimálnu na úpravu všetkých typov žehliteľných látok. Bez zdĺhavého nastavovania môžete rovnako dokonale odstrániť záhyby zo silnej džínsoviny, bavlneného trička aj jemného svetríka z kašmíru.

Žehliaca plocha SteamGlide Elite

Žehliaca plocha SteamGlide Elite je odolná proti poškriabaniu, nepriľnavá a ľahko sa čistí. Základňa žehličky je vyrobená z nerezovej ocele a je dvakrát tvrdšia ako bežná základňa z hliníka. Má patentovanú šesťvrstvovú povrchovú úpravu s titánom pre ľahký sklz po žehlenej látke.

Veľká 1,8l nádoba na vodu

Vodná nádoba parného generátora Philips PerfectCare 7000 Seriesobjem 1,8 l a veľký plniaci otvor, vďaka ktorému môžete vodu dolievať veľmi ľahko, napríklad rovno z kohútika. Takéto množstvo vody vám umožní nepretržité žehlenie až na 2 hodiny! Ak je potrebné vodu doplniť, rozsvieti sa na to určená kontrolka.

Automatické vypnutie

Parný generátor Philips PerfectCare 7000 Series sa automaticky vypína ak ho po určitú dobu necháte bez povšimnutia. V prípade, že na neho zabudnete, nehrozí žiadne nepríjemné prekvapenie. Navyše šetríte energiu.

Zámok pre bezpečné prenášanie

V prípade, že parný generátor chcete bezpečne uložiť alebo ho prenášate z miesta na miesto, využite bezpečnostný zámok, vďaka ktorému žehličku pevne primknete k základni. Nehrozí tak kontakt s horúcou plochou prístroja.

Ľahké odvápňovanie

Z prístroja je nutné pravidelne odstraňovať vodný kameň, aby mohol dlho fungovať tak, ako má. Odvápňovanie parného generátora Philips PerfectCare 7000 Series uľahčuje špeciálny systém Easy De-Calc, vďaka ktorému vám stačí len v prípade potreby odňať zátku zbernej nádržky a vyliať usadeniny. Včas vás na to upozorní svetelná kontrolka.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 2100 W
Kontinuálna para 120 g/min
Automatické vypnutie Áno

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Euromonitor International

Euromonitor International

Philips je svetová značka číslo 1 na žehlenie

5,0 / 5

9 recenzií Philips PSG7130/20 PerfectCare 7000 Series

95.6% Kvalita
Výborná

86.7% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Ing Matúš

11. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


 • Funkčnosť
 • Nízka váha a kvalita prevedenia
 • Nič

Vynikajúci výrobok, podstatne skracuje dobu žehlenia pri zachovaní vysokej kvality.


Ján

23. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Skvele žehlí, silný ráz pary
 • Nie je treba nastavovať teplotu
 • Je možné doplniť vodu za prevádzky
 • Rýchle zahrievanie
 • Jednoduché odvápnenie
 • Väčšie rozmery oproti štandardnej žehličke

Je radosť s ňou žehliť, skracuje čas práce na polovicu. Toto je už druhý parný generátor od Philipsu, ktorý kupujem a splnil všetky očakávania


Pavol

24. 4. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • super naparovacka

vsetko ok ako vzdy v NAY


Marcela

14. 3. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


 • Úžasne žehlí
 • veľkosť