Philips SCF885/01

Zadajte kód a získajte zľavu! Zľavové kódy nájdete TU.

Cena:
169,00 €

Cena so zľavovým kódom
135,20 €
Len do 24. 01. 2021
Pozrieť zľavový kód

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,38 €

POPIS PRODUKTU

Varič zdravej detskej stravy PHILIPS SCF885/01 je jedinečné prevedenie 4 v 1 varte v pare, mixujte, rozmrazujte a ohrievajte. Až budú ingrediencie podusené, stačí len odklopiť vrchnák nádoby, otočiť ho a upevniť v obrátenej polohe. Potom už všetko len rozmixujte. Pripravíte až 4 porcie naraz s 1000 ml nádobou. V balení nájdete chutné recepty od Dr. Emmy Williamsovej. Dokonca si môžete stiahnuť aplikáciu a objavte ešte viac- zdravé recepty, zábavné videá a tipy a triky.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • S kódom zľava 33,80 €
Popis produktu

PHILIPS SCF885/01

 • Varič zdravej detskej stravy 4 v 1
 • Kapacita: 1 l na prípravu v pare, pevné prísady / 720 ml na mixovanie, tekutiny
 • Priprav v pare a mixuj v jedinej nádobe
 • Dĺžka kábla: 70  cm
 • Spotreba energie: 400  W
 • Napätie: 220 – 240 V, 50 – 60 Hz
 • Klasifikácia bezpečnosti: Trieda 1
 • Rady a recepty pri zmene na tuhú stravu

Príprava v pare pre zdravé varenie

Príprava v pare predstavuje zdravý spôsob varenia. Naša jedinečná technológia necháva paru cirkulovať od spodnej časti smerom hore, vďaka čomu sa všetky prísady rovnomerne uvaria bez vriacej vody. Živiny, textúra a šťava sa zachovajú a potraviny sú pripravené na mixovanie.

Len jeden praktický pohár

V jedinom pohári máte všetko, čo potrebujete na prípravu výživnej detskej stravy. Po uvarení prísad v pare stačí zdvihnúť pohár, obrátiť ho, zaistiť na mieste a rozmixovať stravu na želanú konzistenciu.

Od pyré až po tuhé kúsky 

Od mimoriadne jemne rozmixovaného ovocia a zeleniny až po kombináciu prísad ako mäso, ryby, strukoviny a napokon aj hrudkovitejšie jedlá. Varič zdravej detskej stravy vám pomôže v každej fáze tohto procesu.

Príprava v pare, mixovanie, rozmrazovanie a ohrievanie

Varič detskej stravy 4 v 1 vám umožňuje pripravovať výživné domáce jedlá v jedinom pohári. Tieto jedlá môžete okamžite podávať alebo ich môžete uložiť v dodanej nádobe a neskôr ich prihriať pomocou jednoduchých funkcií prihrievania alebo rozmrazovania.

Chutné recepty

S pomocou odborníčky na detskú výživu doktorky Emmy Williamsovej ponúkame rady na prechod z mlieka na tuhú stravu spolu s chutnými a čerstvo pripravenými receptmi a inšpiráciami, ktoré vášmu dieťaťu umožnia zdravý štart do novej fázy života a pomôžu mu vybudovať si zdravé stravovacie návyky do budúcnosti. 

Vývojové stupne

 • 1 rok +
 • 6 – 12 mesiacov
 • 6 mesiacov +

Navarte až štyri porcie naraz

Varič zdravej detskej stravy 4 v 1 vám tiež pomáha šetriť drahocenný čas a plánovať dopredu. Pohár má kapacitu 1 000 ml, takže naraz môžete uvariť až štyri porcie jedál. Jednu porciu použite na kŕmenie a tri odložte do chladničky či mrazničky na neskôr.

Pohár a čepeľ umývateľné v umývačke riadu 

Aj po dokončení prípravy vašich jedál je varič zdravej detskej stravy veľmi praktický. Pohár a čepeľ možno umývať v umývačke riadu a vďaka otvorenej konštrukcii sa nádoba na vodu jednoducho čistí a plní, takže môžete vždy variť pomocou čistej pary. 

Objavte zdravé recepty, zábavné videá, tipy a triky 

Stiahnite si aplikáciu s radami pre obdobie prechodu vášho dieťatka z mlieka na tuhú stravu. Nájdete tu výživné a jednoduché recepty, ktoré sa menia spolu s rastom vášho dieťaťa. Prečítajte si podrobné pokyny na varenie, sledujte zábavné a poučné videá a pozrite si množstvo užitočných tipov a trikov, vďaka ktorým bude prechod na tuhú stravu čo najhladší. 

Upozornenie pípnutím

Nie je potrebné striehnuť. Keď je jedlo dokonale uvarené, ozve sa nezameniteľné pípnutie. Potom stačí prevrátiť pohár, rozmixovať pokrm a použiť ho na kŕmenie alebo ho odložiť na neskoršie použitie.

Vrátane príslušenstva

 • Stierka
 • Brožúra s receptami
 • Odkladacia nádoba (240 ml)

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Philips

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 24,5 cm
Hmotnosť: 2480 g
Výška: 36,8 cm
Hĺbka: 19,4 cm

Obsah balenia

Obsah balenia: kniha receptov

Ostatné

Kód produktu: 8710103870883

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore