Philips Sonicare For Kids HX6352/42


Zubná kefka, Typ zubnej kefky: Sónická, Smart ovládanie mobilom: Smart ready (predpripravené), Rýchlosť zubnej kefky: 62000 pohyb/min., Nastaviteľná rýchlosť, Určenie zubnej kefky: Pre deti, Časovač, Hmotnosť: 441 g. Viac info


Cena 55,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,12 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

16×

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

16 + nakupů

Zobraziť 16 recenzií

Popis produktu

Aj pre deti môže byť čistenie zubov zábavou so sonickou zubnou kefkou Philips Sonicare For Kids HX6352/42, ktorá sa nielen dokonalo postará o ich zúbky, ale ich aj hravou formou naučí ako sa o ne správne starať. Kefka ponúka 2 režimy: menej intenzívny režim pre mladšie deti a viac intenzívny pre staršie deti. Aplikácia Philips Sonicare For Kids motivuje deti k dlhšiemu a správnemu umývaniu zúbkov, vďaka čomu si už v detstve vytvoria správne návyky čistenia zubov. Jedinečný a dynamický pohyb elektrickej zubnej kefky Philips Sonicare jemne a efektívne čistí priestory medzi zubami a pozdĺž ďasien. Ergonomický dizajn kefky je navrhnutý tak, aby si deti mohli čistiť zuby samostatne, alebo v prípade potreby s pomocou rodičov.

Philips Sonicare For Kids HX6352/42

  • Vzrušujúci začiatok zdravých návykov na celý život 
  • Zabudovaná technológia Bluetooth®
  • Aplikácia s technikami čistenia zubov
  • 2 kefkové nástavce
  • 2 režimy

Interaktívna sonická kefka pre deti. Väčšia zábava a lepšie čistenie

Motivujte deti k čisteniu zubov. Sonická kefka Philips Sonicare For Kids HX6352/42 je cez Bluetooth prepojená so zábavnou aplikáciou v telefóne alebo tablete. Aplikácia podporuje záujem o samostatné, lepšie a dlhšie čistenie zubov. Deti si tak ľahšie osvojujú zdravé návyky, ktoré im vydržia po celý život.

Sonická technológia

Počas toho, ako sa deti učia čistiť zuby, sonická technológia zaistí všetko ostatné vrátane šetrného a efektívneho čistenia medzizubných priestorov a pozdĺž línie ďasien. Vďaka tejto technológii je sonická kefka Philips Sonicare For Kids v porovnaní s manuálnou zubnou kefkou až o 75% účinnejšia.

2 detské režimy čistenia

Sonická zubná kefka Sonicare for Kids ponúka 2 režimy čistenia určené pre deti s ohľadom na správne čistenie v rôznom veku. Nižšia intenzita je vhodná pre deti od 3 rokov, vyššia intenzita od 7 rokov veku.

Dve veľkosti čistiacich hlavíc

Kefku Philips Sonicare for Kids dodávame s jednou čistiacou hlavicou štandardnej veľkosti a jednou kompaktnou hlavicou (menšia veľkosť). Veľkosti týchto čistiacich hlavíc sú špeciálne určené pre jemné čistenie a ochranu detských zubov počas rastu.

Ochrana mladého chrupu

Pogumovaná hlavica elektrickej zubnej kefky pomáha chrániť rastúce detské zúbky.

Zábavná aplikácia ku kefke

Deti bude čistením zubov sprevádzať roztomilý Sparkly. Za každé správne vyčistenie od neho deti získajú odmenu, ktorú môžu vymeniť za doplnky či zdravé jedlo pre Sparklyho. Ako rodičia môžete do aplikácie doplniť vlastné odmeny podľa svojho uváženia.,

Učí správnu techniku čistenia

Aplikácia Philips Sonicare For Kids hravou formou pomáha deťom osvojiť si správnu techniku čistenia zubov a ďasien. Tiež umožňuje mať dokonalý prehľad o každom čistení a jeho dĺžke.

Viac zábavy, lepšie výsledky

V aplikácii deti vidia, ako dobre si zuby čistia, a za poctivé čistenie získavajú od Sparklyho lákavé odmeny. 98% opýtaných rodičov potvrdilo, že to pomáha deti motivovať k dlhšiemu a dôkladnejšiemu čisteniu.

Funkcia KidTimer

Aplikácia učí deti postupne predlžovať dobu čistenia zubov, aby nakoniec dosiahla 2 minút, ktoré odporúčajú zubní lekári.

Pripojenie prostredníctvom Bluetooth

Vďaka prepojeniu kefky s aplikáciou môžete sledovať čistenie zubov svojich detí v reálnom čase. Aplikácia rozpozná, kedy čistenie zubov začne a kedy skončí, prípadne na ako dlho bolo prerušené. Integrovaná pamäť a časová známka na tele kefky ukladá informácie až o 20 čisteniach spätne, aj keď je aplikácia nepoužívaná.

Dizajn s možnosťou viacerých uchopení pre rodičov i deti

Telo kefky Philips Sonicare For Kids s ergonomickým dizajnom umožňuje deťom, aby si zuby čistili samy alebo s pomocou rodičov. Vďaka protišmykovému úchopu môžu malé detské ruky kefkou samy ľahko pohybovať, zatiaľ čo priestranná rukoväť umožní rodičom ponúknuť v prípade potreby pomoc.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Rýchlosť zubnej kefky 62000 pohyb/min
Smart (ovládanie mobilom) Smart ready (predpripravené)

Hodnotenie

5,0 / 5

16 recenzií Philips Sonicare For Kids HX6352/42

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Peter

21. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Vsetko ok


Miroslava

2. 11. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Rýchlosť otáčok
  • Ovládanie cez mobil

Deti už netreba naháňať umývať zuby, a zuby sú oveľa lepšie umyté ako s bežnou kefkou.


Ondrej

3. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Mal som pret tym kefku od konkurencnej znacky ale tieto su lepsie
  • Super kefka pre deti.
  • nemam co vytknut

Philips kefky som nakupil celej rodine


Ivana

1. 3. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca