Soundbar Philips TAB5105/12 čierny

  • Odporúčame
  • Zľava 26 %

Počet HDMI portov: 1, Počet kanálov: 2, Výkon reproduktoru: 30 W,


Cena 58,90 €

Zľava 26 % z pôvodnej ceny: 79,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný 2.0-kanálový soundbar Philips TAB5105/12 v čiernej farbe vás zaujme svojimi vlastnosťami a dizajnom s nízkym profilom, ktorý vkusne doplní každý moderný interiér. Tento soundbar obohatí váš televízor o realistický priestorový zvuk s celkovým výkonom 2 x 15 W a vďaka trom prednastaveným zvukovým profilom si vychutnáte správy, hudbu a filmy ešte výraznejšie. S určitosťou poteší prítomnosť Bluetooth konektivity (streamovanie hudby), audio-in (pre pripojenie externého zariadenia), či digitálny optický vstup.

Čistejší TV zvuk

Čokoľvek radi pozeráte, s týmto zvukovým panelom to bude hlasnejšie a jasnejšie, a navyše môžete ovládať hlasitosť pomocou svojho diaľkového TV ovládača. Vyberte si z troch predvolených režimov, vďaka ktorým budú hlasy, hudba a filmy výraznejšie.

Jednoducho lepší zvuk televízora

Praskot laserovej prestrelky. Hukot davu. Zreteľná hovorená reč v správach. Dva kanály dodávajú vašim obľúbeným filmom a reláciám novú úroveň zvuku. Jednoducho si vyberte jeden z troch prednastavených zvukových profilov, ktorý vám zabezpečí najlepší zvuk podľa toho, čo práve sledujete.

HDMI ARC. Ovládajte zvukový panel diaľkovým ovládačom televízora

Tento zvukový panel sa k vášmu televízoru pripojí prostredníctvom portu HDMI ARC, vďaka čomu môžete ovládať hlasitosť zvukového panela rovnakým ovládačom ako televízor.

Pripojte svoje obľúbené zdroje na dosiahnutie lepšieho zvuku

Prehrávajte zoznamy skladieb z vášho mobilného zariadenia cez rozhranie Bluetooth. Pripojte zdroje zvuku prostredníctvom zvukového alebo optického vstupu. Nech milujete čokoľvek, vďaka tomuto zvukovému panelu to bude znieť hlasnejšie a čistejšie.

Charakteristický geometrický dizajn. Jednoduché umiestnenie

Jedinečný šikmý dizajn tohto zvukového panela vyzerá vynikajúco v každej miestnosti a je dosť nízky, aby sa zmestil pod väčšinu televízorov. Prostredníctvom integrovaných konzol ho tiež môžete pripevniť na stenu.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
Počet kanálov 2
Výkon reproduktoru 30 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Soundbar Philips TAB5105/12 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené