Philips TAEP200/12

  • Zľava

Počet HDMI portov: 1, USB port: Áno, Podporované video formáty: MPEG2, MPEG1, MPEG, MPEG4,


Cena 37,90 €

Zľava 5 % z pôvodnej ceny: 39,99 € Zobraziť nápoveď

0,76 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

DVD prehrávač Philips TAEP200/12 v čiernom prevedení je určený na prehrávanie multimediálnych súborov (prehráva CD, (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW alebo DVD-RW), aby ste si svoju zbierku filmov mohli vychutnať v pohodlí vašej obývačky. O dokonalé spracovanie videa sa postará 12-bitový video DAC konvertor a funkcia Screen Fit zaručí, že obraz zaplní celú obrazovku bez rušivých čiernych pásov na vrchu či spodku. Funkcia Smart Picture zabezpečí optimálne obrazové nastavenia farby, jasu, sýtosti, kontrastu a ostrosti a podpora DivX Ultra umožní prehrávať videonahrávky skomprimované kodekom DivX. Prostredníctvom USB Media Link môžete prehrávať filmy, hudbu alebo prezerať fotografie z vášho USB flash disku. Zariadenie disponuje rodičovskou kontrolou, USB portom, analógovým výstupom, výstupom kompozitného videa a HDMI výstupom.

12-bitové/108 MHz spracovanie videa 

12-bitový video DAC je vynikajúci konvertor digitálneho signálu na analógový signál, zachováva každý detail autentickej kvality obrazu. Ukazuje nepatrné tiene a jemnejšie stupňovanie farieb, čo dáva živší a prirodzenejší obraz.

Prehráva CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW

Prehrá v podstate akékoľvek požadované typy diskov - CD, (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW alebo DVD-RW. Vyskúšajte neprekonateľnú flexibilitu a pohodlie pri prehrávaní všetkých typov diskov na jednom zariadení.

Funkcia Screen Fit

Funkcia Screen Fit zaručuje, že obraz zaplní celú obrazovku. Odstraňuje rušivé čierne pásy na vrchu či spodku obrazovky bez potreby zdĺhavého ručného nastavovania. Stačí stlačiť tlačidlo Screen Fit, vybrať príslušný formát a vychutnať si film na celej obrazovke.

Pripojenie USB Media Link 

Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandard protokolu umožňujúci pohodlné prepojenie počítačov, periférií a zariadení spotrebnej elektroniky. Vďaka USB Media Link stačí pripojiť vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografiu a prehrávanie sa môže začať.

Certifikované pre DivX Ultra 

Videá a filmy prevzaté z internetu, vrátane zakúpených hollywoodských filmov, skomprimované kodekom DivX, si vďaka podpore DivX môžete vychutnať z pohodlia obývačky. Formát DivX Media predstavuje technológiu kompresie videa využívajúcu štandard MPEG-4. Táto technológia umožňuje uložiť veľké súbory, ako sú filmy, videoukážky či hudobné klipy, na disky CD-R/RW alebo DVD, aby ich bolo možné prehrať v prehrávači Blu-ray alebo DVD značky Philips s certifikáciou pre štandard DivX Ultra. DivX Ultra vyjadruje zdokonalenú úroveň prehrávania videonahrávok skomprimovaných kodekom DivX. To znamená, že jediný súborový formát obsahuje okrem videonahrávky aj iné skvelé funkcie, ako sú integrované titulky, podpora viacerých jazykov, viaceré zvukové stopy či rôzne používateľské ponuky.

Smart Picture 

Smart Picture poskytuje optimálne obrazové nastavenia farby, jasu, sýtosti, kontrastu, ostrosti atď., aby bol celkový zážitok z pozerania vždy čo najlepší.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet HDMI portov 1
USB port Áno
Podporované video formáty MPEG2, MPEG1, MPEG, MPEG4

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAEP200/12

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené