Philips TAH6506BK čierne


Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000 Hz, Rozhranie: Bluetooth, Štýl nosenia: náhlavné,


Cena 87,90 €

Zľava 11 % z pôvodnej ceny: 99,00 € Zobraziť nápoveď

1,76 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Špičkové bezdrôtové slúchadlá na uši Philips TAH6506BK/00 v čiernom prevedení vás vtiahnu do sveta skvelého zvuku, ktorý si užijete ešte viac vďaka technológii aktívneho potlačenia hluku (ANC). Špecifikom je viacbodové pripojenie cez Bluetooth (pripojte sa až k dvom zariadeniam súčasne) a útla konštrukcia s oválnymi náušníkmi, ktoré v sebe ukrývajú 32 mm budiče. Na jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov poslúži integrovaný mikrofón a na ľahké ovládanie zase prehľadné tlačidlá. Disponujú integrovanou batériou, ktorá na jedno nabitie zabezpečí až 25 (so zapnutým ANC) alebo 30 hodín (s vypnutým ANC) prehrávania vašej obľúbenej produkcie.

Aktívne potlačenie hluku

Interné mikrofóny v náušníkoch týchto bezdrôtových slúchadiel, ktoré pokrývajú celé uši, filtrujú neželaný hluk, a vy sa môžete plne sústrediť na hudbu, ktorú milujete. 

Viacbodové pripojenie cez Bluetooth

Pomocou týchto slúchadiel sa pripojíte až k dvom Bluetooth zariadeniam naraz a môžete medzi nimi prepínať podľa potreby, napríklad počúvať hudbu z laptopu a prijímať hovory z telefónu. 

Tenký dizajn

Oválne náušníky a útla konštrukcia vám dodajú štýlovosť. Náušníky pokrývajú celé ucho a vytvárajú tak bariéru, ktorá pasívne izoluje vonkajší hluk. 32 mm budiče vám dodajú hlboké basy a čistý zvuk.

30 hodín prehrávania (25 hodín s aktívnym potlačením hluku)

Vďaka 30 hodinám prehrávania už po jednom nabití alebo 25 hodinám prehrávania s aktívnym potlačením hluku bezdrôtové slúchadlá vám vydržia celý deň. Plné nabitie trvá 2 hodiny. 15-minútové nabíjanie vám zaistí ďalšie 2 hodiny prehrávania.

Vstavané ovládanie

Tlačidlá a vytáčanie na náušníkoch vám umožnia pozastaviť prehrávanie, prijímať hovory, nastavovať hlasitosť a aktivovať hlasového asistenta. Zvuk hovorov je príjemný a čistý, zároveň môžete slúchadlá párovať s dvomi zariadeniami súčasne.

Plochý a kompaktný skladací dizajn

Otočné náušníky vám umožnia pohodlne uskladniť slúchadlá do plochého tvaru a uložiť ich napríklad do zásuvky, alebo ich môžete otočiť k sebe a vytvoríte kompaktný tvar, ktorý sa ľahko vtesná do mäkkého vrecka. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Rozhranie Bluetooth
Štýl nosenia náhlavné

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAH6506BK čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené