Philips TAM4205/12 čierno-strieborný


Mini/mikrosystém, Farba čierna, RMS výkon: 60 W, Bluetooth, Podporované pásma: FM, DAB+, DAB, FM rádio, USB port, AUX vstup. Viac info


Cena 174,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,50 € Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 17,50 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

5,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Atraktívny mikrosystém Philips TAM4205/12 v čierno-striebornom prevedení vás ohúri množstvom moderných funkcií a skvelým zvukom s výkonom 60 W. Poľahky zabezpečí prístup k digitálnym rozhlasovým staniciam prostredníctvom tunera FM. Svoju hudbu budete môcť prehrávať aj z CD alebo sa pripojiť k iným zdrojom cez zvukový vstup či USB. S určitosťou poteší technológia Bluetooth, ktorá vám umožní bezdrôtovo streamovať playlisty z mobilu či tabletu. O čistý zvuk s mohutnými basmi sa postará basový reproduktor v kombinácii s výškovým reproduktorom a portmi Bass Reflex.

Bohatší zvuk pre všetky vaše tóny

Tento mikrosystém s klasickým vzhľadom vám umožní streamovať hudbu a podcasty, prehrávať disky CD a počúvať FM rádio – všetko s bohatým 60 W zvukom. Je perfektný do obývačky alebo otvorených obytných priestorov a môžete pripojiť aj iné zdroje cez USB alebo zvukový vstup.

Všetka vaša hudba

Tento štýlový mikrosystém vám umožní streamovať zoznamy skladieb a mnohé ďalšie cez Bluetooth, prehrávať CD a počúvať rádio FM. Digitálny rádioprijímač s 10 predvoľbami zabezpečí čistý príjem a prehrávač CD dokáže načítať MP3 CD a nahrané CD.

2-pásmové basové reflexné reproduktory

Tieto reproduktory v štýle knižnice sa postarajú o čistý zvuk a dobré basy vďaka kombinácii basového reproduktora, výškového reproduktora a portov Bass Reflex. Maximálny výstupný výkon 60 W prinesie mohutný zvuk do každej miestnosti. Perfektné do obývačky alebo otvoreného obývacieho priestoru.

Klasický dizajn

Dvojtónová centrálna jednotka a skrinky reproduktorov pripomínajú dizajn samostatných jednotiek hi-fi. Ovládač hlasitosti s textúrou poskytuje pri ovládaní uspokojivý analógový dojem. Na prednej strane jednotky sú tlačidlá na prehrávanie a výber zdroja.

Digitálne ovládanie zvuku. Vyberte si predvolený štýl zvuku

Hip-hop alebo chorály, symfónia alebo rocková opera? Čokoľvek sa vám páči, digitálne ovládanie zvuku tohto mikro systému vám umožní užiť si ju viac. Vyberte si z predvolených zvukových štýlov navrhnutých tak, aby vo vašej hudbe zvýraznili to najlepšie.

Pocíťte pravé čaro domova vo vašom dome

Tento mikro systém napájaný striedavým prúdom vyzerá skvele v každej miestnosti. Dosah bezdrôtového rozhrania Bluetooth je 10 m a cez port USB môžete nabíjať inteligentné zariadenie. Vďaka ľahko použiteľnému diaľkovému ovládaniu máte kľúčové funkcie systému na dosah ruky.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
RMS výkon 60 W
NFC Nie
DAB Nie

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips TAM4205/12 čierno-strieborný

80% Kvalita
Výborná

60% Hodnota za peniaze
Dobrá

Ako pracujeme s recenziami

Marek

8. 2. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Dobrá