Philips TAR3306 čierny


Rádiobudík, Farba čierna, Podporované pásma: FM, DAB: Nie, RDS: Nie, 20 staníc v pamäti, Hodiny: Áno, Premietanie času: Nie, Zobúdzanie rádiom: Áno, Opakované budenie: Áno, Celkový výkon: 0,4 W, USB port: Nie, AUX vstup: Nie, Výstup pre slúchadlá: Nie, Vstavaný displej: Áno, LED, Napájanie: 230 V, Typ batérie: AAA. Viac info


Cena 27,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,56 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elegantný rádiobudík Philips TAR3306/12 v čiernej farbe sa postará o príjemné ranné prebúdzanie. Poľahky zabezpečí prístup k obľúbeným rozhlasovým staniciam prostredníctvom FM tunera s možnosťou uloženia až 20 predvolieb. S určitosťou poteší duálny budík, ktorý vám pomôže ráno si privstať, a naopak, s časovačom vypnutia večer príjemne zaspíte za zvuku rádia. Jasný, zreteľný displej s veľkými číslicami vás bude spoľahlivo informovať o aktuálnom čase a praktické ovládacie tlačidlá zabezpečia jednoduché nastavenie budíka, hlasitosti či ladenia.

Jasný, jednoduchý displej s veľkými hodinovými číslicami

Na tomto rádiobudíku FM na prvý pohľad zistíte čas. Vďaka veľkým čísliciam je displej dobre viditeľný a vy si môžete nastaviť jas tak, aby vyhovoval miestnosti. O nastavenie budíka, hlasitosti a ladenia sa postará jednoduché ovládanie.

Duálna funkcia budíka. Nastavte dva budíky

Funkcia duálneho budíka umožňuje nastaviť dva budíky. Každý z nich môže používať tón budíka alebo rádiostanicu. Perfektné, ak ste zvyknutí odložiť prvý budík. Alebo ak sa váš partner musí zobúdzať skôr ako vy.

Časovač vypnutia. Zaspávajte pri počúvaní vašej obľúbenej stanice

Nechajte sa unášať do ríše pokojného spánku na vlnách svojej obľúbenej rozhlasovej stanice znejúcej na pozadí. Časovač vypnutia môžete nastaviť tak, aby rádio hralo až 2 hodiny. Po uplynutí nastaveného času sa rádio automaticky vypne.

Jemné zobudenie. Tón budíka alebo hlasitosť rádia sa pomaly zvyšuje

Pokojný začiatok dňa vďaka funkcii jemného zobudenia. Bez ohľadu na štýl budenia, tón budíka alebo rádio, začína sa nízkou hlasitosťou, ktorá sa postupne zvyšuje. Už žiadne prebúdzanie šokom.

Záložné batérie v prípade výpadku napájania

Záložná batéria zaistí pamäť na dobu počas výpadku napájania.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Podporované pásma FM
Celkový výkon 0.4 W
Počet staníc v pamäti 20
DAB Nie
RDS Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Philips TAR3306 čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené