Philips TAR3306 čierny


  Podporované pásma: FM, Celkový výkon: 0.4 W, Počet staníc v pamäti: 20, DAB: Nie, RDS: Nie,


  Cena 24,90 €

  0,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Popis produktu

  Elegantný rádiobudík Philips TAR3306/12 v čiernej farbe sa postará o príjemné ranné prebúdzanie. Poľahky zabezpečí prístup k obľúbeným rozhlasovým staniciam prostredníctvom FM tunera s možnosťou uloženia až 20 predvolieb. S určitosťou poteší duálny budík, ktorý vám pomôže ráno si privstať, a naopak, s časovačom vypnutia večer príjemne zaspíte za zvuku rádia. Jasný, zreteľný displej s veľkými číslicami vás bude spoľahlivo informovať o aktuálnom čase a praktické ovládacie tlačidlá zabezpečia jednoduché nastavenie budíka, hlasitosti či ladenia.

  Jasný, jednoduchý displej s veľkými hodinovými číslicami

  Na tomto rádiobudíku FM na prvý pohľad zistíte čas. Vďaka veľkým čísliciam je displej dobre viditeľný a vy si môžete nastaviť jas tak, aby vyhovoval miestnosti. O nastavenie budíka, hlasitosti a ladenia sa postará jednoduché ovládanie.

  Duálna funkcia budíka. Nastavte dva budíky

  Funkcia duálneho budíka umožňuje nastaviť dva budíky. Každý z nich môže používať tón budíka alebo rádiostanicu. Perfektné, ak ste zvyknutí odložiť prvý budík. Alebo ak sa váš partner musí zobúdzať skôr ako vy.

  Časovač vypnutia. Zaspávajte pri počúvaní vašej obľúbenej stanice

  Nechajte sa unášať do ríše pokojného spánku na vlnách svojej obľúbenej rozhlasovej stanice znejúcej na pozadí. Časovač vypnutia môžete nastaviť tak, aby rádio hralo až 2 hodiny. Po uplynutí nastaveného času sa rádio automaticky vypne.

  Jemné zobudenie. Tón budíka alebo hlasitosť rádia sa pomaly zvyšuje

  Pokojný začiatok dňa vďaka funkcii jemného zobudenia. Bez ohľadu na štýl budenia, tón budíka alebo rádio, začína sa nízkou hlasitosťou, ktorá sa postupne zvyšuje. Už žiadne prebúdzanie šokom.

  Záložné batérie v prípade výpadku napájania

  Záložná batéria zaistí pamäť na dobu počas výpadku napájania.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Podporované pásma FM
  Celkový výkon 0.4 W
  Počet staníc v pamäti 20
  DAB Nie
  RDS Nie

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Philips TAR3306 čierny

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené