Philips TAR7705/10 čierny


Rádiobudík, Farba čierna, Podporované pásma: FM, DAB+, DAB, DAB, RDS, 40 staníc v pamäti, Hodiny, Zobúdzanie rádiom, Opakované budenie, Celkový výkon: 4 W, USB port, Vstavaný displej, LCD, Napájanie: 230V + batéria, Typ batérie: AAA. Viac info


Cena 111,99 €

Zľava 7 % z predchádzajúcej ceny: 119,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 2,24 € Zobraziť nápoveď


4,0 / 5

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Elegantný rádiobudík Philips TAR7705/10 v čiernej farbe si okamžite zamilujete vďaka množstvu funkcií, ktoré ponúka. Poľahky zabezpečí prístup ku klasickým či digitálnym rozhlasovým staniciam prostredníctvom tunerov FM a DAB+ s možnosťou uloženia až 20 predvolieb. Zariadenie sa môže pochváliť technológiou Bluetooth pre bezdrôtové streamovanie obľúbených playlistov zo smartfónu či tabletu. Prostredníctvom nabíjacej podložky Qi na vrchnej časti rádia si môžete ľahko a rýchlo nabiť váš mobilný telefón, pričom pre staršie typy je k dispozícii aj nabíjaci USB port. S určitosťou poteší duálny budík, ktorý vám pomôže ráno si privstať, a naopak, s časovačom vypnutia večer príjemne zaspíte za zvuku obľúbených melódií.

Nabite si mobil. Streamujte svoju hudbu.

Zobuďte sa na svoju obľúbenú rádiostanicu alebo bzučiak s plne nabitým mobilom. Tento rádiobudík s technológiou Bluetooth je vybavený bezdrôtovou nabíjačkou Qi a nabíjaním na USB. Získate kryštáľovo čistý rádiozvuk, ktorý môžete streamovať zo svojho mobilného zariadenia.

Nabitý funkciami

Na prednej strane tohto rádiobudíka s Bluetooth svieti veľký, zreteľný digitálny časový displej. Ovládacie tlačidlá sú umiestnené na hornom paneli, v ktorom je tiež ukrytá bezdrôtová nabíjacia podložka Qi pre váš telefón. Pre telefóny staršieho typu je k dispozícii nabíjací port USB.

DAB+/FM rádio. Digitálne ladenie až s 20 predvoľbami

Toto digitálne rádio je vašou vstupenkou k lepšiemu počúvaniu – od nepretržitej hudby až po najnovšie správy. Tuner DAB+ poskytuje krištáľovo čistý príjem a môžete nastaviť až 20 predvolených obľúbených staníc.

Časovač vypnutia. Nechajte sa unášať počúvaním vašich obľúbených melódií

Nechajte sa unášať do ríše pokojného spánku na vlnách svojej obľúbenej rozhlasovej stanice znejúcej na pozadí. Časovač vypnutia hodín môžete nastaviť tak, aby rádio hralo až 2 hodiny. Po uplynutí nastaveného času sa rádio vypne.

Dvojitý budík. Jedny hodiny, dva budíky

Funkcia duálneho budíka vám umožňuje nastaviť dva rôzne budíky. Zobuďte sa na svoju obľúbenú rádiostanicu alebo bzučiak. Perfektné, ak zvyknete odložiť prvý budík. Alebo ak sa váš partner musí zobúdzať skôr ako vy.

Automatická synchronizácia času. Záložná batéria pre prípad výpadku napájania

Tento budík automaticky synchronizuje čas a má aj záložnú batériu. Ak dôjde k výpadku napájania, nebudete musieť hodiny opäť nastavovať a nastavenie budíka sa zachová.
 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Podporované pásma DAB, DAB+, FM
Celkový výkon 4 W
Počet staníc v pamäti 40
DAB Áno
RDS Áno

Hodnotenie

4,0 / 5

1 recenzia Philips TAR7705/10 čierny

80% Kvalita
Výborná

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Martina

10. 12. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná


  • Nabijanie mobilu
  • Display sa neda na noc uplne vypnut, prepinanie stanic mi nepride intuitivne
  • Dab+ pokrytie nie je vsade