Philips TAR8805 čierne


Internetové rádio, Farba čierna, Celkový výkon: 6 W, Wi-Fi, Podporované pásma: FM, FM rádio, DAB, RDS, Počet staníc v pamäti: 60, USB port, Hodiny, Časovač, Budík, Zobúdzanie rádiom, TFT displej. Viac info


Cena 154,99 €

Zľava 9 % z predchádzajúcej ceny: 169,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 3,10 € Zobraziť nápoveď


5,0 / 5

60% Kvalita
Dobrá

80% Hodnota za peniaze
Výborná

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Elegantné internetové rádio Philips TAR8805 v čiernej farbe si okamžite zamilujete vďaka množstvu funkcií, ktoré ponúka. Poľahky zabezpečí prístup k tisícom internetových rádií z celého sveta, ale aj ku klasickým či digitálnym rozhlasovým staniciam prostredníctvom tunerov FM a DAB+. Zariadenie sa môže pochváliť technológiou Bluetooth (bezdrôtové streamovanie zo smartfónu či tabletu) a aplikáciou Spotify Connect (budete mať úplnú kontrolu nad prehrávanou hudbou z knižnice Spotify). Prostredníctvom nabíjacej podložky Qi na vrchnej časti rádia si môžete ľahko a rýchlo nabiť váš mobilný telefón, pričom pre staršie typy je k dispozícii aj nabíjací USB port. S určitosťou poteší duálny budík, ktorý vám pomôže ráno si privstať, a naopak, s časovačom vypnutia večer príjemne zaspíte za zvuku obľúbených melódií.

Zamilujete si ho ešte viac

Nech milujete čokoľvek, s týmto internetovým rádiom Philips to vždy poľahky nájdete. Spolu s internetom, vysielaním DAB+ a FM ladením získate aj kompatibilitu s funkciou Spotify Connect a streamovanie prostredníctvom rozhrania Bluetooth. Nabite si svoj telefón na bezdrôtovej nabíjacej podložke Qi.

Internetové rádio - tisíce staníc na dosah ruky

Toto internetové rádio je vašou vstupenkou do sveta tisícok svetových staníc vysielajúcich všetky možné druhy programov. Digitálny prijímač poskytuje krištáľovo čistý zvuk a pre svoje obľúbené internetové, DAB+ alebo FM stanice môžete nastaviť až 20 predvolieb.

Spotify Connect

Toto Bluetooth internetové rádio sa môže pochváliť funkciou Spotify Connect. Použite svoj mobil ako diaľkové ovládanie, zatiaľ čo rádio streamuje signál najvyššej kvality Spotify – priamo zo serverov Spotify. Prostredníctvom mobilného zariadenia môžete tiež streamovať z iných hudobných služieb.

Bezdrôtová nabíjacia podložka Qi a USB port

Bezdrôtová nabíjacia podložka Qi sadne na vrchnú časť rádia. Pre staršie telefóny je možné použiť nabíjací port USB. K dispozícii je veľký a zreteľný digitálny časový displej a hlavné ovládače sa nachádzajú na prednom paneli.

Elegantný vzhľad. Veľký 2,4“ farebný displej

Matná čierna drevená skrinka obklopuje veľký farebný displej s vysokým leskom a mriežku z čierneho kovu. Na displeji sa zobrazujú informácie o albume a skladbách zo služby Spotify Connect a logá staníc pri používaní internetového rádia alebo DAB.

Dvojitý budík a časovač vypnutia

Časovač vypnutia vám umožní nechať sa unášať pokojným spánkom, kým na pozadí hrá vaša obľúbená rozhlasová stanica. Funkcia Dual Alarm umožňuje nastaviť dva rôzne budíky. Perfektné, ak pravdepodobne odložíte prvý alarm.

Basový reflexný port. Plné a silné nízke tóny

Basový reflexný port. Plné a silné nízke tóny.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Áno
Ethernet / LAN pripojenie Nie
Podporované pásma FM
Celkový výkon 6 W
DAB Áno

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Philips TAR8805 čierne

60% Kvalita
Dobrá

80% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Tomáš

21. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Dobrá

Hodnota za peniaze Výborná


  • Nabíjanie telefónu
  • Malý display