Philips XU7100/02 Series 7000


Robotický vysávač, Vysáva a mopuje naraz, Smart ovládanie mobilom, Prevádzková doba: 180 min., Typ navigácie: Laser, Permanentná mapa upratovania, Pre domácnosti so zvieratami, Automatické vysypanie, Výška vysávača: 9,7 cm. Viac info

Farba


Cena 649,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 13,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Robotický vysávač Philips XU7100/02 Series 7000 s vibračným mopom a automatickým vysypávaním. Výkonný 5200 mAh lítium-iónový akumulátor zaručuje čas prevádzky až 180 minút na jedno nabitie.

Philips XU7100/02 Series 7000

Efektívny poriadok. Nevynechá jediné miesto.

Nechajte robotický vysávač perfektne vyčistiť podlahy vo vašej domácnosti a venujte svoj čas tomu, na čom vám naozaj záleží! Prístroj dokáže vysávať a vytierať naraz a k dôkladnému a skutočne efektívnemu upratovaniu vás vôbec nepotrebuje. Má mimoriadne silný sací výkon a veľkú nádobu, vďaka ktorým zvládne vytrieť až 130 m2 bez doplňovania vody. K vysávaču patrí špeciálne navrhnutá nádoba určená na automatické vyprázdňovanie prístroja, kam vysávač hygienicky presunie všetky zozbierané nečistoty bez vírenia jemného prachu. V stanici sa tiež automaticky nabíja. Robot je prostredníctvom zabudovaných senzorov schopný rozpoznať svoje okolie vrátane drobných predmetov a bezpečne sa im vyhnúť bez toho, aby niekde uviazol či spadol zo schodov. Ľahko prekoná koberce, rohožky aj prahy miestností. Vďaka laserovej navigácii vytvára virtuálne mapy a vytvára tú najlepšiu stratégiu čistenia tak, aby pokryl celý priestor na čo najmenej pohybov. Prostredníctvom mobilnej aplikácie Philips HomeRun môžete ľahko naplánovať jednorazové či pravidelné čistenie podláh, vybrať konkrétne miestnosti, ktoré treba upratať, podľa potreby meniť sací výkon prístroja alebo vlhkosť mopu a mnoho ďalšieho. Ovládanie vysávača je intuitívne a zrozumiteľné. 

  • Vysáva a umýva jedným ťahom
  • Stanica s automatickým vysypávaním
  • Intuitívna aplikácia v slovenskom jazyku

Vysáva a čistí naraz

Zverte starostlivosť o vaše podlahy robotickému vysávaču a nechajte ho upratovať za vás! Dokáže vysávať a čistiť zároveň, a týmto spôsobom zvládne odstrániť oveľa viac jemného prachu ako iba samotné dôkladné vysávanie*. Pokiaľ doma radi chodíte naboso, nemusíte sa obávať nepríjemných pocitov, vaše chodidlá budú vždy čisté.

Mimoriadny sací výkon a citlivé senzory

Prístroj disponuje veľmi silným sacím výkonom, dokáže preto jednoducho odstrániť drobné nečistoty, zvieracie chlpy aj veľmi jemný prach. Prekážkou pre neho nie sú ani koberce, rohožky alebo hlbšie štrbiny, je vybavený radom citlivých senzorov, ktoré mu umožnia vyhnúť sa predmetom s veľkosťou od 2 cm3, aby neuviazol. Tieto snímače fungujú aj pri slabom osvetlení, kvôli prístroju teda nemusíte rozsvietiť svetlá.

Stanica automatického vyprázdňovania

K prístroju patrí stanica automatického vyprázdňovania, do ktorej robotický vysávač presúva všetky zozbierané nečistoty, zvládne to iba za 30 sekúnd. Vďaka technológii Philips Dual Wave™ počas presunu prístroj súčasne nasáva a vytláča vzduch tak, aby nedochádzalo k víreniu nečistôt. Stanica obsahuje hypoalergénne vrecko s objemom 3l, ktoré je možné hygienicky vymeniť bez kontaktu so špinou. Za normálnych okolností stanica pojme nečistoty až z 30 dní upratovania.

Laserová navigácia a mapovanie miestností

Robotický vysávač využíva 360 ° laserové meranie (LiDAR), za pomoci ktorého vytvára presné interaktívne mapy vašej domácnosti (s kapacitou až 5 podlaží**). Tieto mapy je možné využiť pri vytváraní plánu upratovania v mobilnej aplikácii HomeRun. Trasa vysávača je optimálna vďaka inteligentným algoritmom. Prístroj tak nevynechá žiadne miestečko.

Mobilné aplikácie v slovenskom jazyku

Vďaka smart mobilnej aplikácii Philips HomeRun budete mať o upratovaní vašej domácnosti perfektný prehľad a budete si ho môcť prispôsobiť vašim aktuálnym potrebám. Je dostupná zadarmo, v slovenskom jazyku a je prehľadná a intuitívna. Ponúka rad tipov na efektívne využitie robotického vysávača doplnených o zrozumiteľné videá. Môžete v nej vybrať, ktoré miestnosti treba upratať, zvoliť ich poradie, nastaviť pravidelné intervaly upratovania, zvoliť mokré či suché čistenie, sací výkon robota aj preferovanú vlhkosť mopu.

Vysaje aj pod nízkym nábytkom

Robot bez problémov vyčistí podlahu aj pod posteľou, pohovkou a ďalším nízkym nábytkom. Je vysoký iba 97 mm. Ľahko sa dostane cez prekážky vysoké až 2 cm***, koberce aj prahy dverí ľahko prekoná a neuviazne na nich. Je vybavený snímačmi, ktoré zabraňujú pádu z výšky – napríklad zo schodov. Vďaka bočnej kefe smeruje všetky nečistoty priamo do sacieho otvoru a zbiera ich aj z tých najhoršie prístupných miest.

Silná batéria s dlhou výdržou

Prístroj je vybavený spoľahlivou lítium-iónovou batériou s kapacitou 5200 mAh, ktorá mu na plné nabitie umožňuje nepretržite vysávať po dobu až 180 minút, čo vystačí na plochu väčšiu ako 150 m2. Pokiaľ sa batéria vybije uprostred upratovania, vysávač sa automaticky presunie do nabíjacej stanice a po dobití pokračuje tam, kde prestal.

240ml nádoba na vodu na čistenie veľkých plôch

Mop robotického vysávača je vyrobený z veľmi jemných vlákien, ktoré efektívne odstránia až 99,99% baktérií zapríčinených bacilonosičmi, ako sú špinavé topánky a zvieracie chlpy. Využíva tiež inovatívnu technológiu vibrujúceho mopu, vďaka ktorej si poradí s odolnými nečistotami a ľahko odstráni napríklad aj ľudské stopy na dlaždiciach. Nádoba prístroja má objem 240 ml, čo je množstvo, ktoré vystačí na vyčistenie plochy veľkej až 130 m2.

Veľmi tichá prevádzka

Naplánujte si upratovanie podláh na dobu, kedy nebudete doma! Prístroj podlahy vyčistí perfektne a podľa vašich predstáv a po ukončení upratovania sa presunie späť do stanice. Hĺbkové čistenie navyše prebieha veľmi ticho, vysávač dosahuje hladinu hluku menšiu ako 65 dB****, a preto vás nebude rušiť ani počas spánku alebo odpočinku.

*Testované na pevných podlahách pri nastavení „vysávač s mopom“, alebo iba „vysávač“.
**Podľa poschodia vo veľkosti max. 100 m²
***Na základe testovania robotického vysávača HomeRun s prázdnou nádobou na vodu.
****Pri najnižšom sacom výkone a vypnutej vytieracej funkcii. Podľa posledných štandardov IEC – IEC 60704-2-17

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevádzková doba 180 min.
Smart (ovládanie mobilom) Áno
Vysáva a mopuje naraz Áno
Typ navigácie Laser
Mapovanie viacero podlaží Nie
Automatická detekcia povrchu Nie
Funkcia dobiť a pokračovať Áno
Automatické vysypanie Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Philips XU7100/02 Series 7000

100% Kvalita
Vynikajúca

100% Hodnota za peniaze
Vynikajúca

Ako pracujeme s recenziami

Nicol

12. 4. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Tichý, jednoduché ovládanie, obratný (dobrá orientácia, nestratí sa v rohu), dostačujúci výkon.


Jozef

25. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


Vysáva a mopuje aj v rohoch a pri stenách. Manipulácia cez mobilnú aplikáciu v slovenčine. Sám sa vysype a vráti späť na miesto kde skončil vysávanie.