Polar

Majte presný prehľad o svojom tréningu, spánku a aktivite. Fínska spoločnosť Polar patrí medzi pionierov segmentu športtesterov a ide o vôbec prvého výrobcu bezdrôtového prístroja na meranie tepu. Polar ponúka rokmi preverenú kvalitu, technologický náskok a širokú škálu produktov, ktoré pokryjú potreby všetkých - počínajúc ľuďmi sediacich v kancelárii až po profesionálnych triatlonistov.

Nástroje vedúce k pokroku NÁSTROJE VEDÚCE K POKROKU

Komplexné a ľahko ovládateľné nástroje Polar na analýzu pohybových a športových aktivít vám pomôžu rýchlejšie dosahovať svoje ciele.

 

Smart coaching, chytrý tréning SMART COACHING, CHYTRÝ TRÉNING

Hodinky na základe analýzy vašich dát vytvoria osobný tréningový plán.

 

Banner D Polar Vantage M2

Multišportové hodinky Polar Vantage M2 s GPS predstavujú úžasnú kombináciu výkonu, funkcií a športového prístupu. Ponúka pokyny a údaje pre lepšiu kondíciu a základné šikovné funkcie pre spojenie so svetom. Hodinky Polar Vantage M2 sú univerzálnym sprievodcom na vašej ceste k novej úrovni výkonu.

Banner D Polar Ignite 2

Fitness hodinky Polar Ignite 2 sú inteligentné, jednoduché a majú elegantný dizajn. Získajte optimalizované pokyny na cvičenie, spánok a regeneráciu – v hodinkách s krásnym dizajnom, ktoré dobre vyzerajú a budú vám po celý deň dodávať skvelý pocit.

Banner D Polar Vantage V2

Hodinky Polar Vantage V2 sú určené športovcom všetkých úrovní, ktorí chcú prekonávať svoje očakávania. Ide o výkonné prepojenie minimalistického designu a inovatívnych technológií vychádzajúcich z desaťročí vedeckého výskumu s cieľom vytvoriť naše najimpozantnejšie športové hodinky v histórii.

​​​​​

Banner D Polar Grit X Pro

Sú vyrobené s odolnosťou na armádnej úrovni, majú zafírové sklo a ultra dlhú výdrž batérie, sú vybavené novými navigačnými nástrojmi, nepretržite zapnutými outdoorovými funkciami a dokonalými tréningovými riešeniami Polar, takže sa môžete vydať kamkoľvek vás srdce ťahá.