Polar

Polar Pacer Polar Pacer

Zamilujte sa do behania. Bežecké minimalistické hodinky, ľahké ako pierko – vážia iba 40 g. Prečo si komplikovať niečo také jednoduché? Spomínate si na detstvo? Kedykoľvek ste mali príležitosť, bežali ste. Bola to čistá, nevinná, nefalšovaná radosť – jednoduché veci sú vždy najlepšie. Rovnako ako Polar Pacer.

Polar Ignite Polar Ignite

Fitness hodinky Polar Ignite sú inteligentné, jednoduché a majú elegantný dizajn. Získajte optimalizované pokyny na cvičenie, spánok a regeneráciu – v hodinkách s krásnym dizajnom, ktoré dobre vyzerajú a budú vám po celý deň dodávať skvelý pocit.

 

 

Nástroje vedúce k pokroku

Komplexné a ľahko ovládateľné nástroje Polar na analýzu pohybových a športových aktivít vám pomôžu rýchlejšie dosahovať svoje ciele.

 

Smart coaching, chytrý tréning

Hodinky na základe analýzy vašich dát vytvoria osobný tréningový plán.

 

Banner D Polar Vantage

Multišportové hodinky Polar Vantage s GPS predstavujú úžasnú kombináciu výkonu, funkcií a športového prístupu. Ponúka pokyny a údaje pre lepšiu kondíciu a základné šikovné funkcie pre spojenie so svetom. Hodinky Polar Vantage sú univerzálnym sprievodcom na vašej ceste k novej úrovni výkonu. 

​​​​​

Banner D Polar Grit X Pro

Sú vyrobené s odolnosťou na armádnej úrovni, majú zafírové sklo a ultra dlhú výdrž batérie, sú vybavené novými navigačnými nástrojmi, nepretržite zapnutými outdoorovými funkciami a dokonalými tréningovými riešeniami Polar, takže sa môžete vydať kamkoľvek vás srdce ťahá.