Rowenta RH99F1WO X-Force Flex 15.60 3v1 Animal


Hmotnosť: 6.18 Kg, Typ batérie: Li-Ion, Doba nabíjania: 3 hod., Objem: 0.9 L, Typ podľa nádoby na prach: Bezvreckové, Odoberateľný ručný vysávač: Nie, Prevádzková doba: 80 min., Mokré vysávanie: Nie, Systém napájania: AKU


Cena 559,00 €

Zľava 14 % z pôvodnej ceny: 649,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 11,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Tyčový vysavač Rowenta RH99F1WO X-Force Flex 15.60 je najvýkonnejší bezdrôtový tyčový vysávač od značky Rowenta s automatickou detekciou povrchu.

Tyčový vysavač Rowenta RH99F1WO X-Force Flex 15.60 3v1 Animal

  • 230 air wattov
  • LED osvetlenie
  • XL zásobník na prach
  • Automatický režim prispôsobí výkon typu podlahy
  • 99,9% filtrácia
  • Flex
  • Doplnky Animal Care
  • Obsah balenia: dokovacia stanica, štrbinová hubica, turbo kefa na zvieracie chlpy, Mini Flex, štrbinová hubica, kefa na pohovky, 2 kefy Easy Brush, doplnkový filter

Výkonné a účinné vysávanie na všetkych typoch podláh

Tyčový vysavač Rowenta RH99F1WO X-Force Flex 15.60 je vybavený bezkefovým digitálnym motorom 230 AW Digital Force a 5 nastaveniam, vrátane automatickej rýchlosti na prispôsobenie výkonu typu povrchu a množstvu znečistenia. Digitálny motor Digital Force vám zabezpečí dokonalú účinnosť na všetkých typoch podláh vďaka našej jedinečnej hlavici, ideálnej pre vysávanie ešte väčších kusov, ako sú kukuričné vločky či arašidy.

Digitálny displej a XL zásobník na prach

Displej zobrazuje zostávajúcu dobu prevádzky v reálnom čase minútu po minúte, a upozorní na potrebu čistenia filtra. Zásobník na prach s objemom 0,9 l vám umožní upratovať mimoriadne dlho, ľahko sa vysypáva a je 100% umývateľný spolu s oddeľovačom a filtrom.

Samostatné stojaca dokovacia stanica

Žiadne vŕtanie do stien, samostatne stojaca dokovacia stanica zaistí, že váš vysávač bude vždy nabitý a poruke vrátane príslušenstva – s trubicou, ktorá poslúži aj ako predlžujúci nadstavec pre vysávanie až po strop.

Doplnky Animal Care

Upratovanie po domácich zvieratách nebolo nikdy jednoduchšie ako s doplnkami Animal Care. Turbo kefa na odstraňovanie chlpov, štrbinová hubica, kefa na pohovku, Mini Flex, exkluzívna samostatne stojaca napájacia stanica, prídavný filter a dve vstavané kefy Easy Brush.

10 ročná opraviteľnosť

Rowenta sa zaviazala k tomu, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10+ rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov bola polovica skladu vyhradená na diely aj k produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 6.18 Kg
Typ batérie Li-Ion
Doba nabíjania 3 hod.
Objem 0.9 L
Typ podľa nádoby na prach Bezvreckové
Odoberateľný ručný vysávač Nie
Prevádzková doba 80 min.
Mokré vysávanie Nie
Systém napájania AKU

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Rowenta RH99F1WO X-Force Flex 15.60 3v1 Animal

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené