Sage STA735BSS The Toast Select™ Luxe”

  • Doprava zadarmo

Hriankovač, Príkon: 2400 W, Nastaviteľná teplota, Počet stupňov ohrevu: 6, Rozmrazovanie, Automatické vypnutie, Tlačidlo zastavenia/zrušenia, Miska na omrvinky, Samovyskakovací mechanizmus, Automat. centrovanie chleba. Viac info


Cena 129,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Hriankovač Sage STA735BSS The Toast Select™ Luxe” v atraktívnom prevedení, s príkonom 1000 W, je určený pre opekanie dvoch kusov hrianok, so systémom automatického centrovania, čo zaistí rovnomerne opečené hrianky behom chvíľky. Navyše máte k dispozícii 6 stupňov opečenia. Otočný volič na prednej strane umožňuje pohodlné a rýchle nastavenie (6 stupňov opekania. 6 stupňov nastavenia typu chleba ( White, Fruit, Brown, Grain, Rye, Crumpet ). A na boku prístroja máte k dispozícii ďalšie 3 tlačidlá: funkcia rozmrazovanie, okamžité prerušenie opekania a predĺženie opekania o 30 sekúnd - pre dostatočne chrumkavé hrianky.

Hriankovač Sage STA735BSS The Toast Select™ Luxe”

  • 6 stupňov opekania
  • 6 stupňov nastavenia typu chleba ( White, Fruit, Brown, Grain, Rye, Crumpet )
  • Funkcia „Lift&Look“ umožňuje v priebehu opekania pečivo zdvihnúť a skontrolovať stupeň jeho opečenia bez nutnosti prerušenia prevádzky
  • Funkcia „a Bit More“ - o 30s predĺži proces opekania pre zabezpečenie ešte väčšej chrumkavosti   
  • Funkcia „Frozen“ (rozmrazovanie)
  • Funkcia pre okamžité prerušenie (tlačidlo Cancel)
  • Extra veľké toastovacie otvory aj na väčšie krajce chleba
  • LED diódy na sledovanie priebehu opekania

Moderné prevedenie

Hriankovač Sage STA735BSS The Toast Select™ Luxe” je navrhnutý pre vašu každodennú radosť z raňajok s rodinou alebo priateľmi. Veľmi kvalitné a masívne nerezové prevedenie s vysokým príkonom sú zárukou vždy chrumkavých hrianok alebo opečenia aj silnejšieho krajca chleba doslova za chvíľku.

Jednoduché ovládanie

Otočný volič umožňuje pohodlné a rýchle nastavenie; môžete si tiež zvoliť typ chleba. Hriankovač BTA735 ponúka až 6 stupňov intenzity opečenia. Vďaka unikátnej funkcii automatického usadenia pečiva budú vaše toasty vždy kvalitne a starostlivo opečené. Podsvietené LED diódy vás budú informovať o priebehu opekania.

Tlačidlá

Na boku prístroja máte k dispozícii ďalšie 3 tlačidlá, ktoré slúžia na rozmrazovanie pečiva, na prerušenie opekacieho cyklu, jedným stlačením tiež môžete predĺžiť opekací cyklus o 30 sek. pre ešte chrumkavejší výsledok. 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 2400 W
Nastaviteľná teplota Áno
Počet stupňov ohrevu 6

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sage STA735BSS The Toast Select™ Luxe”

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami