Samsung Wind-Free Comfort AR12TXFCAWKNEU + AR12TXFCAWKXEU vnútorná aj vonkajšia jednotka

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

Cena:
980,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 19,60 €

Odporúčame tieto služby

Montáž klimatizácie

Montáž klimatizácie vnútornej a vonkajšej jednotky autorizovanou firmou Zobraziť viac informácií

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Samsung Wind-Free Comfort AR12TXFCAWKNEU + AR12TXFCAWKXEU inteligentné klimatizačné zariadenie pozostáva z vnútornej a vonkajšej jednotky. Klimatizácia riadi vašu vnútornú klímu pomocou umelej inteligencie s energetickou účinnosťou A++. Je vhodná do priestoru s rozlohou do 35 m2. Ponúka skvelé funkcie, ako ovládanie mobilom alebo hlasom, funkciu odvlhčovania, nočný režim, ekologický mód a automatický reštart po výpadku prúdu. V kombinácií s vysokým výkonom 3,5 kW bude skvelou voľbou do vašej domácnosti. 

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Samsung Wind-Free Elite AR12TXCAAWKNEU + AR12TXCAAWKXEU vnútorná aj vonkajšia jednotka Samsung Wind-Free Elite AR12TXCAAWKNEU + AR12TXCAAWKXEU vnútorná aj vonkajšia jednotka

Nay extra body v hodnote až do 150 € k väčšiemu nákupu bielej techniky

5 (1)

Samsung Wind-Free Elite AR12TXCAAWKNEU + AR12TXCAAWKXEU inteligentné klimatizačné zariadenie pozostáva z vnútornej a vonkajšej jednotky. Klimatizácia riadi vašu vnútornú klímu pomocou umelej inteligencie s energetickou účinnosťou A+++. Je vhodná do priestoru s rozlohou do 35 m2. Pochváliť sa môže pohybovým senzorom pre efektívnu prevádzku ako aj zdokonalenou filtráciou vzduchu - Tri-Care Filter. Ponúka skvelé funkcie, ako ovládanie mobilom alebo hlasom, funkciu odvlhčovania, nočný režim, tichý režim, ekologický mód a automatický reštart po výpadku prúdu. V kombinácií s vysokým výkonom 3,5 kW bude skvelou voľbou do vašej domácnosti.

Základné parametre

  • Časovač: Áno
  • Energ.trieda (chlad.): A +++
  • Celková spotreba: 3,5 kW

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

 

Samsung Wind-Free Comfort AR12TXFCAWKNEU + AR12TXFCAWKXEU

  • Vnútorná jednotka + vonkajšia jednotka riadi vašu vnútornú klímu pomocou umelej inteligencie s energetickou účinnosťou A++
  • Chladiaci výkon modelu 3,5 kW je určený pre miestnosti s rozlohou do 35 m2
  • Infračervený ovládač pre obsluhu klimatizačnej jednotky je súčasťou, navyše je možné aj ovládanie hlasom prostredníctvom hlasového asistenta - Bixby
  • Mobilná aplikácia SmartThings zvyšuje komfort používania a monitorovania jednotky pomocou smartphonu.

AI Auto Comfort

Umelá inteligencia sledujúca preferencie užívateľa. Na základe naučených informácií a vonkajších podmienok automaticky nastaví vhodný režim - vrátane Wind-Free režimu, alebo režimu rýchleho chladenia.

Easy Filter Plus

Easy Filter sa nachádza na vrchnej časti klimatizácie. Filter sa jednoducho vyberá, čistí a vkladá späť do klimatizácie. Filtruje vzdušné nečistoty a alergény. Klimatizačná jednotka Samsung má vynikajúcu filtračnú sieť, ktorá udržuje čerstvý vzduch a čistú jednotku. Prekrýva 100% vstupného otvoru pre vzduch a jeho povrch je tvorený jedinečným antibakteriálnym a antivírusovým materiálom.

Samsung Smart Control

Ovládanie teploty, odkiaľkoľvek, kedykoľvek. S aplikáciou SmartThings môžete nastaviť parametre svojho klimatizačného systému pomocou svojho mobilného telefónu. Môžete využiť aj možnosť ovládania hlasom cez smart asistentov ako je Samsung Bixby, Google Asistent alebo Amazon Alexa.

Samsung Wind-Free technológia

Wind-Free chladenie efektívne udržuje komfortnú teplotu bez nepríjemného prievanu chladného vzduchu. Chladný vzduch je jemne rozptyľovaný cez 23 000 mikrootvorov v prednom paneli nástennej jednotky.

4-cestný Swing

Distribúcia chladného vzduchu po celej miestnosti. Chladný vzduch sa dostáva do všetkých smerov a do každého rohu miestnosti bez ohľadu na to, kde je klimatizačná jednotka inštalovaná.

Dvojstupňové chladenie

Funkcia 2-krokového chladenia rýchlo vychladí miestnosť, aby sa dosiahla požadovaná teplota a následne automaticky upraví rýchlosť ventilátora a smerovanie prietoku vzduchu, aby vám pomohla zostať v komforte a sviežosti.

Odvlhčovanie

Odvlhčovanie - v režime DRY funguje klimatizácia ako odvlhčovač, ktorý odstraňuje z vnútorného vzduchu vlhkosť.

Triple Protect Plus

Zabudovaná ochrana zaisťuje vyššiu životnosť a spoľahlivosť zariadenia. Výkonný chladiaci systém (ochrana kompresoru), nepretržitá kontrola napätia (ochrana ovládaču) a účinná antikorózna povrchová úprava (ochrana povrchu) vám umožní mať zariadenie v perfektnej kondícii počas prevádzky.

Good’sleep

Good’sleep vám umožní, aby ste mali hlboký a dobrý nočný spánok tak, že nastaví teplotu, rýchlosť ventilátora a smer prietoku vzduchu.

DURAFIN™ Plus

Vylepšuje výkon tepelného výmenníka a zároveň má vyššiu odolnosť voči poveternostným vplyvom a korózii. Mriežka je vyrobená z nehrdzavejúceho materiálu, ktorý chráni kondenzátor pred koróziou, čo pomáha udržiavať optimálny výkon výmenníka tepla. Jeho vynikajúca odolnosť proti korózii bola preukázaná pomocou testu na soľný postrek (SST) po dobu 480 hodín (testované na Wind-Free Comfort AR12TXFCAWKNEU). Vylepšená vonkajšia vrstva výmenníka taktiež podporuje rýchlejší prenos tepla.

Automatický reštart

Klimatizácia sa po vypadnutí prúdu znovu automaticky zapne do predvoleného nastavenia.

Ekologický mód

Pre energeticky úspornú prevádzku budú teplota miestnosti, otáčky ventilátora a prevádzkový mód automaticky regulované.

Samočistenie

Automatické čistenie zabraňuje vzniku baktérií a plesní v tepelnom výmenníku, a tým poskytuje príjemné a užívateľsky priateľské prostredie. Interiér klimatizačného zariadenia je udržovaný čistý vysušovaním výmenníka tepla a sterilizáciou interiéru.

Automatická regulácia ventilátora

Táto funkcia sa stará o prívod optimálneho množstva vzduchu podľa momentálnej potreby. Keď je potreba krátko po zapnutí viac vzduchu, zariadenie automaticky prepne na vysoký výkon. Po dosiahnutí požadovanej teploty sa výkon zníži.

Displej spotreby el. energie

Panel klimatizácie po stlačení tlačítka na diaľkovom ovládaní zobrazuje na vnútornej jednotke množstvo použitej energie. Funkcia pomáha užívateľom znižovať spotrebu elektrickej energie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Časovač: Áno
Energ.trieda (chlad.): A ++
Celková spotreba: 3,5 kW
Počet vnútor.jednotiek: 1
Energ.trieda (ohrev): A+
Maximálny výkon chladenia: 13600 BTU
Filtrácia: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Áno
Maximálny výkon chladenia: 13600 BTU
Maximálny výkon ohrevu: 5000 W
Filtrácia: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 82 cm
Výška: 30 cm
Hĺbka: 21,5 cm
Hmotnosť: 9 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: Vonkajšia jednotka

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 38 dB

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno

Funkcie manažmentu

Diaľkové ovládanie: Áno

Energetické údaje

Energ.trieda (chlad.): A ++
Celková spotreba: 3,5 kW
Energ.trieda (ohrev): A+

Ďalšie parametre

Počet vnútor.jednotiek: 1
iSmart (ovládanie mobilom): Áno

Ostatné

Kód produktu: AR12TXFCAWKNEU+AR12TXFCAWKXEU

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore