Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB Titanium Gray sivý


Smartfón, 6,8", Dynamic Amoled 2X displej, Quad HD+, 3120x1440 px, Procesor: Qualcomm Snapdragon, 8 gen 3 for Galaxy, 8 jadrový, Kapacita: 512 GB, Single SIM + eSIM, 12 GB RAM, Hlavný fotoaparát: 200 Mpx, 5G, Kapacita batérie: 5000 mAh, NFC, Čítačka odtlačkov prstov v displeji, Odomykanie tvárou, Konektor: USB-C. Viac info


Cena 1 569,00 €

NAY Extra bonus 15 %

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup Zobraziť nápoveď

235,35 €


0% splátky bez akontácie 10 × 156,90 €

Podrobnosti splátok
Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

10×

98% Kvalita
Výborná

84% Hodnota za peniaze
Výborná

10 + nakupů

Zobraziť 10 recenzií

Popis produktu

Smartfón Samsung Galaxy S24 Ultra disponuje 6,8" Dynamic AMOLED 2X displejom (120 Hz) s maximálnym jasom 2 600 nitov, 200 Mpx fotoaparátom, výkonným 8-jadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 a skvelými funkciami Galaxy AI.

Galaxy S24 Ultra

Vstúpte do sveta mobilných technológií novej generácie. Galaxy S24 Ultra je prémiový telefón s úchvatným titánovým telom, ktorému dominuje žiarivý 6,8" Dynamic AMOLED 2X displej krytý výnimočne odolným sklom Corning Gorilla Armor s vysokou ochranou voči vode a prachu IP68. Ten dokáže zobraziť všetok váš obľúbený obsah a fotografie, ktoré urobíte so systémom objektívov profesionálnej kvality, vrátane 200 Mpx fotoaparátu a 50 Mpx snímača s možnosťou až 10-násobného priblíženia a stabilizácie obrazu. Vysoký výkon pre dynamický gaming a ničím nerušený multitasking následne zabezpečuje pokročilý procesor Snapdragon 8 Gen, ktorý vynikajúco spolupracuje aj so zabudovaným dotykovým perom S Pen. Prémiové funkcie Galaxy AI* vám uľahčia komunikáciu s ostatnými tým, že v reálnom čase preložia písané a hovorené slovo, pomôžu vám štruktúrovať i zhrnúť poznámky alebo vám rýchlo poskytnú výsledky vyhľadávania všetkého, čo zakrúžkujete.

Rozlúčte sa s jazykovou bariérou

Pracujte s materiálmi v cudzom jazyku, zúčastňujte sa firemných videohovorov so zahraničnými kolegami alebo sa spojte so svojimi priateľmi na druhom konci planéty. V týchto a mnohých ďalších situáciách sa vám bude hodiť služba Live Translate, ktorá poskytuje preklad písaného a hovoreného jazyka v reálnom čase. Vy tak budete môcť vždy spoľahlivo komunikovať a odpovedať na správy v jazyku, ktorý ovládate, zatiaľ čo zariadenie príjemcu ich automaticky preloží. Uvedená funkcia zatiaľ nie je podporovaná v slovenskom jazyku.

*Funkcie Galaxy AI (umelé inteligencie) budú na podporovaných zariadeniach Samsung Galaxy poskytované zadarmo minimálne do konca roku 2025. Dostupnosť funkcií umelej inteligencie poskytovaných tretími stranami sa môže zmeniť a podlieha vlastným podmienkam poskytovateľa.

Objavte, čo vás zaujíma, jediným pohybom

Vyskúšajte nový, inteligentnejší spôsob vyhľadávania. Práve to prináša inovatívny nástroj Circle to Search – stačí len na displeji telefónu zakrúžkovať ľubovoľnú položku alebo predmet a okamžite sa vám zobrazia výsledky vyhľadávania Google. Nielenže vám to zefektívni prácu, ale zároveň získate oveľa rýchlejší prístup k informáciám o všetkom, čo vás fascinuje. Táto funkcia funguje dokonca aj v aplikácii fotoaparátu, takže budete môcť ľahšie objavovať svet okolo seba.

*Funkcie Galaxy AI (umelé inteligencie) budú na podporovaných zariadeniach Samsung Galaxy poskytované zadarmo minimálne do konca roku 2025. Dostupnosť funkcií umelej inteligencie poskytovaných tretími stranami sa môže zmeniť a podlieha vlastným podmienkam poskytovateľa.

Rýchle a prehľadné poznámky s AI

Často si robíte poznámky, ale niekedy sa z nich stáva spleť nesúvislého textu, v ktorom sa ťažko orientuje? Spoľahnite sa na šikovné algoritmy umelej inteligencie aplikácie Note Assist, ktoré každý text skrátia a sprehľadnia pomocou ľahko kontrolovateľného formátovania a zhrnutia. Navyše vám to urýchli prístup k starším poznámkam, aby ste sa v nich zbytočne nestrácali.

*Funkcie Galaxy AI (umelé inteligencie) budú na podporovaných zariadeniach Samsung Galaxy poskytované zadarmo minimálne do konca roku 2025. Dostupnosť funkcií umelej inteligencie poskytovaných tretími stranami sa môže zmeniť a podlieha vlastným podmienkam poskytovateľa.

Razí moderný prístup k fotografii

Nasnímali ste krásne fotografie, ale niečo vám na nich chýba? Žiadny problém – funkcia Photo Assist je tu pre tieto a ďalšie prípady, prinášajúc editačné nástroje s podporou AI. Presunutie nežiaducich osôb a objektov či inteligentné vyplnenie vzniknutého prázdneho miesta ešte nikdy nebolo jednoduchšie a presnejšie. A fotobombám bude raz a navždy koniec.

*Funkcie Galaxy AI (umelé inteligencie) budú na podporovaných zariadeniach Samsung Galaxy poskytované zadarmo minimálne do konca roku 2025. Dostupnosť funkcií umelej inteligencie poskytovaných tretími stranami sa môže zmeniť a podlieha vlastným podmienkam poskytovateľa.

Váš verný spoločník aj v náročných podmienkach

Vybrali ste sa na prechádzku, ale zastihli vás vrtochy počasia? Alebo sa vám stala nehoda, ktorej sa nedalo zabrániť? Len žiadny strach – váš telefón je chránený odolným titánovým rámom, zatiaľ čo displej je pokrytý výnimočne odolným sklom Corning Gorilla Armor, ktoré zabraňuje náhodnému poškodeniu pri páde, poškriabaniu a iných nepredvídateľných udalostiach. A keď váš telefón stretne prietrž mračien, môžete sa spoľahnúť na pokročilú ochranu voči vode podľa štandardu IP68.

Ešte intuitívnejšie ovládanie s Galaxy S Pen

Nadviažte na odkaz telefónu legendárnej série Galaxy Note a používajte svoj smartfón novým spôsobom s integrovaným perom S Pen. Písanie ako na papieri, rýchle poznámky, náčrty či ilustrácie – to všetko zvládnete rýchlejšie a efektívnejšie. A samozrejme, podpora stylusu naprieč modernými funkciami AI znamená, že môžete jednoducho nakresliť kruh a spustiť funkciu Circle to Search a okamžite vidieť výsledky vyhľadávania zakrúžkovaných položiek priamo na displeji vášho telefónu.

200 Mpx. 200 dôvodov pre radosť z fotografovania

Galaxy S24 Ultra s najväčším počtom megapixelov v mobilnom telefóne a pokročilými algoritmami umelej inteligencie nastavuje novú úroveň mobilnej fotografie. Spoľahnite sa na systém fotoaparátov profesionálnej kvality a zachyťte pôsobivé snímky zakaždým, keď stlačíte spúšť. A čo viac, vďaka systému ProVisual telefón sám rozpozná jednotlivé objekty a prirodzene upraví ich farebné tóny, čím odstráni nežiaduci šum a do popredia vynesie ešte viac detailov.

Maximálne priblíženie s minimálnou stratou detailov

Pozorujete divokú zver, no nechcete ju vyplašiť alebo potrebujete do záberu dostať širší pohľad na okolie a pritom zachovať aj tie najmenšie detaily? S 10-násobným priblížením v optickej kvalite to nie je žiadny problém. S ním získate krajšie a detailnejšie fotografie zhotovené z väčšej vzdialenosti, ktoré budú vďaka výkonnému systému optickej stabilizácie obrazu aj oveľa stabilnejšie a s menšou mierou rozmazania pri priblížení.

Mobilný gaming v kvalite Ultra

Spravte prvý krok k víťazstvu a využite vysoký výkon moderného procesora Snapdragon 8 Gen 3, podporujúceho pokročilé grafické efekty a technológiu Ray Tracing pre čo najrealistickejšie osvetlenie scény a odlesky. Rozšírená veľkosť chladiacej komory Vapor Chamber následne zaisťuje oveľa lepší odvod tepla z vnútorného priestoru telefónu pre dlhé hodiny nepretržitého a nerušeného hrania.

Dokonale jasná viditeľnosť aj pri slnečnom svetle

Ponorte sa do sledovaného obsahu vďaka doteraz najjasnejšiemu mobilnému displeju Dynamic AMOLED 2X. Dosahuje maximálny jas 2 600 nitov a je pokrytý odolným sklom Corning Gorilla Armor, ktoré znižuje odlesky a zvyšuje vizuálnu čistotu – dokonca aj na priamom slnečnom svetle. Vylepšená funkcia Vision Booster následne automaticky zvyšuje kontrast a upravuje jednotlivé zobrazené farebné odtiene pre ešte úchvatnejší zážitok zo sledovania.

Prepojte svoj svet s Galaxy

Spoločnosť Samsung navrhuje svoje produkty tak, aby spolu vždy dokázali komunikovať. Takže je v podstate jedno, či si kúpite práčku, chladničku, televízor, hodinky alebo slúchadlá z rodiny Samsung Galaxy, pomocou svojho telefónu a šikovných aplikácií Wearable a SmartThings ich môžete jednoducho a efektívne ovládať. Ušetríte si tak nielen čas, ale i energiu na vypínanie či zapínanie spotrebičov a vytvoríte si tak skutočnú smart domácnosť budúcnosti.

Podpora vášho zariadenia od A po Z

Máte problém s telefónom či sa chcete uistiť, že funguje bezchybne? Ak áno, obráťte sa na tím odborníkov spoločnosti Samsung, ktorí vám radi pomôžu. Galaxy Konsultant je veľmi cenená bezplatná služba, v rámci ktorej si dohodnete stretnutie s jedným z našich odborníkov, ktorý vám pomôže s nastavením telefónu a aplikácií, zatiaľ čo v prípade, že je nutné odniesť zariadenie do servisu, budete tak môcť urobiť zadarmo v prípade záručnej opravy. A ak máte akútny problém a nechce sa vám nikam chodiť ani posielať zariadenie, je tu pre vás služba Vzdialená správa, v rámci ktorej vás bude kontaktovať servisný technik a pomôže vám s nastavením, aplikáciami, účtami, aktualizáciami softvéru či zálohovaním dôležitých údajov.

Presúvajte dáta rýchlo a jednoducho

S aplikáciou Smart Switch bude prechod na nový telefón úplná hračka. S jej pomocou ľahko prenesiete všetky svoje fotografie, kontakty a ďalšie citlivé údaje – bez ohľadu na to, či prechádzate zo zariadenia so systémom Android alebo iOS.

Obsah balenia: Telefón so zabudovanou batériou, Dátový kábel (USB-C/USB-C), Pero S Pen (zasunuté v telefóne), Špendlík na vybratie SIM karty

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 6.8 "
Operačná pamäť RAM 12 GB
Kapacita 512 GB
Rozlíšenie displeja Quad HD+

Hodnotenie

4,8 / 5

10 recenzií Samsung Galaxy S24 Ultra 512 GB Titanium Gray sivý

98% Kvalita
Výborná

84% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Tibor

15. 5. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Displej
  • Pamäť
  • Funkcie

Andrej

29. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze DobráJozef

3. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


Perfkektný smartfon. Splnil všetky očakávania.


Martin

2. 3. 2024

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Cena
  • Rychlost odozvy

Lepsi ako Jablko.