Zvážte aj tento produkt

Gorenje BCM598S18X Gorenje BCM598S18X

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Kombinovaná vstavaná rúra Gorenje BCM598S18X s mikrovlnami v čiernej farbe s nerezovou rukoväťou. Vnútorný objem rúry je 50 l s extra veľkou plochou pre pečenie. Ovládanie mikrovlnnej rúry je elektrické s ergonomickými gombíkmi. Dvierka rúry sú vybavené trojitým sklom. Rúra Gorenje BCM598S18X disponuje termoelektrickou poistkou a dynamickým chladiacim systémom DC+. Ponúka 15 spôsobov ohrevu o mnoho iných funkcií. Obsahom balenia sú 1 plytký smalotvaný plech, sklenený plech, rošt a drážkové vedenie.

Základné parametre

  • Trieda energ.účinnosti: A+
  • Celk.vnútor.kapacita rúry: 50 L
  • Gril: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Rýchlo a rovnomerne zohrieva jedlá

S touto vstavanou rúrou s mikrovlnanmi a grilom Samsung NQ50J5530BS/EO dosiahnete naozaj skvelé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou čiernej farby, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje niekoľkými druhmi ohrevu. Kombinované varenia ponúka mikrovlnnú rúru, ktorá je schopná rýchlo a rovnomerne ohriať jedlá. Vstavaná rúra je tiež vybavená niekoľkými tepelnými systémami vrátane konvekcie podporovanej ventilátorom, ktorá rovnomerne distribuje teplo. Ponúka tiež gril, ktorý dodá pripravovaným pokrmom chrumkavú kôrku.

Prevedie varením krok za krokom

Pomocník Guide Lighting Control ponúka omnoho jednoduchší a intuitívnejší spôsob varenia. Digitálny prístrojový panel vás pomocou svetelných kontroliek bude sprevádzať cestou k dokonalému a chutnému jedlu. Môžete nastavovať teplotu a čas podľa zóny, recepty, vyberať funkcie prípravy a ľahko nastaviť možnosti čistenia.

Bezpečné zatváranie dvierok

Dvierka vstavanej mikrovlnnej rúry sú vybavené špeciálnym pántom, ktorý zabezpečí aby pozastavili v jednej úrovni a následne sa ticho zavreli. Automaticky sa zastavia na prednastavenej pozícii, čiže sa zatvárajú pomalšie a nevytvárajú nepríjemný zvuk ani nespôsobia nebezpečenstvo rozliatia.

Jednoduché čistenie

Parné čistenie rúry jednoducho uvoľ§uje a odstraňuje zvyšky potravín a odolné škvrny na vnútornom povrchu rúry. Stačí umiestniť šálku vody do mikrovlnnej rúry, a tá následne očistí vnútro spotrebiča. Zvyšky jednoducho zotriete handričkou bez väčšej námahy.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Celk.vnútor.kapacita rúry: 50 L
Gril: Áno
Celkový výkon rúry: 800 W
Typ čistenia: Parou
Teplovzdušná funkcia: Áno
Počet funkcií: 25

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie
Jednoduché čistenie: Áno
Počet skiel dvierok: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: strieborná
Šírka: 59,4 cm
Výška: 45,4 cm
Hĺbka: 57 cm
Hmotnosť: 35 Kg

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Áno
Gril: Áno
Typ čistenia: Parou
Počet funkcií: 25

Rúra

Celk.vnútor.kapacita rúry: 50 L
Celkový výkon rúry: 800 W
Teplovzdušná funkcia: Áno

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 8806086705455

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore