Samsung NQ50J5530BS/EO

Vstavaná rúra s mikrovlnami, Kapacita: 50 l, Počet funkcií: 25, Vstavaný displej: Áno, Gril: Áno, Smart ovládanie mobilom: Nie, Výška: 45,4 cm, Šírka: 59,4 cm, Hĺbka: 57 cm. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná multifunkčná mikrovlnná rúra Samsung NQ50K5137KB/EO v nerezovom prevedení s kapacitou 50 litrov pripraví jedlo rýchlo a rovnomerne. Ponúka mnoho spôsobov prípravy ako napríklad teplvzduch, gril, mikrovlny. K dispozícii je aj automatické varenie. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 800 W. Modrý dotykový LED displej dodáva vstavanej rúre s mikrovlnami Samsung NQ50K5137KB/EO elegantný dizajn, naviac sprievodca varením funguje ako asistent varenia. Vnútorný povrch je pokrytý kvalitným keramickým smaltom. Čistenie sa realizuje prostredníctvom pary.

Rýchlo a rovnomerne zohrieva jedlá

S touto vstavanou rúrou s mikrovlnanmi a grilom Samsung NQ50J5530BS/EO dosiahnete naozaj skvelé výsledky. Na prvý pohľad vás zaujme svojou elegantnou kombináciou čiernej farby, vďaka tomu je rúra predurčená pre inštaláciu do modernej kuchyne, kde bude perfektne ladiť s ostatnými spotrebičmi. Rúra disponuje niekoľkými druhmi ohrevu. Kombinované varenia ponúka mikrovlnnú rúru, ktorá je schopná rýchlo a rovnomerne ohriať jedlá. Vstavaná rúra je tiež vybavená niekoľkými tepelnými systémami vrátane konvekcie podporovanej ventilátorom, ktorá rovnomerne distribuje teplo. Ponúka tiež gril, ktorý dodá pripravovaným pokrmom chrumkavú kôrku.

Prevedie varením krok za krokom

Pomocník Guide Lighting Control ponúka omnoho jednoduchší a intuitívnejší spôsob varenia. Digitálny prístrojový panel vás pomocou svetelných kontroliek bude sprevádzať cestou k dokonalému a chutnému jedlu. Môžete nastavovať teplotu a čas podľa zóny, recepty, vyberať funkcie prípravy a ľahko nastaviť možnosti čistenia.

Bezpečné zatváranie dvierok

Dvierka vstavanej mikrovlnnej rúry sú vybavené špeciálnym pántom, ktorý zabezpečí aby pozastavili v jednej úrovni a následne sa ticho zavreli. Automaticky sa zastavia na prednastavenej pozícii, čiže sa zatvárajú pomalšie a nevytvárajú nepríjemný zvuk ani nespôsobia nebezpečenstvo rozliatia.

Jednoduché čistenie

Parné čistenie rúry jednoducho uvoľ§uje a odstraňuje zvyšky potravín a odolné škvrny na vnútornom povrchu rúry. Stačí umiestniť šálku vody do mikrovlnnej rúry, a tá následne očistí vnútro spotrebiča. Zvyšky jednoducho zotriete handričkou bez väčšej námahy.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Celk.vnútor.kapacita rúry 50 L
Gril Áno
Celkový výkon rúry 800 W
Typ čistenia Parou
Teplovzdušná funkcia Áno
Počet funkcií 25

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung NQ50J5530BS/EO

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami