Samsung NZ64F3NM1AB/UR

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Cena:
259,00 €

Pôvodná cena 319,00 €
Splátková kalkulačka - Splátky Quatro Splátky Home Credit
Späť na NAY Extra kartu 5,18 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Indukčná varná doska Samsung NZ64F3NM1AB/UR v čiernej farbe má jednoduché dotykové ovládanie s posuvným ovládačom. Funkcia Quick Stop umožňuje jej zastavenie okamžite jediným dotykom prsta. Ponúka 4 samostatné varné zóny rôzneho priemeru a výkonu. Každá varná zóna má samostatný indikátor zostatkového tepla. Varná doska Samsung NZ64F3NM1AB/UR je vybavená funkciou Booster, ktorá skráti dobu varenia, čím šetrí čas aj energiu. Funkcia Auto Pan Detector vyhodnotí, či je riad položený na varnú zónu vhodný svojim priemerom. Pre bezpečnosť má k dispozícii detský bezpečnostný zámok. Šírka 59 cm.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 19 %
  • Doprava zadarmo

Zvážte aj tento produkt

Samsung NZ64H37075K/EO Samsung NZ64H37075K/EO

Získajte 150 € späť za väčší nákup bielej techniky

Indukčná varná doska Samsung NZ64H37075K/EO v čiernej farbe s nerezovým rámom má jednoduché dotykové ovládanie s posuvným ovládačom. Funkcia Quick Stop umožňuje jej zastavenie okamžite jediným dotykom prsta. Ponúka 4 samostatné varné zóny rôzneho priemeru a výkonu. Varná doska Samsung NZ64H37075K/EO je vybavená funkciou Booster, ktorá skráti dobu varenia, čím šetrí čas aj energiu. Funkcia Auto Pan Detector vyhodnotí, či je riad položený na varnú zónu vhodný svojim priemerom. Pre bezpečnosť má k dispozícii detský bezpečnostný zámok. Šírka 69 cm.

Základné parametre

  • Šírka: 59 cm
  • Typ varnej dosky: Indukčná
  • Počet horákov/varných zón: 4

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Praktická varná doska

Výber varnej dosky závisý od priestorovej dostupnosti vo vašej kuchyni, veľkosti domácnosti a vašich osobných návykov pri varení. Pomocou posuvného dotykového ovládania sa Vám bude so štyrmi varnými zónami pracovať jednoducho a pohodlne. Teplotu si nastavíte presne podľa vlastnej potreby. Pre bezpečnosť je k dispozícii detská poistka. Indukčná varná doska Samsung NZ64F3NM1AB/UR bude určite každodenným pomocníkom v kuchyni. Pri využívaní indukčnej technológie sa môžete spoľahnúť na rýchlejšie, čistejšie a bezpečnejšie varenie. Ponúka 4 indukčné varné zóny s funkciou Booster. Funkcia Power Boost skracuje dobu varenia, čím šetrí čas aj energiu. Keď je aktivovaná, každá varná doska dosiahne dostatočný výkon aby umožnila rýchle zohriatie už za 10 minút.

  • varná zóna 14 cm - 1,25 - 1,5 kW
  • varná zóna 22 cm - 2,35 - 2,6 kW

Intuitívne ovládanie

Indukčná varná doska má extra široké a jednoduché posuvné ovládanie, umiestnené vpredu. Umožňuje pohodlne, rýchlo a presne regulovať teplotu pri varení. Stačí sa dotknúť prstom a kĺzať po LED ovládacom panely pre okamžité nastavenie úrovne ohevu pre každú varnú zónu. Oproti bežným ovládacím prvkom má až dvojnásobnú šírku pre dokonalé pohodlie nastavovania.

Zastaví varenie jediným dotykom

Funkcia Quick Stop dokáže prakticky okamžite minimalizovať možné nehody. Varné zóny je možné okamžite vypnúť pomocou dotyku prsta. Zabránite tak vykypeniu hrnca alebo pripáleniu jedál. V prípade, že potrebujete náhle odísť z kuchyne táto funkcia bude určite výhodou.

Indikátor zostatkového tepla

Indikátor teploty povrchu v tvare písmena H vás ochráni pred popálením horúcim povrchom varnej dosky. Funguje veľmi jednoducho: indikátor v tvare písmena H vás upozorňuje na to, kedy je povrch dosky dostatočne vychladnutý, aby ste sa ho mohli voľne dotknúť. Veľké H sa zmení na malé h, vtedy viete, že už je kontakt s varnou doskou bezpečný.

Napovie akú nádobu použiť

Indukčná varná doska ponúka tiež funkciu Auto Pan Detector. Tá vám napomôže pri varení používať vždy ten správny hrniec alebo panvicu. Akonáhle umiestnite varnú nádobu na konkrétnu varnú zónu, detektor ihneď vyhodnotí, či je priemer danej nádoby vhodný pre varnú zónu. Ak pokryje menej ako 60 % zóny, upozorní vás správnou aby ste použili iný vhodný riad.

Bezpečnosť

Okrem detského bezpečnostného zámku, ktorý zabráni nechcenej aktivácii varnej plochy je indukčná varná doska vybavená aj bezpečnostným vypnutím. Varná doska automaticky vypne ktorúkoľvek varnú zónu v prípade, že na nej zostali varené pokrmy dlhšiu dobu, alebo ak dlhšiu dobu nedošlo k žiadnym zmenám v prevádzke. Teraz si pokojne môžete odbehnúť skontrolovať deti alebo sa venovať návšteve bez rizika nehody.

Pripojené súbory

Návod v slovenčine NZ64F3NM1AB/URSK (stiahnuť) [*.pdf, 18.27 MB]

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 59 cm
Typ varnej dosky: Indukčná
Počet horákov/varných zón: 4
Napájanie: 220-240
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno
Celkový príkon dosky: 7,2 kW

Ďalšie vlastnosti

Značka: Samsung
iSmart: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 59 cm
Výška: 5,7 cm
Hĺbka: 52 cm
Hmotnosť: 10,5 Kg

Funkcie

iDetská poistka: Áno
iFunkcia Boost: Áno
Ukazovateľ zbytkového tepla: Áno

Varná doska

Typ varnej dosky: Indukčná

Varné zóny

Počet horákov/varných zón: 4

Energetické údaje

Napájanie: 220-240
Celkový príkon dosky: 7,2 kW

Dizajn

Flexi zóna: Ne
Kovový Rámček: Nie

Ďalšie parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Nie

Ostatné

Kód produktu: 8806085494084

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore