Samsung RH69DG895EB1EF

  • Cashback 120 €
  • Výpredaj

Elektronický informačný list


Americká chladnička, Energetická trieda E, Čistá kapacita chladničky: 403 l, Čistá kapacita mrazničky: 242 l, Ročná spot. energie: 350 kWh, Maximálna hlučnosť: 36 dB, Smart ovládanie mobilom, Šírka: 91,2 cm, Výška: 178 cm. Viac info


Cena s Cashbackom 120,00 € Platí do 1. 9. 2024
Ako získať cashback
1 379,00 €

Cena 1 499,00 €

Zľava 6 % z predchádzajúcej ceny: 1 599,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 29,98 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Americká chladnička Samsung RH69DG895EB1EF s energetickou triedou E. Čistá kapacita chladničky 403 l a mrazničky 242 l. Ročná spotreba energie 350 kWh, maximálna hlučnosť 36 dB. Vynikajúce smart ovládanie cez mobil, rozmery šírka 91,2 cm a výška 178 cm. Ideálny spoločník do vášho domova.

Uloží viac jedla, poskytne vítané osvieženie

Ilustračný obrázok

Osvieženie ochutenou vodou v tvojej réžii

Rýchly a ľahký prístup k osviežujúcej studenej vode. Beverage Center má automaticky sa plniacu nádobku bez PBA s prefiltrovanou vodou, do ktorej je možné vložiť ovocie a bylinky pre ešte väčšiu mieru osvieženia. Integrovaný dávkovač potom zaistí, že si budeš môcť vždy vychutnať presné množstvo dokonalo vychladených nápojov.

Ilustračný obrázok

Šetriť energiu je smart

Zníž spotrebu elektrickej energie svojej chladničky o až 10 % s režimom AI Energy. Jednoducho zadaj maximálnu možnú čiastku, ktorú si ochotný za elektrinu vydať, a režim Vlastný sa s pomocou algoritmov umelej inteligencie postará o zvyšok. Zvýši energetickú efektivitu a rovnako optimalizuje rýchlosť kompresora a cyklus rozmrazovania v závislosti od vzorcov používania a svojho okolia. Rozhranie SmartThings Energy potom prinesie ďalšiu úsporu možností sledovania spotrebovanej energie a dokonca uhlíkovej stopy. V reálnom čase dokonca porovnáva údaje za predchádzajúci mesiac a v prípade možnosti prekročenia stanovených cieľov ťa ihneď upozorní.

Ilustračný obrázok

Stále chladenie s dlhou výdržou

O efektivitu chladenia sa stará vysokoúčinný digitálny invertorový kompresor s vylepšenou štruktúrou, ktorej dôsledkom je v porovnaní so štandardným zariadením až 4,1× vyššia zotrvačnosť. Výsledkom je podstatne nižšia prevádzková spotreba pri súčasnom udržaní konštantnej teploty. Jeho výnimočná odolnosť je následne potvrdená 20-ročnou zárukou na samotný kompresor.

Ilustračný obrázok

Bezpečná a stabilná prevádzka zaručená

Nestrácaj čas zdĺhavou a neprehľadnou údržbou. Sekcia Home Care v aplikácii SmartThings prináša sledovanie v reálnom čase – v momente, keď zistí možný problém, okamžite odošle oznámenie priamo na tvoj mobilný telefón. Kontrola stavu vrátane vodných filtrov alebo zistenie nutnosti výmeny jednotlivých súčiastok budú otázkou okamihu.

Ilustračný obrázok

Vyšší výkon s nezávislým chladením

Výnimočnú efektivitu chladenia zaistí dômyselný systém Twin Cooling, ktorý v reálnom čase optimalizuje teplotu a vlhkosť vo vnútorných priestoroch chladničky a mrazničky pomocou nezávislých výparníkov a ventilátorov. Všetkým uskladneným zásobám sa tak dostane rovnomerná starostlivosť, ktorá po dlhšiu dobu uchová ich prirodzenú chuť a arómu a zároveň zamedzí nežiaducemu miešaniu pachov.

Ilustračný obrázok

5 rôznych režimov prinesie väčšiu flexibilitu

Ešte pohodlnejšiu starostlivosť o tvoje potraviny prinesie praktické úložisko s podporou funkcie Smart Conversion. Tá používa technológiu Twin Cooling spôsobom, ktorý ti umožní voľne prepínať medzi 5 režimami. Jednoducho premeň svoju mrazničku na chladničku a ulož ešte väčšie množstvo jedla, alebo niektorý z nich celkom vypni a ušetri tak elektrickú energiu. To platí aj v prípade, kedy budeš chcieť využiť menší priestor mrazničky ako chladničku.

Ilustračný obrázok

Sviežosť, ktorá prestúpi celým priestorom

Zachovaj krehkosť, prirodzenú chuť a textúru všetkých surovín a pokrmov oveľa dlhšiu dobu s nezávislým chladením každej z priehradiek od jedného rohu k druhému. Pokročilá izolácia sa stará o akékoľvek možné výkyvy teplôt, bez ohľadu na okolité prostredie. Digitálna invertorová technológia potom presne sníma a reguluje teplotu na dosiahnutie optimálnych podmienok skladovania všetkých tvojich obľúbených dobrôt.

Ilustračný obrázok

Skvelý chladiaci výkon jediným dotykom

Potrebuješ pripraviť osvieženie na rodinnú oslavu alebo rozlievať šampanské v optimálnej teplote pre drahú polovičku? Alebo potrebuješ rýchlo zamraziť spracovanú zeleninu či mäso? V tom prípade sa spoľahni na funkcie Power Cool a Power Freeze, ktoré do chladničky a mrazničky po stlačení tlačidla vženú intenzívny studený vzduch, ktorý prinesie vysoký chladiaci výkon.

Ilustračný obrázok

Veľká vo vnútri, kompaktná navonok

Stáva sa ti, že potrebuješ pripraviť pokrmy pre veľkú skupinu ľudí a máš problém uskladniť všetky suroviny určené na prípravu v chladničke štandardnej veľkosti? To zmení technológia SpaceMax, ponúkajúca bohatý vnútorný priestor s objemom 614 litrov. Ten je dosiahnutý pomocou vysoko efektívnej izolácie, ktorá disponuje tenšími stenami, čo prináša nielen viac miesta vo vnútri, ale i dokonalý súlad s tvojou kuchyňou.

Ilustračný obrázok

Drinky i ľadovo osviežujúca limonáda zaistené

Sparné leto ani večerné posedenie s priateľmi už ťa nijako nezaskočí. Kedykoľvek bude vyžadované ľadové osvieženie, ľahko ho získaš pomocou voliteľného dvojitého výrobníku ľadu. Ten zvládne vyrábať ako klasické, tak aj menšie kocky, ktoré drinky či domácu limonádu ochladia ešte rýchlejšie. Celkom za deň dokáže vyrobiť až 2,3 kg a následne uskladniť až 3,8 kg ľadu. A pretože sa nachádza v mrazničke, nebude nijako zasahovať do vnútorného priestoru samotnej chladničky.

Ilustračný obrázok

Jednoducho dosiahneš na všetky obľúbené dobroty

Využi flexibilný priestor Take-out Tray, špeciálne vytvorený na uskladnenie mliečnych produktov, dezertov a ďalších dobrôt. Môžeš ho využiť buď ako klasickú priehradku alebo ako podnos s možnosťou úplného vybratia, vďaka čomu pohodlne dosiahneš na každú uloženú položku. A pretože je priehľadný, jedným rýchlym pohľadom uvidíš celý jeho obsah.

Ilustračný obrázok

Univerzálna polička na víno i pizzu

Nemusíte byť skúsený somelier, aby ste dokázali správne skladovať svoje obľúbené odrody vína. Chladnička Samsung myslela aj na milovníkov sektu, preto v jej interiéri nájdete aj šikovnú poličku na víno, ktorá sa od tých bežných líši svojím podstatne širším a plochejším dizajnom. Okrem toho, že zabráni kotúľaniu a rozbitiu fľašiek, skvelo poslúži aj na uskladnenie rozmernej krabice s nedojedenou pizzou alebo kartónu čerstvých vajíčok z farmárskeho trhu. Jednoducho multifunkčná polička na víno, ktorú však dokážete používať skutočne variabilne podľa vašej momentálnej potreby.

Ilustračný obrázok

Viac priestoru pre všetky potraviny

Získaj viac miesta na uloženie všetkých potravín bez toho, aby si musel zľaviť z nárokov na výkon. Na rozdiel od klasických riešení prichádza špeciálne ploché potrubie, ktoré uvoľnilo ďalší priestor vo vnútri chladničky, kam sa ti v pohode zmestia aj väčšie rodinné nákupy. To všetko bez toho, aby sa akýmkoľvek spôsobom znížila efektivita chladenia.

Ilustračný obrázok

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 91.2 cm
Výška 178 cm
Maximálna hlučnosť 36 dB
Celkový čistý objem 645 L
Čistá kapacita chladničky 403 L
Čistá kapacita mrazničky 242 L
Dvojokruhový NoFrost Nie
Trieda energetickej účinnosti E

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Samsung RH69DG895EB1EF

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami