Mobilné telefóny Samsung

Ak oceňujete špičkovú kvalitu a nadupané vychytávky, mobilné telefóny svetového technologického lídra súčasnosti, spoločnosti Samsung, nemôžete prehliadnuť! Nechajte sa inšpirovať a vyberte si aj vy ten najlepší kúsok z aktuálnej ponuky na Nay.sk.

Nájdite príslušenstvo pre:

Výberom značky a modelu sa dostanete na stránku kompatibilného príslušenstva

Filtrovať

Hodnotenie

Rozlíšenie hl.fotoaparátu

Bezdrôtové nabíjanie

Podpora rýchleho nabíjania

Pridať ďalšie parametre

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 49 produktov
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Samsung, líder v oblasti informačných technológií

Juhokórejský gigant, spoločnosť Samsung, ktorý sa špecializuje predovšetkým na chytré mobilné telefóny, netreba dvakrát predstavovať. Z predajcu sušených rýb a rezancov sa Samsung stal najväčším výrobcom a distribútorom elektroniky na svete. Mobilné telefóny tejto spoločnosti v súčasnosti patria k špičke na trhu a pohybujú sa na vrchole rebríčkov predaja.  

Mobilné telefóny Samsung. Aký si vybrať?

Technologickí fajnšmekri a milovníci rôznych vychytávok si prídu na svoje s telefónmi rady Samsung Galaxy S, ktoré prekvapia nielen výkonom, ale aj svojou odolnosťou. Po predchádzajúcej generácií telefónov Samsung Galaxy S10 s jednoznačne revolučným dizajnom, poteší fanúšikov najnovších technológií rada Samsung Galaxy S20

Ak sa zaraďujete k menej náročným používateľom a hľadáte ten najvýhodnejší pomer ceny a kvality, potom si určite prídete na svoje s radou Samsung Galaxy A. Séria smartfónov Samsung Galaxy Note, bežiaca na operačnom systéme Android, zas poteší veľkým displejom a softvérovými funkciami pre stylus. 

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore