SBS Twin Hop LCD čierne


Bezdrôtové slúchadlá, Zabudovaný mikrofón, Výdrž batérie: 2,5 h, Výdrž batérie s puzdrom: 24 h, Ovládanie hlasitosti, Ovládanie prehrávania, Dosah: 10 m, Frekvenčný rozsah: 20 - 20000 Hz, Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C. Viac info


Cena 49,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Slúchadlá SBS Twin Hop sú ideálne na počúvanie hudby a hovory, pričom sú vybavené základňou s LCD displejom. Displej ukazuje stav nabitia. Samozrejmosťou je aj multifunkčné tlačidlo pre ovládanie slúchadiel a hovorov. Integrovaný mikrofón má dobrú kvalitu a slúži aj na hlasového asistenta. Vrecková nabíjací box má kapacitu 300 mAh a umožňuje slúchadlám sa dobíjať. Slúchadlá vydržia až 2,5 hodín používania a až 24 hodín v pohotovostnom režime. V konektorovej výbave nájdete USB-C. Samozrejmosťou je aj automatické párovanie. Bezdrôtová verzia Bluetooth 5.0. Dosah prenosu je až 10 metrov. Kábel k napájaniu slúchadiel je súčasťou balenia.

Displej nabíjacieho puzdra

Vreckový nabíjací box má kapacitu až 300 mAh a umožňuje skladovať a napájať slúchadlá. Box je vybavený LCD obrazovkou ktorá slúži na kontrolovanie stavu nabíjania a energiu v ľavom a pravom slúchadle. Slúchadlá Twin Hop sa automaticky spárujú pomocou Bluetooth 5.0 po vybratí zo základne. Samozrejmosťou je aj multifunkčné tlačidlo pre ovládanie hudby alebo hovorov. Vo výbave nechýba ani pomoc hlasového asistenta. Nabíjací box sa napája pomocou konektora USB-C. Kábel je súčasťou balenia.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
NFC Nie
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 2.5 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií SBS Twin Hop LCD čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami