Siemens SX73HX60CE

  • Výpredaj
  • 10% zľava s kódom

Elektronický informačný list

Virus Hygiene

Virus Hygiene

Všetky umývačky riadu Siemens zničia vírusy počas umývacieho cyklu pri programe Eco 50 °C, Intenzívny 70 °C a údržbovom programe Starostlivosť o umývačku.


Vstavaná umývačka riadu, Energetická trieda D, Kapacita 14 súprav riadu, Spotreba energie: 85 kWh na 100 cyklov, Maximálna hlučnosť: 44 dB, Spotreba vody 9,5 na umývací cyklus, Smart ovládanie mobilom, Počet programov: 6, AquaStop funkcia, Výška: 86,5 cm, Šírka: 59,8 cm, Hĺbka: 55 cm. Viac info


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

0,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

0 + nakupů

Zobraziť 0 recenzií a jedno ocenenie

Popis produktu

Smart plne integrovaná umývačka riadu Siemens SX73HX60CE umyje na jedno naplnenie 14 súprav riadu. Disponuje 6 programami a 4 špeciálnymi funkciami: vzdialené zapnutie, intensiveZone, polovičná náplň, varioSpeed Plus on demand a tiež programom pre starostlivosť o umývačku. Dvierka sa vďaka autoOpen po ukončení programu samé pootvoria. Ovládanie smart umývačky Siemens SX73HX60CE je možné priamo pomocou tlačidiel alebo vzdialene pomocou mobilného zariadenia s príslušnou aplikáciou Home Connect. Naviac umožňuje aj pohodlné hlasové ovládanie prostredníctvom hlasových asistentov Amazon Alexa alebo Google Assistant. Košové vybavenie ponúka 2 koše a príborovú zásuvku pre dokonalé uloženie riadu. Poloha horného koša je výškovo nastaviteľná pomocou rackMatic do 3 polôh. Koše sú vybavené sklopnými tŕňami a výklopnými etažérmi. SideLight vás bude informovať prostredníctvom svetelnej projekcie o tom, že je spotrebič v prevádzke. Prispôsobiteľné pánty varioHinge umožňuje inštalovať umývačku aj do menších priestorov. Praktické počítadlo tabliet prináša so sebou pocit istoty, stačí zaznamenať do aplikácie kúpu nových tabliet a následne ich množstvo kontrolovať.

Siemens SX73HX60CE

Vstavaná umývačka riadu Siemens SX73HX60CE disponuje dostatočne veľkou kapacitou, a to pre 14 súprav riadu, vďaka čomu tak môžete naraz a bez námahy umyť veľké množstvo riadu. Pre optimálne výsledky umývania spotrebuje iba 9,5 l vody. Poteší tiež tichou prevádzkou, ktorá dosahuje hlučnosť len 44 dB.

Programy a špeciálne funkcie

  • 6 programov: Eco 50°C, Auto 45-65°C, Intenzívny 70°C, Hodinový 65°C, Krátky 45°C, Obľúbený program: Predumytie
  • 4 špeciálne funkcie: Vzdialené zapnutie, intensiveZone, Polovičná náplň, varioSpeed Plus on demand
  • Machine Care- program starostlivosti o umývačku riadu
  • Silence on demand (prostredníctvom aplikácie Home Connect)

Umyté a vysušené 3x rýchlejšie: varioSpeed Plus

Ak stačíte tlačidlo varioSpeed Plus, skráti sa čas umývania až o 66 %. Dĺžka skráteného programu sa okamžite objaví na displeji. Výsledkom je optimálne čistý, žiarivý a suchý riad za najkratší možný čas. Nie je možné použiť pre rýchly program a predumytie.

Koše flexComfort 

Získajte maximálnu bezpečnosť a pohodlie! Umývačka riadu Siemens je vybavená novými košmi flexComfort, ktoré vám poskytnú dostatok priestoru a slobody pri ukladaní riadu. Taniere, hrnce, šálky či poháre na víno si nájdu miesto v umývačkach riadu Siemens s flexibilnými košmi. Vďaka novým bezpečnostným prvkom si môžete bez váhania umiestniť do umývačky aj svoje najlepšie sklo. Vybavená je tiež kolieskami s nízkym trením čo poskytne ľahké vysúvanie košov, a tak bude nakladanie a vykladanie riadu jednoduché a rýchle. 

Ukazovateľ prevádzky SideLight 

Umývačka riadu obdržala do svojej výbavy praktického ukazovateľa prevádzky- LED SideLight svetlo. Svetlo s elegantným dizajnom vás informuje či umývací cyklus stále beží. Modrý pruh sa nachádza na ľavej strane umývačky a počas prevádzky osvetľuje štrbinu medzi umývačkou a susediacim nábytkom. 

Maximálne prispôsobiteľná inštalácia 

S varioHinge (vario pánty) si optimálne vyriešite možné medzery medzi dekoračnými dverkami, nízkymi soklami a vysokou pracovnou doskou. Pri otvorení umývačky riadu s varioHingo dôjde k miernemu posunutiu plne integrovných dekoračných dvierok dohora. Veľké medzery tak zmiznú, pokiaľ je umývačka inštalovaná do výšky a taktiež predídete kolizií s podlahou.

Jednoduché ovládanie

Túto umývačku riadu možete ovládať a kontrolovať odkiaľkoľvek, a to za pomoci aplikácie Home Connect (kompatibilná s iOs a Android). S aplikáciou si môžete jednoducho vybrať ten ideálny program a prídavnú funkciu pre daný riad, a spustiť tak umývačku odkiaľkoľvek a kedykoľvek chcete. Vďaka tomu tak máte istotu že váš riad bude čitý a pripravený presne vtedy, kedy potrebujete.

Prehľad o stave vašej umývačky

Vyčkávanie, až vaša inteligentná umývačka doumýva, môže byť stratou času a spôsobovať zbytočný stres. Home Connect privedie vašu myseľ k spokojnosti a pomôže vám byť produktívnejší vo využívaní času. Ak si to želáte, vaša umývačka vám môže zasielať automatické oznámenie do vášho mobilného zariadenia a pohodlne vás tak informovať o aktuálnom stave programu umývačky, rovnako ako o ďalších užitočných informáciách. Zvládajte ľahšie viac vecí naraz či už doma alebo vonku.

Jednoducho vyberte a spustite

Aplikácia Home Connect s funkciou ľahkého štartu (EASY START) odstráni pochybnosti a odporučí vám vždy ten pravý program - priamo z vášho mobilného zariadenia. Zakaždým. A s každým umývaním. Jediná vec, ktorú potrebujete urobiť, je zadať stupeň znečistenia a druh a množstvo riadu, ktoré má byť umytý, do vašej aplikácie Home Connect. Tak môžete jednoducho vybrať ten správny program a dosiahnuť perfektné výsledky, cyklus za cyklom.

Počítadlo tabliet

Ďalšou užitočnou funkciou je počítadlo tabliet, ktoré vám poskytne viacej pohodlia a pokoja. Jednoducho stačí zaznamenať do aplikácie kedy ste kúpili tablety do umývačky a neskôr môžete skontrolovať zostávajúce množstvo. Samozrejme si to viete skontrolovať odkiaľkoľvek prostredníctvom aplikácie Home Connect. Keď sa vám zásoby míňajú, aplikácia vám zobrazí oznámenie a pripomenie vám aby ste ich mohli kúpiť. 

IntensiveZone

Ak sa rozhodnete pre prídavnú funkciu intensiveZone, zvýšite tak tlak na tryskách v dolnom koši. Oceníte ho najmä pri veľmi špinavom riade. Riad nachádzajúci sa v hornom koši bude naďalej umývaný jemne a šetrne. 

Dávkovací asistent

Čistiaca tableta spadne priamo do malej záchytnej misky vďaka dávkovaciemu asistentu. Presne mierený prúd vody ju rýchlo rozpustí. Detergent je tak rovnomerne distribuovaný do celého priestoru umývačky riadu a preto máte vždy zabezpečené optimálne výsledky umývania.

Príborová zásuvka varioDrawer

Príborová zásuvka varioDrawer ponúka dodatočnú úroveň pre ukladanie riadu. Zmestia sa do nej príbory, naberačky, a dokonca aj šálky na espresso. Umývačka je vybavená košmi flexComfort pre čo najjednoduchšie ukladanie riadu. Priestranné koše ponúkajú dostatok priestoru pre váš riad. Koše majú na spodnej strane kolieska pre plynulejšie vysúvanie.

Bezpečnostný systém AquaStop

Vďaka bezpečnostnému systému aquaStop je zaručená doživotná záruka voči škodám spôsobeným vodou. AquaStop zabraňuje vzniku akýchkoľvek škôd, ktoré spôsobuje voda. Či už pôjde o prítokovú hadicu alebo netesnosti spotrebiču, tento systém si s nimi hravo poradí. Zaručená je doživotná garancia tejto výhodnej funkcie a to po celú dobu životnosti umývačky riadu.

Motor iQdrive.

Nižšia spotreba energie pri rovnakom výkone, krátky program s perfektnými výsledkami umývania a naviac vždy príjemne tichý pri akomkoľvek programe - to všetko nie je pre motor iQdrive žiadny problém. A k tomu všetkému má ešte jednu výhodu: minimálne opotrebovanie.

 

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Šírka 59.8 cm
Maximálna hlučnosť 44 dB
Počet súprav riadu 14
Trieda energetickej účinnosti D

Návody a manuály

Ocenenie a hodnotenia produktov

Virus Hygiene

Virus Hygiene

Všetky umývačky riadu Siemens zničia vírusy počas umývacieho cyklu pri programe Eco 50 °C, Intenzívny 70 °C a údržbovom programe Starostlivosť o umývačku.

0,0 / 5

0 recenzií Siemens SX73HX60CE

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami