Sony LSPX-S3 strieborný


Bezdrôtový reproduktor, Smart, Farba zlatá, 2 × reproduktor, Bluetooth, USB port, Typ batérie: integrovaná. Viac info


Cena 349,99 €

Zľava 10 % z predchádzajúcej ceny: 388,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 7,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtový reproduktor Sony LSPX-S3, strieborná farba, 1-pásmový reproduktor, Bluetooth v5.0, Li-Ion integrovaná batéria, napájanie USB Type-C, frekvenčný rozsah 20 – 20 000 Hz

Príjemná atmosféra, krištáľový zvuk

Vychutnajte si dokonalý mix zvuku a osvetlenia vďaka krištáľovo čistému zvuku prostredníctvom organického skla a efektu Candlelight, ktorý okamžite navodí tú správnu atmosféru. 

Navoďte pokojnú atmosféru prostredníctvom hudby a osvetlenia

Ak už chcete využiť tento reproduktor k rannému vstávaniu alebo k osvetleniu obývačky, jeho štýlový a sofistikovaný dizajn sa bude výborne vynímať v každom prostredí. 

Krištáľovo čistý zvuk vďaka organickému sklu

Pokročilá technológia Vertical Drive využíva tri meniče, ktoré ťukajú na koniec organického skla, čo vytvára vibrácie, ktoré pomáhajú zvuk rozprestrieť do všetkých smerov. 

  • Viac basov vďaka režimu Bass Boost – Pokiaľ chcete dodať tiež nádych basov, môžete v aplikácii Music Center zvoliť režim Bass Boost a získať dramatickejšie basové linky.

  • Čisté vysoké tóny pre bohatý zvuk – Nezáleží na žánri hudby, ktorú si chcete vychutnať – vďaka výškovým reproduktorom s rúrkami z organického skla vždy získate čisté vysoké tóny a kvalitný zvuk.

  • Bohatý zvuk – Sklenený reproduktor môžete umiestniť kdekoľvek v miestnosti. Celé rúrka z organického skla vibruje a poskytuje mimoriadne čistý zvuk, ktorý sa šíri celým priestorom, takže budete počuť čistý zvuk, nech už sa nachádzate kdekoľvek. 

Presvetlite nočnú tmu

V režime Candlelight sa osvetlenie mihotá ako ozajstný plameň sviečky. Dokonca si môžete zvoliť medzi dvomi štýlmi osvetlenia, ktoré sa budú hodiť ku konkrétnej situácii: jasný štýl pre bežné použitie a decentný štýl pre nočný odpočinok. 

  • Vytvorte si dokonalú a útulnú atmosféru – Vďaka jemnému svetlu, ktorý sa mihotá ako naozajstný plameň sviečok, je reproduktor ideálny pre navodenie oddychovej či romantickej atmosféry. Svetlá môžete dokonca synchronizovať tak, aby pulzovali do rytmu hudby.

  • Štýlové a elegantné prevedenie – Tento štýlový reproduktor sa vďaka svojmu decentnému dizajnu výborne hodí do každej domácnosti. Materiál „Mineral Silver“ kombinuje hrejivé lesklé častice, ktoré mu prepožičiavajú vzhľad minerálu, kovový nádych a je príjemný na dotyk. 

  • Vezmite ho kamkoľvek – Sklenený reproduktor je jednoducho prenosný, takže si ho môžete vziať kamkoľvek so sebou a zaplniť miestnosť osvetlením, hudbou a dobrou atmosférou.

  • Vychutnajte si stereofónny zvuk v páre – prepojením dvoch sklenených reproduktorov získate bezdrôtový a jasne oddelený stereofónny zvuk. Stereofónny režim tiež umožňuje obom reproduktorom fungovať ako ľavý alebo pravý kanál. 

  • S aplikáciou Sony Music Center budete mať všetko pod kontrolou – Stiahnite si aplikáciu Sony Music Center pre systémy iOS alebo Android a diaľkovo ovládajte osvetlenie a hudbu alebo nastavte časovač vypnutia. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Bluetooth Áno
USB port Áno
Integr.čítačka kariet Nie
Frekvenčný rozsah (Hz) 20-20000 Hz
Airplay Nie
NFC Nie
Počet reproduktorov 2

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Sony LSPX-S3 strieborný

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami