Tefal DT8270E1 Access Steam Force


Značka: Tefal, Kontinuálna para: 30 g/min, Objem nádržky na vodu: 200 ml,


Cena 69,90 €

1,40 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Naparovač odevov Tefal DT8270E1 Access Steam Force, kontinuálna produkcia pary 30 g/min, parný výkon 2 000 W, parný ráz 90 g/min, doba zahrievania 25 sekúnd, technológia nahrievania žehliacej dosky, kefa z mikrovlákna, dezinfekcia parou, keramická parná hlavica, dĺžka prívodného kábla 2,6 m, možnosť nastavenia pary, ovládanie pary na rukoväti, objem nádržky na vodu 200 ml, odnímateľná nádržka na vodu, automatické vypnutie, prevádzková doba 10 min, kontrolka pripravenosti pary, vertikálne použitie, funkcia zapnúť/vypnúť ovládaná nohou

Naparovač odevov Tefal DT8270E1 Access Steam Force

  • Príkon 2 000 W
  • Výstup pary 30g/min
  • Keramika
  • Doba zahrievania 25 sekúnd
  • Dĺžka prívodného kábla 2,6 m
  • Objem 200 ml
  • Prevádzková doba 10 min
  • Odnímateľná nádržka na vodu

Účinnosť

Výkon 2 000 W, kontinuálny výstup pary 30 g/min, nový exkluzívny parný ráz 90 g/min – všetko v praktickom ručnom prístroji. Intenzívny prúd pary zničí až 99,99 % baktérií a vírusov pre bezpečnejšiu starostlivosť o oblečenie a zdravšie domáce prostredie. Úplne prírodná para prirodzene odstraňuje záhyby, dezinfikuje a odstraňuje pachy pomocou pary, bez použitia čistiacich prípravkov a chemikálií.

Vhodné na všetky tkaniny

Inteligentná technológia regulácie teploty vyhladí záhyby a dezinfikuje aj tie najchúlostivejšie/ťažko čistiteľné tkaniny a materiály, bez ohľadu na to, či sa dajú žehliť alebo nie – bez rizika vzniku lesklých povrchov alebo spálenín. Nová technológia vyhrievanej žehliacej dosky umožňuje kvalitné naparovanie, po ktorom je oblečenie príjemne suché a môžete si ho obliecť ihneď po naparovaní.

Jednoduché použitie

Váš ručný naparovač je pripravený, kedykoľvek to potrebujete. Na spustenie naparovania stačí bleskurýchle 25-sekundové zahriatie – pre expresné naparovanie a dokonalé úpravy. Odnímateľná nádržka na vodu s objemom 190 ml na výnimočné samostatné použitie počas 10 minút, napájací kábel s dĺžkou 2,6 m, funkcia automatického vypnutia a dve nastavenia pary pomocou veľmi intuitívneho ovládania.Kefový nadstavec z mikrovlákien dezinfikuje a odstraňuje drobné nečistoty zo všetkých typov oblečenia a domácich textílií do takej mieri, že to pripomína jarné upratovanie – a to všetko v jednom kroku.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Značka Tefal
Kontinuálna para 30 g/min
Objem nádržky na vodu 200 ml

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tefal DT8270E1 Access Steam Force

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené