Tefal EY150830 Cripsy Lid


Farba: čierna, Smart: Nie, Vstavaný displej: Áno, Časovač: Áno, Počet programov: 4, Maximálny výkon: 1300 W, Uchovanie teploty: Nie,


Cena 84,90 €

1,70 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrický tlakový hrniec Tefal EY150830 Cripsy Lid, technológia Extra Crisp, príkon 1 300 W, bez nutnosti predohrevu, nastaviteľná teplota od 70 °C do 200 °C, digitálne rozhranie, intuitívne ovládanie, možnosť vložiť a zacvaknúť do hrnca Cook4me, časovač až na 60 min, bez oleja, automatické vypnutie, zvuková signalizácia, 4 automatické funkcie, opekanie, grilovanie, teplovzdušné fritovanie, pečenia, manuálny režim, recepty v aplikácii Cook4me, dĺžka prívodného kábla 0,9 m

 

Elektrický tlakový hrniec Tefal EY150830 Cripsy Lid

 • Príkon 1 300 W
 • Dĺžka prívodného kábla 0,9 m
 • Časovač
 • Bez nutnosti predohrevu
 • Zdravé varenie
 • Nastaviteľná teplota
 • Digitálne rozhranie
 • Automatické vypnutie
 • Zvuková signalizácia
 • 4 automatické funkcie
 • Manuálny režim

4 prednastavené funkcie a možnosť teplotného nastavenia

Využívajte 4 prednastavené funkcie: opekanie, grilovanie, teplovzdušné vyprážanie, pečenie. Elektrický tlakový hrniec ponúka aj možnosť nastavenia teploty. Teplota je nastaviteľná od 70 °C do 200 °C na presnú reguláciu teploty a vždy dokonalé pokrmy. Hrniec je veľmi efektívny pri používaní a to vďaka tomu, že nie je nutný predohrev. Zároveň je aj o 30 % rýchlejšie ako klasická rúra.

Jednoduchý a pohodlný na používanie

Intuitívne digitálne rozhranie na jednoduché používanie. V prípade používania s Cook4me stačí len vložiť, zacvaknúť a všetko je pripravené na používanie. Časovač na 60 minútautomatickým vypnutímzvukovým signálom na maximálne pohodlie. Elektrický tlakový hrniec je veľmi jednoduchý na čistenie a taktiež aj jednoduchý na skladovanie.

Recepty Cook4me a Extra Crisp

Využite kombinované recepty Cook4me a Extra Crisp tým, že počas okamihu prepnete z tlakového varenia na režim Extra Crisp. Vychutnajte si pokrmy, ktoré sú mäkké vnútri a dozlatista opečené a chrumkavé na povrchu, zároveň si môžeš pozrieť nové nápady s receptami v aplikácii Cook4me.

10 ročná opraviteľnosť

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Farba čierna
Smart Nie
Vstavaný displej Áno
Časovač Áno
Počet programov 4
Maximálny výkon 1300 W
Uchovanie teploty Nie

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tefal EY150830 Cripsy Lid

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené