Tefal G7314055 DailyCook 26 cm


  Typ panvice: grilovacia, Typ ohrevu: plyn, elektrina, sklokeramika, indukcia, Priemer panvice: 26 cm,


  Cena 30,90 €

  Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,62 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Grilovacia panvica Tefal G7314055 DailyCook (26 cm), Titanium 2X, recyklovateľný produkt, nepriľnavý povrch, funkcia Thermo-Signal™, vylievací okraj, objem 2,08 L, odolná konštrukcia, nehrdzavejúca oceľ, ergonomický dizajn, rukoväť, vhodná na použitie v rúre, vhodná do umývačky riadu, kompatibilná s plynovými, keramickými, indukčnými sporákmi

  Grilovacia panvica Tefal G7314055 DailyCook 26 cm

  • Nehrdzavejúca oceľ
  • Titanium 2X
  • Nepriľnavý povrch
  • Thermo-Spot
  • Vylievací okraj
  • Nitovaná rukoväť
  • Vhodná na použitie v rúre do 175 ⁰C
  • Vhodná do umývačky riadu

  Úplna kompatibilita

  Kvalita, na ktorú sa môžete spoľahnúť každý deň. 10-ročná záruka vrátane najlepšej antikorovej ocele odolnej voči korózii a robustného dizajnu s mimoriadnym výkonom a odolnosťou bez rizika poškodenia v priebehu času. Ergonomická nitovaná rukoväť zas zabezpečujú bezpečné varenie a dodávajú vám jedinečný komfort a pokoj pri varení. Kompatibilita so všetkými typmi varných dosiek pre dokonalú flexibilitu: plynové, elektrické, sklokeramické a indukčné.

  Technológia Thermo-Signal

  Akonáhle panvica dosiahne dokonalú teplotu na varenie, bod Thermo-Spot® získa jednoliatu červenú farbu. Táto funkcia je zárukou dokonalej štruktúry, farby a arómy a umožňuje každodennú prípravu vynikajúcich pokrmov plných chuti. Technológia Thermo-Signal® indikuje presnú počiatočnú teplotu pre dokonalé vyprážanie, a zabraňuje tak plytvaniu energiou, ku ktorej dochádza pri príliš dlhom rozohrievaní riadu na varenie.

  Nepriľnavý povrch Titanium

  Tento odolný povrch s mimoriadne odolnými primárnymi vrstvami zvládne i dlhodobé každodenné varenie a poskytuje nepriľnavý výkon, ktorý vydrží až dvakrát dlhšie ako štandardný povrch Tefal. Panvica je ideálna na zvládnutie nových receptov na profesionálnej úrovni, od chrumkavej ryby ako od šéfkuchára až po dokonale pripravený steak.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Typ panvice grilovacia
  Typ ohrevu plyn, elektrina, sklokeramika, indukcia
  Priemer panvice 26 cm

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Tefal G7314055 DailyCook 26 cm

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené