Tefal TT533811 Includeo 2S


Príkon: 850 W, Nastaviteľná teplota: Áno,


Cena 55,90 €

1,12 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Hriankovač Tefal TT533811 Includeo, 2 mimoriadne široké otvory, magnetické kliešte s jednoduchým úchopom pre bezpečné použitie, svetelný indikátor, až 7 nastaviteľných stupňov opečenia, odnímateľná tácka na omrvinky umožní jednoduchšie čistenie, tlačidlo na vysunutie uľahčuje vyberanie aj tých najmenších kúskov chleba, vysoký zdvih, príkon 850 W, funkcia zastavenia, automatické centrovanie chleba, uloženie kábla, ergonomický dizajn, tlačidlo zapnúť/vypnúť, nastavenie termostatu, väčšie etikety,

 

Hriankovač Tefal TT533811 Includeo 2S

  • Príkon 850 W
  • Automatické vycentrovanie chleba
  • 7 nastaviteľných stupňov
  • Tlačidlo na vysunutie
  • Odnímateľná miska na omrvinky
  • Uloženie káblu
  • Svetelný indikátor

Jednoduché použitie s čitateľnými funkciami

Všetky ovládacie prvky, či už tlačidlo zapnúť/vypnúť alebo nastavenie termostatu, sú navrhnuté pre ľahkú čitateľnosť a jednoduché použitie. Ergonomické výrobky z radu Includeo sa testujú v reálnych podmienkach. Ich výroba prebieha v spolupráci s používateľmi a pre používateľov, nech už sú ich potreby akékoľvek. Dômyselný dizajn je preto navrhnutý tak, aby zjednodušil používané hrinakovača pre všetkých.

Kliešte a tácka na omrvinky

Tácka zhromažďuje omrvinky, ktoré odpadnú pri opekaní hrianok. Odnímateľná tácka na omrvinky umožňuje ľahké čistenie. Súčasťou balenia sú kliešte na ľahké vybratie opečených krajcov chleba, aby ste sa nepopálili. Kliešte sú magnetické a keď sa nepoužívajú, možno ich pripevniť z oboch strán hriankovača. Ľahko sa používajú pre pravákov i ľavákov. Silikónový povrch na spodnej strane klieští zaručuje bezpečné používanie.

7 stupňov nastavenia

Vychutnajte si každú hrianku presne tak, ako ju máte radi, či už opečenú do zlatista alebo chrumkavú. To všetko môžete mať vďaka 7 stupňom nastavenia. Do hriankovača nemusíte vkladať len tie najväčšie kúsky chelab. Tlačidlo na vysunutie vám uľahčuje vyberanie i tých najmenších krajcov chleba, takže sa nemusíte báť, že by ostali nevyužité.

10 ročná opraviteľnosť

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Príkon 850 W
Nastaviteľná teplota Áno

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tefal TT533811 Includeo 2S

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené