Tefal TT761838 Loft 2S


  Nastaviteľná teplota: Áno,


  Cena 51,90 €

  1,04 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Hriankovač Tefal TT761838 Loft 2S, vrúbkovaný povrch, 7 stupňov nastavenia pre želaný spôsob opečenia, 2 extra široké otvory pre hrubé i tenké krajce chleba, 3 ľahko použiteľné funkcie, LED indikátor, funkcia Stop pre okamžité zastavenie, funkcia Rozmraziť pre rozmrazenie chleba, funkcia Zohriať pre ohriatie dopredu opečeného chleba, držadlo s vysokým zdvihom, vyberateľná priehradka na omrvinky pre jednoduché a pohodlné čistenie

   

  Hriankovač Tefal TT761838 Loft 2S

  • 7 stupňov opekania
  • Extra široké otvory
  • Funkcie: Stop, Rozmraziť, Zohriať
  • LED indikátory
  • Držadlo s vysokým zdvihom
  • Priehradka na omrvinky

  Vyberte si vami želaný spôsob opekania

  7 stupňov nastavenia dokonale zabezpečí, že vám budú hrianky po chuti, či už ich máte radšej opečené do zlatohnedej, alebo extra chrumkavé. 3 ľahko použiteľné funkcie s LED indikátormi. Tlačidla: Stop: pre okamžité zastavenie cyklu opekania, Rozmraziť: pre rozmrazenie chleba a Zohriať: pre ohriatie predtým opečeného chleba. Vďaka 2 extra širokým otvorom, do ktorých môžete vložiť hrubé i tenké krajce pečiva, si každý môže dopriať to svoje.

  Praktické používanie

  Držadlo s vysokým zdvihom, vďaka ktorému ľahko vyberiete hrianky. Bez problémov tak vyberiete i tie najmenšie kúsky pečiva. Ľahko vyberateľná priehradka na omrvinky. Čistenie hriankovača je tak veľmi pohodlné, ľahké a najmä rýchle.

  10 ročná opraviteľnosť

  Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  Nastaviteľná teplota Áno

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Tefal TT761838 Loft 2S

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené