Tefal VC139810 MiniCompact čierny


Počet košov: 2, Objem: 6 L, Príkon: 800 W, Hrniec na ryžu: 1 L,


Cena 46,90 €

0,94 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Parný hrniec Tefal VC139810 MiniCompact čierny, 60-minútový časovač, misky neobsahujú BPA, nízkokalorické varenie, svetelný indikátor ohrevu, 6 otvorov v každej miske na varenie vajec, 2 misky, kapacita 6 L, možnosť pripraviť na pare 2 misky súčasne, miska na ryžu s objemom 1 L, pokrievka, podnos na šťavu, vhodné aj do umývačky riadu, ukazovateľ hladiny vody, externé dopĺňanie vody, dĺžka prívodného kábla 1 m

 

Parný hrniec Tefal VC139810 MiniCompact čierny

  • Príkon 800 W
  • Objem 6 L
  • Časovač
  • Ľahké uskladnenie
  • Ukazovateľ hladiny vody
  • Môže sa umývať v umývačke riadu
  • Dĺžka prívodného kábla 1 m
  • Príslušenstvo: miska na ryžu s objemom 1 L

Zdravé varenie

Vychutnajte si výhody nízkotučného varenia na pare bez prídavku tuku – jemný spôsobu varenia, ktorý uchová vitamíny, chuť a výživovú hodnotu surovín. Navyše, všetky misky sú bez obsahu BPA a ich použitie je jednoduché. Patentovaný systém šetriaci priestor vďaka vrstviteľným miskám na základni pre mimoriadne kompaktné odkladanie a jedinečnú praktickosť.

Veľmi praktické použitie

Parný hrniec sa naučíte rýchlo ovládať pomocou praktických funkcií, ako je 60-minútový časovač, svetelný indikátor na ohrievanie, 6 otvorov v každej miske na varenie vajec, ľahko viditeľná hladina vody a neobmedzené používanie s možnosťou dopĺňania vody počas varenia. Viacvrstvový systém s 2 miskami má veľký objem a dokáže uvariť na pare 2 misky súčasne, čím vám ušetrí čas pri príprave štedrých porcií deň čo deň.

10 ročná opraviteľnosť

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet košov 2
Objem 6 L
Príkon 800 W
Hrniec na ryžu 1 L

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tefal VC139810 MiniCompact čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené