Tefal VC204810 UltraCompact čierny


Počet košov: 3, Objem: 9 L, Príkon: 800 W, Hrniec na ryžu: 1 L,


Cena 49,90 €

1,00 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Parný hrniec Tefal VC204810 UltraCompact čierny, nízkokalorické varenie, misky neobsahujú BPA, 60-minútový časovač, svetelný indikátor na ohrievanie, 6 otvorov v každej miske na varenie vajec, ukazovateľ hladiny vody, externé doplňanie vody, neobmedzená autonómia, viacvrstvový systém s 3 misami, objem 9 L, možnosť pripraviť na pare tri misky súčasne, miska na ryžu s objemom 1 L, pokrievka, podnosom na šťavu, vhodné aj do umývačky riadu,dĺžka prívodného kábla 1 m

 

Parný hrniec Tefal VC204810 UltraCompact

  • Príkon 800 W
  • Objem 9 L
  • Časovač
  • Ľahké uskladnenie
  • Ukazovateľ hladiny vody
  • Vhodné do umývačky riadu
  • Dĺžka prívodného kábla 1 m
  • Príslušenstvo: miska na ryžu s objemom 1 L

Jednoduché použitie

Parný hrniec sa naučíte ovládať rýchlo vďaka inteligentným funkciám, ako je 60-minútový časovač, svetelný indikátor nahrievanie, ľahko viditeľná hladina vody a neobmedzené použitie s možnosťou dolievať vodu v priebehu varenia. Viacvrstvový systém s 3 misami má veľký objem a súčasne dokáže pripraviť na pare tri misky, čím vám ušetrí čas pri príprave bohatých porcií jedla na špeciálne príležitosti, pre veľké rodiny i na každodenné použitie.

Zdravé varenie

Vychutnajte si výhody nízkotučného varenia na pare bez prídavku tuku – jemný spôsobu varenia, ktorý uchová vitamíny, chuť a výživovú hodnotu surovín. Navyše, všetky misky sú bez obsahu BPA a ich použitie je jednoduché. Patentovaný systém šetriaci priestor vďaka vrstviteľným miskám na základni pre mimoriadne kompaktné odkladanie a jedinečnú praktickosť.

10 ročná opraviteľnosť

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Počet košov 3
Objem 9 L
Príkon 800 W
Hrniec na ryžu 1 L

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tefal VC204810 UltraCompact čierny

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené