Tefal ZC420E38 Juice N' Clean

Cena:
129,00 €

Pôvodná cena 179,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,58 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Odšťavovač Tefal ZC420E38 Juice N' Clean s technológiou EasyClean odvedie prácu za Vás a ušetrí čas aj námahu. Intuitívny dotykový panel umožňuje prepínanie medzi dvomi rýchlosťami vhodnými pre mäkké alebo tvrdé suroviny, a funkcia spätného chodu slúži na uvoľnenie kúskov ovocia a zeleniny. Technológia lisovania za studena zaisťuje extrakciu maximálneho množstva šťavy s minimom odpadu, a zachováva prirodzenú chuť, farbu a živiny Vášho obľúbeného ovocia, zeleniny a listovej zeleniny! Dva filtre ponúkajú mimoriadnu všestrannosť pre prípravu džúsu, zmrzliny, pyré a džemov, funkcia nastavenia množstva dužiny zase umožňuje určiť, koľko dužiny má džús obsahovať. Medzi ďalšie praktické funkcie patrí veľkorysá nádoba na džús a nádoba na zber dužiny, takže nemusíte odšťavovanie prerušovať, funkcia proti odkvapkávaniu, ktorá udržuje v čistote kuchynskú linku, a tichá technológia, vďaka ktorej môžete pripraviť šťavu v ktorúkoľvek dennú dobu. Vďaka svojmu nerezovému dizajnu sa hodí do každej domácnosti.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 28 %

Zvážte aj tento produkt

Pomalý odšťavňovač/ lis LO-7066 od firmy Concept vám pripraví kvalitnú šťavu, presne tak ako ju máte radi. Jeho unikátnu kombináciu nástavcov vám ušetrí čas, miesto i peniaze, pretože nemusíte kupovať 3 rôzne prístroje. Prístroj pracuje v nízkych otáčkach, teda sa nezahrieva. Teplo totiž ničí cenné vitamíny. Efektívne lisuje ako ovocie, tak aj zeleninu a vy si tak môžete vychutnať čerstvú vitamínovou šťavu bez chémie. Obsluhu i údržbu zvládne naozaj každý.

Základné parametre

 • Kapacita: 1 L
 • Objem: 1 L
 • Príkon: 240 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

 

Odšťavovač Tefal ZC420E38 Juice N' Clean

 • 2 rýchlostí pre mäkké alebo tvrdé suroviny
 • Funkcia spätného chodu
 • Technológia Easy Clean
 • Lisovania za studena
 • Objem nádoby: 0,8l
 • Počet rýchlosti: 4
 • príkon: 150W

vlastnosti tefal ZC420E38 juice

Technológia Easy Clean

Vďaka závitovému odšťavovaču Juice N' Clean získate to najlepšie zo svojho obľúbeného ovocia, zeleniny a listovej zeleniny, a naviac ich nemusíte zložito čistiť! Odšťavovač Juice N' Clean s technológiou EasyClean odvedie prácu za Vás a ušetrí Vám čas aj námahu. 

Ľahká údržba

Nemusíte sa obávať zaschnutých zvyškov ovocia alebo zeleniny, ktoré sa nedajú dobre odstrániť. Odnímateľné časti, môžete ľahko umývať v umývačke, a k tomu funkcia proti odkvapkávaniu bráni vzniku šmúh na linke po príprave džúsu. Jeho kompaktný elegantný dizajn umožňujúci ľahké uloženie kdekoľvek na linke.

Dotykový panel a lisovania za studena

Tento závitový odšťavovač je vybavený intuitívnym dotykovým panelom, ktorý umožňuje nastavenie 2 rýchlostí pre mäkké alebo tvrdé suroviny, a funkcia spätného chodu pre uvoľnenie zaseknutých kusov. Technológia lisovania za studena zaisťuje extrakciu maximálneho množstva šťavy s minimom odpadu, a zachováva prirodzenú chuť, farbu a živiny Vášho obľúbeného ovocia, zeleniny a listovej zeleniny.

Tefal ZC420E38 Juice

Praktickosť

Dva filtre ponúkajú mimoriadnu všestrannosť pre prípravu džúsu, zmrzliny, pyré a džemov, funkcia nastavenia množstva dužiny zase umožňuje určiť, koľko dužiny má džús obsahovať – veľa, málo alebo vôbec žiadnu. Nádoba na šťavu aj nádoba na dužinu majú veľkorysý objem, ktorý umožňuje neprerušované odšťavovanie. Vďaka tichej technológii si pochutnáte na čerstvom džúse v ktorúkoľvek dennú dobu vďaka nízkej hlučnosti a tichej prevádzke.

Tefal ZC420E38 Juice

10 ročná opraviteľnosť produktov

Tefal sa zaviazal k tomu, že bude schopný opraviť väčšinu svojich produktov na obdobie 10 rokov. Dôvodom je hlavne boj proti znečisťovaniu životného prostredia a produkcii zbytočných odpadov. Produkty sú navrhnuté tak, aby sa dali jednoducho opraviť a ekologicky zlikvidovať. Na zabezpečenie okamžitej dostupnosti náhradných dielov aj na produkty, ktoré sa už nepredávajú, bola polovica skladu vyhradená na diely aj produktom, ktoré už nie sú vo výrobe.


Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Objem: 0,8 L
Príkon: 150 W
Priemer valca: 45 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal
Objem: 0,8 L
Počet rýchlostí: 4
Priemer valca: 45 mm

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 26,8 cm
Hmotnosť: 3990 g
Výška: 34 cm
Hĺbka: 38,7 cm

Energetické údaje

Príkon: 150 W

Ostatné

Kód produktu: 7211003246

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore