Tefal ZE370138 Frutelia Plus

Cena:
39,90 €

Pôvodná cena 57,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,80 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka pre tovary od 30 - 49 €

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Odšťavovač Tefal ZE370138 Frutelia Plus prináša dokonalé, zdravé a lahodné džúsy každý deň. Tento odšťavovač na ovocie má široký plniaci otvor, ktorý vám umožňuje vkladať veľké alebo celé kusy ovocia. Výkon 350 W prichádza spolu s možnosťou dvoch rýchlostí a funkciou pulzovania pre ľahké výsledky pri spracovávaní všetkých vašich obľúbených ingrediencií. Antikorový filter zaisťuje výkonnosť a odolnosť. 950 ml nádoba na dužinu poskytuje dokonalý objem pre každú príležitosť. Praktická kompaktná konštrukcia pre ľahké skladovanie a bezpečnostné prvky, ako sú protisklzové nôžky, dopĺňajú celé balenie.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 31 %

Zvážte aj tento produkt

Odšťavovač Concept LO7026 Fresch pripraví kvalitnú 100 % šťavu, presne tak ako ju máte radi. S príkonom 1000 W (rýchlosť: max. 16.800 ot./min.) vám umožní pripraviť naraz až 1 l čerstvej šťavy. Veľkou výhodou je XXL plniaca trubica, čo umožňuje vkladať celé plody, napríklad aj jablká. K dispozícii sú dve rýchlosti pre mäkké a tvrdé ovocie a zeleninu. Nádoba na šťavu má objem 1 liter a nádoba na odpad má objem 1,8 litrov, pričom odšťavovač umožní dlhšie odšťavovanie bez nutnosti vyprázdňovania nádoby. Kvalitný nerezový filter zaručí, aby vaša šťava bola čistá a bez zvyškov dužiny. Filter ľahko vyčistíte pribalenou kefkou. Farba: čierna + nerez

Základné parametre

 • Šírka: 34 cm
 • Objem: 1 L
 • Príkon: 1000 W

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Odšťavovač Tefal ZE370138 Frutelia 

 • Antikorový filter
 • 2 rýchlosti a funkcia pulzovania
 • Drvenie, mixovanie a sekanie
 • Veľkokapacitnál nádoba:  950 ml
 • Kompaktný dizajn pre maximálne pohodlie
 • 2 ergonomické držadlá easy-lock
 • Výkon: 350 W

Vlastnosti Tefal ZE370138 Frutelia Plus

Kompaktný dizajn a ľahké čistenie

Kompaktný dizajn navrhnutý pre ľahké skladovanie zaberie menej miesta na kuchynskej linke a spraví z každodenného používania zábavu. Odšťavovač na ovocie, sa ľahko čistí, disponuje odnímateľnými časťami, ktoré môžete umývať v umývačke riadu

Tefal ZE370138 Frutelia Plus

Rýchle a ľahké výsledky

Dokonalý odšťavovač pre každý deň. Široký otvor na vkladanie veľkých alebo celých kusov ovocia pre rýchlejšiu a ľahšiu prípravu džúsov s explozívnou chuťou. Výkon 350 W prichádza spolu s možnosťou dvoch rýchlostí a funkciou pulzovania pre dokonalé sekanie, drvenie a mixovanie.

Tefal ZE370138 Frutelia Plus - odšťavovač

Praktické funkcie

Veľkokapacitná 950 ml nádoba na dužinu poskytuje dokonalý objem pre každú príležitosť, ideálna ako pre každodenné použitie, tak pri príprave pohostenia pre hostí. Stabilný dizajn prichádza spolu s protisklzovými nôžkami pre dokonalé použitie na kuchynskej linke, bez rizika skĺznutia či pádu. Dve ergonomické držadlá easy-lock umožňujú prenášanie bez námahy.

Tefal ZE370138 Frutelia Plus - odšťavovač

10 Rokov opraviteľnosti

Výrobok bol navrhnutý pre jednoduchú opravu a ekologickú likvidáciu. Po celom svete Tefal dodáva náhradné diely aj na tie produkty, ktoré sa už nepredávajú. Tefal sa zaviazal držať náhradne diely skladom pre väčšinu produktov vyrábaných od roku 2012. Náklady na opravu v autorizovanom servise sú tak podstatne nižšie ako celková výmena výrobku. Každý nový produkt je z toho dôvodu označený logom "opraviteľný produkt po dobu 10 rokov".

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Šírka: 22 cm
Príkon: 350 W
Priemer valca: 60 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Tefal
Počet rýchlostí: 2
Priemer valca: 60 mm
Šírka otvoru: 60 mm

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: sivá
Šírka: 22 cm
Hmotnosť: 1000 g
Výška: 32 cm
Hĺbka: 24,5 cm

Energetické údaje

Príkon: 350 W

Ostatné

Kód produktu: 8010000566

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore