Tucky 21W smart teplomer a monitor polohy 2v1


Smart (ovládanie mobilom): Áno, Počet pamäťových miest: 12,


Cena 75,00 €

1,50 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Smart teplomer a monitor polohy 2 v 1 Tucky 21W je certifikované medicínske zariadenie a ponúka jednoduché, a praktické používanie. Stačí ho nalepiť monitorovanej osobe pod pravú pažu a Tuck bude presne merať jeho teplotu každú minútu, a meranie bude posielať na vaše iOS/Android zariadenie. Teplotu tak môžete neustále monitorovať až do vzdialenosti 10 metrov, alebo pridaním ďalšieho zariadenia na neobmedzenú vzdialenosť. Tucky je vhodný pre použitie 24 hodín denne vo dne aj v noci a na jedno nabitie vydrží fungovať až 5 dní. Je ideálny pre všetky vekové kategórie, najmä pre deti, imobilných ľudí a seniorov.

Smart teplomer a monitor polohy 2 v 1 Tucky 21W

 • Šikovný teplomer s funkciou monitorovania polohy
 • Nepretržité monitorovanie teploty každú minútu celých 24 hodín
 • Presnosť ± 0,1 ° C
 • Notifikácia na smartfón pri zvýšení teploty, monitorovanie na diaľku
 • Rozšírená funkcia sledovania polohy dieťaťa pri spánku - notifikácia pri zmene polohy dieťaťa
 • Nerušené meranie teploty pri spánku chorých
 • Pre všetky vekové kategórie, ideálne pre deti, imobilných ľudí a seniorov
 • Patentovaná technológia s certifikátom medicínskeho zariadenia

Nepretržité monitorovanie teploty

Teplomer Tucky vykonáva meranie teploty každú minútu s presnosťou ± 0,1° C (24 h / 24). Jednoducho nalepíte pohodlné, tenké a pružné náplasti Tucky pod pravé podpazušie a môžete cez aplikáciu nepretržite sledovať na diaľku vývoj teploty chorej osoby. Náplasti sú zdravotne nezávadné a jemné pre aplikáciu na citlivú detskú pokožku. Pokiaľ dôjde k výraznému zvýšeniu teploty, budete okamžite upozornený varovaním o horúčke vo vašom smartfóne.

Sledovanie v reálnom čase z neobmedzenej vzdialenosti

Tucky je vybavený technológiou "Bluetooth Low Energy" s dosahom až do vzdialenosti 10 metrov (v závislosti na prekážkach). Ak sa nachádzate mimo tohto rozsahu, záznam merania teploty sa synchronizuje v certifikovanom zdravotníckom "cloude", čo vám umožní bezpečný prístup k vašim dátam v reálnom čase a uchová v pamäti všetky doterajšie merania. Pri použití druhého zariadenia s Bluetooth je dosah neobmedzený, kedy sa v miestnosti, alebo v dosahu ponechá jedno smart zariadenie na prenos dát do aplikácie cez cloud. Cez druhé smart zariadenie (smartfón, tablet) následne budete môcť monitorovať teplotu na prakticky neobmedzenú vzdialenosť.

 • Vyžarovanie vĺn je cca 1000x nižšia ako pri smartfóne, alebo 250x nižšia ako pri bežnej detskej pestúnke.

Aplikácia vybavená praktickými funkciami

Inteligentný teplomer a monitor polohy Tucky vám umožňuje sledovať priebeh teploty vašej rodiny pomocou jednoduchej a intuitívnej aplikácie. Tucky je ideálny pre všetky vekové kategórie a upozorní vás v reálnom čase, keď teplota vašich blízkych prekročí stanovené limity. Limit upozornenia je možné nastaviť. Na jeden užívateľský účet je možné nastaviť až 12 profilov, ktoré sú nezávislé a uchovávajú nezávisle namerané hodnoty. V aplikácii je možné si robiť poznámky o pacientoch, ako napríklad kedy zaspali, kedy dostali lieky a podobne.

Monitorovanie polohy dieťaťa

Tucky umožňuje sledovať polohu vášho dieťaťa pri spánku a upozorní vás, ak zmení polohu a obráti sa na brucho. Táto funkcia je určená hlavne pre novorodencov a dojčatá, u ktorých je spánok na brušku spájaný so syndrómom náhleho úmrtia.

Prevádzka až 5 dní

Tucky vydrží v prevádzke až 5 dní a nabíja sa 1,5 hodiny.

Medicínsky certifikované zariadenie

Tucky je certifikovaný ako zdravotnícky produkt Európskej únie CE (Class IIa medical device ISO13485 a Cofepris). Poskytnuté dáta sú synchronizované a chránené vo francúzskom certifikovanom cloude zdravia.

 • Vyrobené z materiálov spĺňajúcich požiadavky pre biokompatibilný lekársky stupeň TPE tak, aby bol produkt vhodný aj pre alergikov a citlivú pokožku.

Obsah balenia:

 • 1x Tucky teplomer a monitor polohy
 • 5x aplikačná nálepka (náhradné nálepky sú dostupné aj samostatne)
 • 1x USB nabíjací kábel
 • Návod

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Smart (ovládanie mobilom) Áno
Počet pamäťových miest 12

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Tucky 21W smart teplomer a monitor polohy 2v1

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené