Všetko o NAY

O spoločnosti NAY

Spoločnosť NAY a.s. je najväčším špecializovaným maloobchodným predajcom elektroniky v Slovenskej republike, ktorá na trhu pôsobí už od začiatku 90-tych rokov minulého storočia. 

Naše úspechy

Spoločnosť NAY dosiahla počas svojej existencie množstvo úspechov a ocenení. Najdôležitejšie je však ocenenie od naších zákazníkov vo forme ich vernosti. 

 

Výročné správy

Pozrite si výročné správy spoločnosti NAY a.s. od roku 2015, až po 2022. 

Tlačové správy a aktuality

O najdôležitejších zmenách a novinkách informujeme médiá aj prostredníctvom tlačových správ. Pozrite si náš archív od roku 2009 až po súčasnosť.

Naše predajne

V súčasnosti má spoločnosť NAY a.s. na Slovensku 40 predajní NAY a 39 predajní Electro World v Českej republike.

Mobilná aplikácia

Prostredníctvom NAY Smart App budete mať pod kontrolou vaše konto v NAY Extra klube, môžete skenovať cenovky v predajni, ale aj platiť za nákup cez Google Play a omnoho viac.

Pomáhame

Každý rok podporujeme množstvo kultúrnych a športových podujatí, ktoré sa konajú na Slovensku. Nájdu sa medzi nimi divadelné, filmové a hudobné festivaly, športové turnaje, aj vzdelávacie projekty.

 

Festival Pohoda

NAY tanečený dom je uz mnoho rokov súčasťou najväčšieho slovenského hudobného festivalu - Festivalu Pohoda. Každoročne si v ňom tisíce divákov užívajú skvelý hudobný program, tanečené workshopy aj zaujímavé súťaže.

 

Dobrý Anjel

Už od roku 2007 podporujeme nadáciu Dobrý anjel, ktorá pomáha rodinám s nezaopatrenými deťmi, kde je niekto chorý na rakovinu, alebo dieťa trpí na inú zákernú chorobu a kde táto choroba dostala rodinu do finančnej tiesne. 

Hokej

Už niekoľko rokov podporujeme našu najvyššiu klubovú hokejovú súťaž - Tiposport ligu a ako partner sme sa podieľali aj na Majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji, ktoré sa konali na Slovensku v roku 2011 a 2019.

 

Kontakty

Potrebujete sa spojiť s našou infolinkou alebo hľadáte adresu najbližšej predajne? 

Práca v NAY

Ak vás naša spoločnosť zaujala a radi by ste sa stali súčasťou nášho tímu, budeme radi ak si vyberiete z voľných pracovných pozícií.