Výhody NAY Extra klubu

NAY Extra klub je vernostný program, ktorý odmeňuje vás, našich pravidelných a verných zákazníkov. Ak ste členom NAY Extra klubu, nakupujete v našich predajniach lacnejšie - každý váš nákup môže byť so zľavou.

Výhody NAY Extra klubu

Výhody


Vrátime vám % hodnoty nákupu na váš vernostný účet

Zjednodušene povedané, z toho, čo u nás nakúpite, vám časť vrátime. Pripíšeme vám ju na vernostný účet vo forme bodov (1 bod =1 €). Stačí pri nákupe predložiť svoju vernostnú kartu, ktorú od nás dostanete.

Z ďalšieho nákupu u nás máte zľavu

Čo vám vrátime, si môžete odpočítať z ceny ďalšieho nákupu u nás a získať tak zľavu. A samozrejme, aj z tohto nákupu vám opäť časť hodnoty vrátime.


Príklad: Zo 100 € nákupu získate späť 2 % = 2 vernostné body = 2 € zľava na ďalší nákup.Koľko vám vrátime z nákupov


Modrá karta

Pri vstupe do klubu od nás dostanete Modrú klubovú kartu NAY Extra. S ňou získavate nasledujúce výhody:

Miesto nákupu  Nákup Vrátime vám Príklad: body zo 100 € nákupu Príklad: hodnota bodov zo 100 € nákupu
Predajne NAY alebo www.nay.sk tovar alebo služby 2 % 2 body 2 €

 

Strieborná karta

Ak u nás nakupujte častejšie a v priebehu 2 po sebe nasledujúcich rokov u nás nakúpite tovar alebo služby v hodnote minimálne 3 000 €, dostanete od nás Striebornú klubovú NAY Extra kartu. S ňou získavate nasledujúce výhody:

Miesto nákupu  Nákup Vrátime vám Príklad: body zo 100 € nákupu Príklad: hodnota bodov zo 100 € nákupu
Predajne NAY alebo www.nay.sk tovar alebo služby 3 % 3 body 3 €

 

Zlatá karta

Ak patríte medzi našich najvernejších zákazníkov a v priebehu 2 po sebe nasledujúcich rokov u nás nakúpite tovar alebo služby v hodnote minimálne 5 000 €, dostanete od nás Zlatú klubovú kartu NAY Extra. S ňou získate nasledujúce výhody:

Miesto nákupu  Nákup Vrátime vám Príklad: body zo 100 € nákupu Príklad: hodnota bodov zo 100 € nákupu
Predajne NAY alebo www.nay.sk tovar alebo služby 5 % 5 bodov 5 €

 

Ďalšie výhody 


Už si nepotrebuje odkladať doklady o kúpe 

Klubová karta NAY Extra eviduje vaše nákupy. Ak by ste potrebovali reklamovať tovar, avšak nemáte k dispozícii doklad o zaplatení, stačí predložiť klubovú kartu. O ostatné sa postaráme my.

Podrobné podmienky služby nájdete tu.

Okamžitá výmena výrobku do 30€

Ak sa vám pokazí výrobok v cene do 30€, už nemusíte čakať na vybavenie záručnej reklamácie do 30 dní. Vymeníme vám ho okamžite, bez čakania. Stačí len predložiť klubovú kartu. Služba platí pre výrobky zakúpené v kamenných obchodných domoch a e-shope www.nay.sk

Podrobné podmienky služby nájdete tu.

Úroveň karty neklesne

Ak vám vydáme Striebornú alebo Zlatú kartu, už nemusíte opätovne splniť podmienky na jej získanie. Aj keby ste počas nasledujúceho obdobia nakupovali menej často, úroveň karty a výhody s ňou spojené vám ponecháme.

 

Dôležité informácie, ktoré by ste mali vedieť


Exspirácia nevyužitých bodov je po roku

Každý bod, ktorý získate na svoj klubový účet vám po roku exspiruje a prídete o neho, ak ho nevyužijete vo forme zľavy z nejakého nákupu u nás. Napríklad, ak ste dostali z nákupu 1. mája 2014 späť 5 bodov v hodnote 5 € a nevyužijete ich na zľavu z nákupu, tak vám 1. mája 2015 exspirujú. Exspirácia je rovnaká aj pre body získané u našich parnerov.

Zľavu nie je možné uplatniť v nasledovných prípadoch

Výnimku nákupu, na ktorý si nemôžete uplatniť svoje body a získať tak zľavu tvorí nákup na splátky, nákup poistenia tovaru a predĺženej záruky, nákup Darčekových poukazov NAY a nákup aktivácie služieb Skylink.

Viac informácií

Podrobnejšie informácie o aktuálnych akciách a benefitoch NAY Extra klubu vám radi poskytneme v oddelení služieb zákazníkom v každej predajni NAY, na infolinke 02/44 555 444 alebo na adrese info@nay.sk.