Whirlpool BI WDWG 751482 EU N


Vstavaná práčka so sušičkou, Energetická trieda E, Kapacita 7 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 324 kWh na 100 cyklov, 15 pracích progamov, Odložený štart, Hĺbka: 53,8 cm. Viac info


Cena 499,99 €

Zľava 5 % z predchádzajúcej ceny: 529,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 10,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Vstavaná práčka so sušičkou Whirlpool BI WDWG 751482 EU N v bielej farbe so senzorovou technológiou práčok 6.ZMYSEL FreshCare. Kapacita bubna pre pranie je 7 kg a pre sušenie 5 kg. Otáčky odstreďovania dosahujú maximálne 1400 ot./min. Ponúka 15 programov a praktické prídavné funkcie. Intenzita sušenia: do skrine, na vešiak, na žehlenie. Ovládaná pomocou centrálneho otočného voliča a tlačidiel. Hlučnosť pri praní dosahuje 46 dB, pri sušeni 61 dB a pri ostreďovaní 73 dB. Nechýba možnosť odloženého štartu.

Skvelý pomocník

Praktická spredu plnená vstavná práčka so sušičkou Whirlpool BI WDWG 751482 EU N vám prináša do života komfort, svojimi praktickými funkciami, vďaka ktorým vám uľahčí každodennú starostlivosť o bielizeň. Kapacita bubna pre pranie je 7 kg bielizne s maximánymi možnými otáčkami odstreďovania 1400 ot./ min. Vysuší až 5 kg bielizne. Je vybavená prehľadným displejom, na ktorom sa vám zobrazujú všetky funkcie. 

Až 15 pracích programov

Vstavaná práčka ponúka až 15 pracích programov, kde si okrem bežných programov na bavlnu, syntetiku, vlnu či jemnú bielizeň môžete vybrať aj z mnohých špeciálnych programov. Disponuje aj funkciou odložený štart. Vyberte pre svoju bielizeň ten ideálny prací program a skvelý výsledok bude zaručený. Programy: Colours 15 °C (farebná bielizeň), Rýchle pranie (30 minútový), Program 20 °C, Program Šport (športové odevy), Prikrývky a bundy, Vlna.

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozíciií voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií vo vašej práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo v jeho priebehu.

6. ZMYSEL

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky so sušičkou a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

Špeciálne ošetrenie pre všetky typy tkanín

So systémom SoftMove existuje 14 rôznych programov, ktoré zaisťujú perfektné výsledky prania pre každý typ tkaniny, a to vďaka exkluzívnej sade 6 vybraných pohybov bubna, ktoré sa dokážu prispôsobiť rôznym odevom, od najodolnejších po tie najjemnejšie.

Dlhodobo žiarivé farby

Funkcia Farby15° v práčkach zabezpečuje efektívne pranie rôznych druhov bielizne rôznych farieb pri spoločnóm praní bez vzájomného pofarbenia sa. Zistíte, že pranie pri 15°C môže byť rovnako účinné ako pranie pri teplote 40°C.

SenseInverter motor

Zásluhou motora SenseInverter sú všetky prírodné textílie vždy chránené, pretože kalibruje pohyby bubna, čo umožňuje oblečeniu vo vnútri stroja uložiť sa k strane bubna, a tým chrániť jeho vlákna pri súčasnom znižovaní trenia a plstenia.

Venujte pozornosť praniu vlnených odevov

S programom "Vlna" môžete prať všetko vaše vlnené oblečenie, aj keď je označené nápisom "pranie v rukách". Aby ste dosiahli optimálne výsledky, použite špeciálne pracie prostriedky určené pre rpanie vlny a neprekračujte maximálnu náplň práčky pre daný program.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 53.8 cm
Kapacita bubna 7 Kg
Trieda energetickej účinnosti 2021 E
Spotreba elektrickej energie na 100 cyklov 324 kWh

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool BI WDWG 751482 EU N

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami