Whirlpool FFB 7459 BCV CS


Práčka plnená spredu, Energetická trieda B, Kapacita 7 kg bielizne, 1400 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 52 kWh na 100 cyklov, 14 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka. Viac info


Cena 299,99 €

Zľava 19 % z predchádzajúcej ceny: 369,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať späť na ďalší nákup : 6,00 € Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,6 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

9 + nakupů

Zobraziť 9 recenzií

Popis produktu

Spredu plnená práčka Whirlpool FFB 7459 BCV CS disponuje kapacitou pre 7 kg prádla. Maximálne otáčky pri odstreďovaní dosahujú 1400 ot./min. K dispozícií má 13 programov a praktických funkcií. Vybavená je technológiou 6.Zmysel, FreshCare+, Clean+, SteamRefresh, Daily Load, Rapid 30 a iné.

Praktický pomocník

Spredu plnená práčka Whirlpool FFB 7459 BCV CS sa stane praktickým pomocníkom pri starostlivosti o bielizeň vašej rodiny. Odevy budú komfortne a dôkladne vyprané a vy budete mať viac času na seba a svoju rodinu. Tento model má kapacitu bubna pre pranie 7 kg bielizne, čo je dostačujúce aj pre väčšiu rodinu. Maximálne otáčky pri odstreďovaní sú 1 400 ot/min. Práčka ponúka množsvo programov a funkcií, ktoré si jednoducho navolíte pomocou centrálneho gombíka a tlačidiel. 

  • Programy: Bavlna 40°, Bavlna 60°, Zmiešaná bielizeň 40°, Syntetika 30, Vlna, Rýchle pranie 30', Prikrývky, Jemná bielizeň, Šport, Plákanie + odstreďovanie, Odstreďovanie + Vyčerpávanie, Eco 40-60, 20°C

FreshCare+

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozícii voliteľnú funkciu FreshCare+, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií v práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo počas jeho priebehu.

6. Zmysel

Objavte inovácie a technológie, ktoré vás vždy zaujmú najlepšími výsledkami a pomôžu vám ušetriť až 50 % energie, vody a času. Stačí vložiť bielizeň do bubna práčky a vybrať program. Technológia 6. ZMYSEL automaticky nastaví najlepšie parametre pre každý typ vlákna. Hlavnou výhodou tejto praktickej technológie je, že rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a naďalej zabezpečuje optimálny výkon.

SteamRefresh

Funkcia Steam Refresh regeneruje sviežosť vášho oblečenia a zabraňuje zbytočnému praniu. Oblečenie je opäť pripravené na nosenie už za 20 minút. Práčka vytvára prúd pary, ktorý preniká do do vlákien, odstraňuje nepríjemné pachy, uvoľňuje vlákna a vyhladzuje záhyby.

Clean+

Práčka Whirlpool umožňuje nastaviť úroveň znečistenia vašej bielizne a podľa toho automaticky nastaví optimálny priebeh prania, aby ste sa mohli vždy tešiť z dokonalých výsledkov.

Detská poistka

Bezpečnosť na prvom mieste. Práčka Whirlpool je vybavená systémom detskej poistky, aby sa zabránilo náhodnému použitiu tohto spotrebiča deťmi.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita bubna 7 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1400 ot./min.
Počet programov 14
Trieda energetickej účinnosti 2021 B

Návody a manuály

Hodnotenie

4,6 / 5

9 recenzií Whirlpool FFB 7459 BCV CS

93.3% Kvalita
Výborná

93.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Boris

21. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • Kvalita prania, žmýkania, tichosť prevádzky.

Práčka je zatiaľ nová, ale po asi 10 praniach som nenašiel zatiaľ žiadne nedostatky.


adriana

10. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • velmy som spokojna dobre perie super

pracka whirpool je viborna je velmy ticha pri otackach som spokojna


Zoltán

5. 9. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaRobert

9. 6. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Všetko