Whirlpool MWP 103 SB

Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 14 %

Vstavaný displej: Nie, Dizajn skrine: voľnestojací, Gril: Áno, Vnútorný objem: 20 L, Výkon grilu: 1000 W, Typ varenia: gril, Integrované hodiny: Nie,


Cena 84,90 €

Zľava 14 % z pôvodnej ceny: 99,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 1,70 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Elektronická mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 103 SB v čierno striebornej farbe má vnútorný objem 20 litrov. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 700 W a výkon grilu 1000 W. Ovládaná je elektronicky pomocou tlačidiel a otočných gombíkov, nastavené funkcie sú zobrazované na zelenom grafickom displeji. Ponúka funkcie: Gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohrev, rozmrazovanie a časovač, ako aj ich kombinácie. Dvierka sa otvrárajú do strany pomocou zapustenej rukoväte. Vnútorný lakovaný priestor je vybavený otočným tanierom s priemerovm 24,5 cm.

Praktický spotrebič

Mikrovlnná rúra je spravidla v každej domácnosti neodmysliteľným spotrebičom. Vďaka svojmu výkonu a čistým moderným líniam a atraktívnej čiernej farbe bude mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 103 SB príjemným estetickým a aj užitočným doplnkom v kuchyni. S jej pomocou môžete vaše jedlá pripraviť rýchlo a jednoducho. Objem mikrovlnej rúry je 20 l s lakovaným vnútorným povrchom. Výkon mikrovĺn dosahuje 700 W a výkon grilu 1000 W. Pre pohodlné otváranie dvierok má prispôsobenú zapustenú rukoväť na svojich dvierkach. Ponúka technológiu 2D distribúcie mikrovĺn.

Funkcie mikrovlnnej rúry

 • Využiť môžete funkcie: gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohrev, rozmrazovanie a časovač, aj ich kombinácie.

Funkcia rozmrazovania je ideálna pre rozmrazovanie mäsa, hydiny, rýb, zeleniny alebo chleba. Ak využívate samostatný mikrovlnný výkon, stačí otočiť voličmi, nastaviť požadovaný stupeň výkonu, požadovaný čas prípravy a zohriať pokrm. Najdlhší možný čas prípravy je 30 minút.

Grilujte kedykoľvek

Ak máte kedykoľvek chuť na grilované jedlo, mikrovlnná rúra ponúka aj funkciu grilu. Funkcia gril/kombinovaný gril využíva na prípravu pokrmov gril, ktorý vytvára efekt grilovania alebo zapekania. Jednoducho a rýchlo pripravíte zapečené dobroty, chutnú hrianku so syrom, teplý sendvič, grilovanú klobásku, či zeleninu.

Elektronické ovládanie a detská poistka

Všetky požadované funkcie a programy môžete nastaviť pomocou elektronického ovládania tlačidlom a otočnými voličmi, ktoré sú doplnené prehľadným grafickým zeleným displejom. O bezpečnosť a ochranu pred nežiaducim poranením sa stará detská poistka, ktorou uzamknete prednastavené funkcie alebo zabráni zapnutiu spotrebiča.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Nie
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Áno
Vnútorný objem 20 L
Výkon grilu 1000 W
Typ varenia gril
Integrované hodiny Nie

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Whirlpool MWP 103 SB

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ruzena

23. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • pomer cena / výkon

Eduard

27. 2. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • pomer cena / výkon