Whirlpool MWP 303 M


Vstavaný displej: Áno, Dizajn skrine: voľnestojací, Gril: Áno, Vnútorný objem: 30 L, Výkon grilu: 1050 W, Typ varenia: gril, Integrované hodiny: Áno,


Cena 149,00 €

Zľava 12 % z pôvodnej ceny: 169,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektronická mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 303 M v prevedení zrkadlové sko má vnútorný objem 30 litrov. Maximálny mikrovlnný výkon dosahuje 900 W a výkon grilu 1050 W. Ovládaná je elektronicky pomocou dotyku, gombíkov a tlačidiel, nastavené funkcie sú zobrazované na čierno-bielom grafickom displeji. Ponúka 7 úrovní výkonu a funkcie: Jet gril, Jet start, automatické programy, gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohrev, Defrost/ručné rozmrazovanie, časovač aj Autoclean micro. Dvierka sa otvrárajú do strany pomocou zapustenej rukoväte. Vnútorný lakovaný priestor je vybavený otočným tanierom s priemerovm 31,5 cm.

Praktický spotrebič

Mikrovlnná rúra je spravidla v každej domácnosti neodmysliteľným spotrebičom. Vďaka svojmu výkonu a čistým moderným líniam a atraktívnej zrkadlovej farbe bude mikrovlnná rúra Whirlpool MWP 303 M príjemným estetickým a aj užitočným doplnkom v kuchyni. S jej pomocou môžete vaše jedlá pripraviť rýchlo a jednoducho. Objem mikrovlnej rúry je 30 l s lakovaným vnútorným povrchom. Výkon mikrovĺn dosahuje 900 W a výkon grilu 1050 W. Pre pohodlné otváranie dvierok má prispôsobenú zapustenú rukoväť na svojich dvierkach. Ponúka technológiu 2D distribúcie mikrovĺn.

Funkcie mikrovlnnej rúry

K dispozícii sú aj automatické programy, ktoré vám uľahčia prípravu pokrmov a postarajú sa o ideálne podmienky.

  • Využiť môžete funkcie: Jet gril, Jet start, automatické programy, gril + mikrovlny, gril, mikrovlnný ohrev, Defrost/ručné rozmrazovanie, časovač aj Autoclean micro.
  • Automatické programy - Automatické recepty majú prednastavené hodnoty pre dosiahnutie optimálnych výsledkov varenia. Jednoducho s ňou zmäkčíte alebo roztopíte zmrzlinu, maslo, mrazené šťavy, syr alebo aj čokoládu.

Funkcia Jet Start umožňuje rýchle spustenie mikrovlnnej rúry s plným výkonom na 30 sekúnd a najdlhšie na 90 minút. Funkcia rozmrazovania je ideálna pre rozmrazovanie mäsa, hydiny, rýb, zeleniny alebo chleba. Funkcia Keep warm (ohrievanie) automaticky ohrieva nádobu 15 - 30 minút. Funkcia Jogurt vám v pohodlí domova prináša možnosť vyrobiť si domáci jogurt. Auto Clean je automatickým cyklom čistenia, vďaka ktorému budú mastnota a pach z vnútorného povrchu mikrovlnnej rúry jednoducho odstránené.

Grilujte kedykoľvek

Ak máte kedykoľvek chuť na grilované jedlo, mikrovlnná rúra ponúka aj funkciu grilu. Funkcia gril/kombinovaný gril využíva na prípravu pokrmov gril, ktorý vytvára efekt grilovania alebo zapekania. Jednoducho a rýchlo pripravíte zapečené dobroty, chutnú hrianku so syrom, teplý sendvič, grilovanú klobásku, či zeleninu.

Elektronické ovládanie a detská poistka

Všetky požadované funkcie a programy môžete nastaviť pomocou elektronického ovládania dotykom, ktoré sú doplnené prehľadným grafickým čierno-bielym displejom. O bezpečnosť a ochranu pred nežiaducim poranením sa stará detská poistka, ktorou uzamknete prednastavené funkcie alebo zabráni zapnutiu spotrebiča.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Vstavaný displej Áno
Dizajn skrine voľnestojací
Gril Áno
Vnútorný objem 30 L
Výkon grilu 1050 W
Typ varenia gril
Integrované hodiny Áno

Návody a manuály

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Whirlpool MWP 303 M

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené