Whirlpool TDLRB 6240SS EU/N


Práčka plnená zhora, Energetická trieda C, Kapacita 6 kg bielizne, 1200 otáčok odstreďovania, Spotreba energie: 56 kWh na 100 cyklov, 12 pracích progamov, Odložený štart, Detská poistka, Šírka: 40 cm. Viac info


Cena 429,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,8 / 5

13×

92.3% Kvalita
Výborná

92.3% Hodnota za peniaze
Výborná

13 + nakupů

Zobraziť 13 recenzií

Popis produktu

Zhora plnená práčka Whirlpool TDLRB 6240SS EU/N. Kapacita bubna pre pranie dosahuje 6 kg bielizne. Maximálne otáčky odstreďovania dosahujú 1200 ot./min. a hlučnosť 76 dB. Ponúka 12 pracích programov napr. pre vlnu, bavlnu, jemné prádlo, syntetiku a iné. Ovládate ju pomocou otočného voliča, tlačidiel s LED kontrolkami. Práčka Whirlpool TDLRB 6240SS EU/N disponuje funkciou odloženého štartu.

Whirlpool TDLRB 6240SS EU/N

Zhora plnená práčka Whirlpool TDLRB 6240SS EU/N sa vojde aj do menších priestorov. Vyperie 6 kg bielizne. Pri odstreďovaní je rýchlosť otáčok 1200 otáčok za minútu. Pri odstreďovaní je hladina hluku 76 dB. Veľké plniace otvory dávkovača umožňujú jednoduchšiu kontrolu množstva pridávaných prostriedkov.

Zobrazenie zostávajúceho času

Zobrazenie zostávajúceho času poskytuje jednoduchý a intuitívny spôsob, ako zistiť, koľko času je potrebné na prípravu bielizne alebo sušenia.

6.ZMYSEL

Technológia rozpozná veľkosť náplne prostredníctvom nasiakavosti bielizne a automaticky nastaví zdroje, neustále monitoruje prací cyklus a zabezpečuje optimálny výkon, pričom ušetrí až 50 % energie, vody a času. Technológia 6.ZMYSEL automaticky nastaví tie najlepšie parametre pre každý typ bielizne.

FreshCare

Zabudnite na zatuchnutú bielizeň, ktorú ste zabudli vybrať. Práčka má k dispozícii voliteľnú funkciu FreshCare, ktorá udržuje sviežu vôňu vašej bielizne až 6 hodín po skončení prania. Táto funkcia predstavuje jemnú silu pary a rotáciu bubna, čoho výsledkom je nielen osvieženie vašej bielizne, ale navyše aj ochrana proti tvorbe baktérií v práčke. Funkciu môžete aktivovať alebo zrušiť kedykoľvek, či pri voľbe programu alebo počas jeho priebehu.

Detská poistka

Bezpečnosť na prvom mieste. Táto práčka Whirlpool je vybavená systémom detskej poistky, aby sa zabránilo náhodnému použitiu tohto spotrebiča deťmi.

Jednoduché otváranie

SoftOpening zabezpečí mäkkší pohyb otvárania dverí práčky. Naplňte a vyberte bielizeň jednoduchšie. Táto funkcia umožňuje otvárať bubon jedným dotykom, čo zaručene oceníte v prípade, že máte plné ruky bielizne.

Odložený štart

Funkcia Odložený štart umožní nastaviť vašu práčku tak, aby začala cyklus, kedy vám to bude najviac vyhovovať, čím vám ušetrí čas a energiu.

Drum Up

Funkcia Drum Up vám pomôže ľahko vybrať bielizeň z práčky. Po skončení cyklu sa bubon práčky automaticky premiestni dohora.

Hygiena 60°

Nový program Hygiene 60° je 150-minútový cyklus, ktorý šetrne a účinne odstraňuje 99 % baktérií*. *Testované spoločnosťou SSOG na odstránenie 99 % baktérií pri plnom zaťažení.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Maximálna hlučnosť 76 dB
Kapacita bubna 6 Kg
Max.otáčky odstreďovania 1200 ot./min.
Trieda energetickej účinnosti 2021 C

Návody a manuály

Hodnotenie

4,8 / 5

13 recenzií Whirlpool TDLRB 6240SS EU/N

92.3% Kvalita
Výborná

92.3% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Veronika

29. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Pomer cena kvalita
  • Dostatok programov
  • Tichá

Marian

29. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • zatiaľ lspokojnosť

Marián

28. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Vynikajúca


  • Cena
  • Spotreba energie
  • Dizajn
  • Ovládanie
  • Hlučnosť pri najvyšších otáčkach pri odstreďovaní

Menšia (keď potrebujete šetriť priestorom) a šikovná práčka za rozumnú cenu. Mal som podobný starší typ a odišiel bubon aj čerpadlo, ale po viac ako 10 rokoch a veľmi veľa praniach.


Peter

27. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Výborná


  • kvalitné vyhotovenie

jednoduché ovládanie