Wmf

Banner A WMF KUCHYNSKÝ ROBOT PROFI PLUS

Kuchynský robot WMF Profi Plus v nerezovom prevedení ocele Cromargan® vďaka vysokému výkonu až 1 000W a planetárnemu spôsobu miešania, bez minimálnej námahy uhnetie akékoľvek cesto. Možnosť voľby až z 8 stupňov rýchlosti a funkcia plynulého spustenia Soft Start.

 

Banner A WMF 0416480011 KULT X ŠPIRALIZÉR

Špiralizér WMF KULT X je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Cromargan®, s výkonom 80 wattov, technológiou WMF Perfect Cut a troma nástavcami s ľahkosťou pokrája všetku Vašu zeleninu.

 

Banner A WMF LONO SOUS-VIDE PRO

Elektrický hrniec WMF LONO Sous-Vide Pro v nerezovom prevedení ocele Cromargan®, s objemom nádoby až 6 litrov, bez bisfenolu A. Možnosť až dvoch programových nastavení pre optimálne varenie jedla. Funkcia variabilného nastavenia teploty vody od 35 do 90 °C s cirkulačným čerpadlom, ktoré udržuje rovnomernú teplotu v celej nádobe.

 

Banner A WMF KITCHENMINIS RYŽOVAR

Ryžovar WMF KITCHENminis s výkonom 220 wattov je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Cromargan® s hrncom z nepriľnavej dvoj teflonovej vrstve o objeme 1 l. Ryžovar je vybavený LCD displejom, časovačom a pre zachovanie sviežosti jedla funkciou automatického udržiavania teploty po dobu 40 min.

 

Banner A WMF LONO 2 V 1 GRILL

Kontaktný Gril WMF LONO 2 v 1 v kvalitnom nerezovom prevedení Cromargan®. Technológia Vario-Flex sa automaticky prispôsobí grilovanému jedlu. Na nepriľnavých doskách Vario Flex odolných voči poškriabaniu pripravíte akékoľvek nízkotučné pokrmy s vysokým výkonom až 1250 Wattov a nastaviteľnú teplotou grilovania.

 

Banner A WMF KITCHENMINIS COPPER HRIANKOVAČ

Hriankovač WMF KITCHENminis v štýlovom prevedení meď z nerezovej ocele Cromargan® disponuje funkciami na dopekanie, ohrievanie, rozmrazovania a energeticky úsporné jednostranné hriankovanie.

 

Banner A WMF KITCHENMINIS AROMA GRAPHITE PREKVAPKÁVAČ

Prekvapkávací kávovar WMF  KITCHENminis Aroma Graphite vyhotovený z antikorovej ocele Cromargan® vám vždy pripraví lahodnú kávu s veľkosťou až na 5 šálok naraz. Disponuje funkciami ako WMF Hot Brew na prípravu aromatickej kávy, technológiou WMF Aroma Perfection pre maximálny pôžitok.

 

Banner A WMF LONO KANVICA

Rýchlovarná kanvica WMF 0413130011 Lono je vyrobená z ušľachtilej ocele Cromargan® v kombinácii s brúsenými prvkami s vysokým leskom. Obsah tejto vysokokvalitnej kanvice je 1,6 l. Ukazovateľ stavu hladiny vody je umiestnený vonku, a teda dobre viditeľný.

 

Banner A Nápoje

 

 

Banner A Varenie