Wmf

Banner A Kuchynský robot KITCHENminis

Jeden robot na všetko. S univerzálnym kuchynským robotom WMF KITCHENminis budete mať každý deň chuť pripraviť si vlastné jedlá od čerstvých závitkov a zdravých smoothie na raňajky cez chrumkavý šalát na obed.

 

Banner A Naparovač KITCHENminis

Naparovač WMF KITCHENminis vyrobený z nehrdzavejúcej ocele Cromargan s kvalitným skleneným vekom plní, čo sľúbil. Neobsahuje bisfenol A a nie je odkázaný na varič.

 

Banner A Kávovar na prekvapkávanú kávu Aroma KITCHENminis

Vychutnajte si kávu kdekoľvek a kedykoľvek. Kávovar na prekvapkávanú kávu, ktorý šetrí priestor, vás každé ráno prebudí úžasnou vôňou kávy. 

 

Banner A Ryžovar KITCHENminis

Hľadáte kompaktného kuchynského pomocníka na prípravu širokej škály zdravých pokrmov, ktorý šetrí miesto? Už ďalej nehľadajte.

 

Banner A Zmrzlinovač KITCHENminis 3v1

Servírujte až tri druhy mrazených dezertov: pripravte si vlastné lahodné sorbety, zmrzliny a mrazené jogurty za pár minút pomocou kompaktného zmrzlinovača 3 v 1 WMF KITCHENminis.

 

Banner A Jednoplatničkový indukčný varič KULT X

Pre všetkých, ktorí hľadajú maximálnu flexibilitu pri varení, smažení alebo ohrievaní jedla. Môžete variť priamo vedľa stola, kde sedia vaši priatelia, na balkóne alebo na terase, v kempe alebo v kancelárii.

 

Banner A Kontaktný gril LONO 2v1

Otvorený alebo zatvorený. Kontaktný gril WMF Lono 2v1 je možné použiť buď ako zatvorený kontaktný gril, alebo veľký sklápací stolný gril.

 

Banner A Rýchlovarná kanvica a kanvica na čaj LONO 2v1

Kanvica WMF LONO 2v1 je novým favoritom medzi milovníkmi čaju. Rafinovaná čajová kanvica vyrobená zo špeciálneho skla SCHOTT Duran bola navrhnutá na prípravu dokonalého čaju. 

 

Banner A Master gril LONO 

Master gril WMF Lono vyrobený z matnej nehrdzavejúcej ocele Cromargan® prináša pôžitok z grilovania doma aj vonku. Plocha o veľkosti 28 × 50 cm 

 

Banner A Sušička snack-to-go KITCHENminis

Môžete si kúpiť sušené ovocie, huby, bylinky, zeleninové čipsy, hovädzie mäso a müsli tyčinky v supermarkete – alebo si ich pripraviť sami. Mimoriadne úsporné.