AEG AbsoluteCare T8DBC49SC

Zobraziť

 • Doprava zadarmo
 • Cashback 120 €
 • Zľava 20 %

Hĺbka: 63.6 cm, Vstavaný displej: Áno, Kapacita bubna: 9 Kg, Trieda energ.účinnosti: A++, Systém sušenia: Tepelné čerpadlo, Typ sušenia: Tepelné čerpadlo, Maximálna hĺbka: 66.3 cm,


Cena s Cashbackom 120,00 € Platí do 17. 12. 2021
Ako získať cashback
639,00 €

Cena 759,00 €

Zľava 20 % z pôvodnej ceny: 945,00 € Zobraziť nápoveď

15,18 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Kondenzačná sušička bielizne AEG AbsoluteCare T8DBC49SC v bielej farbe s tepelným čerpadlom so systémom AbsoluteCare, v bielom prevedení. Je zaradená do energetickej triedy A++. Kapacita bubna pre sušenie dosahuje 9 kg. Ovládací LCD panel zobrazuje text v českom jazyku s jednoduchým ovládaním pomocou otočného voliča. Senzorová sušička rozpozná, kedy je bielizeň vysušená na požadovanú úroveň. Reverzný chod bubna zabepečí rozloženie bielizne a zabráni jej zamotaniu a pokrčeniu. K dispozícii je aj posunutý štar, ukazovateľ fázy programu, ukazovateľ kondenzátora, filtra a nádrže. Kondenzačná nádrž sušičky AEG AbsoluteCare T8DBC49SC má objem 5,28 l. Disponuje invertorovým motorom s hlučnosťou 65 dB.

 

 

 

Využitie sušičky

Praktická sušička AEG AbsoluteCare T8DBC49SC sušička prádla je spotrebič, ktorý vám prináša do života komfort. Uľahčí vám sušenie bielizne, čo iste oceníte pri starostlivosti o odevy celej rodiny. Sušička AEG vysuší na jedno použitie až 9 kg bielizne. Ideálna pre veľké rodiny, ktoré potrebujú vysušiť extra veľké dávky bielizne a tých, ktorí trávia svoj voľný čas aktívne a športové oblečenie tvorí významnú časť ich šatníka. Pre dosiahnutie tých najlepších výkonov, musíte byť vo forme nielen vy, ale aj funkčné odevy. Tejto sušičke ich môžete bez obáv zveriť, postará sa aby svoju funkciu plnili naďalej.

Sušička so systémom AbsoluteCare®

Odteraz môžete v sušičke sušiť všetko, čo vyperiete. Od najjemnejšieho vlneného svetra až po každodennú pracovnú košeľu alebo lyžiarsku bundu. Sušičky so systémom AbsoluteCare® majú prispôsobené programovanie na presné ovládanie pohybu a teploty cyklu sušenia. Programy s funkciou AbsoluteCare® presne ovládajú pohyb a teplotu sušiaceho bubna. Vlnené odevy zostávajú plocho voči bubnu, čím sa napodobňuje ploché sušenie. Vonkajšie odevy dostanú presne to správne množstvo ohrevu potrebné na obnovenie plnej funkčnosti ich vodotesnej membrány. Každá tkanina sa úplne vysuší vďaka správnemu pohybu a teplote, pričom si zachová kvalitu, výzor a pocit.

AEG SensiDry

Technológia AEG SensiDry vytiahne z tkanín vlhkosť pri polovičnej teplote v porovnaní s bežnými bubnovými sušičkami, bez výrazného predĺženia času sušenia. To zabezpečí, aby tkaniny neboli nikdy vystavené nadmernému teplu. Vaše oblečenie si zachová textúry ako v deň nákupu, po dlhšiu dobu. A nízka teplota vám tiež pomôže ušetriť energiu.

ProSense®

Sušička disponuje technológiou ProSense®, ktorá používa pokročilé senzory vlhkosti a teploty na úpravu času sušenia a spotreby energie pre každú veľkosť náplne - či ide o dennú alebo týždennú dávku bielizne. To šetrí čas a energiu, pričom jemne chráni oblečenie, ktoré milujete a nosíte každý deň.

Filtračný systém ÖKOFlow

Vysoká účinnosť filtračného systému ÖKOFlow u tejto sušičky zachytí aj tie najjemnejšie vlákna. Ide o extrémne účinný filter s jednoduchým prístupom a čistením. Po každom sušiacom programu ho stačí vyčistiť , aby sa zachoval vysoký prietok vzduchu a nízka spotreba energie.

Ďalšie prednosti

Posunutý štart vám dodá voľnosť vysušiť bielizeň vtedy, keď vám to vyhovuje. Funkcia posunutého štartu vám umožní automaticky nastaviť čas začiatku vášho cyklu sušenia. Reverzný chod bubna rozloží bielizeň a zabráni jej zamotaniu a pokrčeniu. Sušičku ovládate pomocou otočného voliča s praktickým LCD panelom s textom v českom jazyku. K dispozícii sú aj praktické ukazovateľe:

 • ukazovateľ fázy programu sušenia: ochrana proti pokrčeniu, suchá na uloženie, extra sušenie, suchá na žehlenie
 • ďalšie ukazovatele: kondenzátor, filter, nádrž.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hĺbka 63.6 cm
Vstavaný displej Áno
Kapacita bubna 9 Kg
Trieda energ.účinnosti A++
Systém sušenia Tepelné čerpadlo
Typ sušenia Tepelné čerpadlo
Maximálna hĺbka 66.3 cm

Návody a manuály

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia AEG AbsoluteCare T8DBC49SC

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ing Ján

5. 3. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • výkon
 • jednoduchosť ovládania
 • 9Kg prádla.
 • Stačí sušiť aj na strednom výkone.
 • Vie pokračovať po vypnutí elektriky, len sa musí ísť potvrdiť pokračovanie.
 • Nepokračuje po výpadku elektrika sama, zapamätá si kde skončila, ale musíme potvrdiť tlačidlom nech pracuje ďalej, čudné riešenie.
 • Keď sa suší jedna vec, narýchlo opraté a proste to potrebujete hneď, tak to väčšinou skončí a nevie ju vysušiť, musí byť proste trochu plnšia.

Je výborná, naozaj už po skončení len uložiť do skrine.