Bosch BGL6HYG1 ProHygienic

Cena:
169,00 €

Pôvodná cena 259,00 €
Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 3,38 €

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Podlahový vysávač Bosch BGB6SIL1 ProSilence podáva vysoký výkon a vďaka kompaktnému prevedeniu sa s ním výborne manipuluje. Vysávač je vybavený funkciou ProHygienic pre vysoký výkon a čistejší vzduch pre alergikov. Umývateľný UltraAllergy filter zaisťuje čistotu vyfukovaného vzduchu z vysávača, čo ocenia tiež najmä alergici. Filter odstraňuje 99,99% alergénov, jemných prachových častíc a baktérií a zabraňuje ich úniku späť do miestnosti. Jeho matný dizajn odráža moderný štýl a zachytáva menej odtlačkov prstov. Pomocou viacúčelovej kefy sa dostanete aj na ťažko dostupné miesta ako napr. tienidla osvetlenia alebo stropy.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo
 • Zľava 35 %

Zvážte aj tento produkt

Podlahový vysávač Miele Complete C3 Performance Parquet EcoLine SGSH4 ponúka vysoký sací výkon 800 W. Hlučnosť 74 dB. Vysávač má integrovaný Filter AirClean Plus, ktorý zadržiava aj najmenšie prachové častice a alergény. Súčasťou vysávača je šetrná univerzálna podlahová hubica SBD 290-3 a podlahová kefa na parkety Twister SBB 300-3. Nechýba ani praktické 3-dielne príslušenstvo na držiaku VarioClip, hubica na vysávanie škár a čalúneného nábytku. Objem vrecka na prach je 4,5 l, akčný rádius je 12 m. Integrované parkovacie pozície: s možnosťou jednoduchého odloženia, vo vertikálnej i horizontálnej polohe. Farba: červená

Základné parametre

 • Maximálna hlučnosť: 74 dB
 • Operačný rádius: 12 m
 • Umývateľný filter: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Bosch BGL6HYG1 ProHygienic Serie | 6

 • Príkon: 600 W
 • PowerProtect System pre dlhotrvajúci výkon vysávania
 • Prachové vrecko XXL s objemom: 4 litre
 • Umývateľný UltraAllergy Filter
 • Prachové vrecko PowerProtect (samotesniace)
 • Prachové vrecko AirFresh odstraňuje zápach a je ideálne pre majiteľov domácich zvierat
 • Akčný rádius: 12 m
 • Diaľkové ovládanie výkonu pomocou regulácie výkonu priamo na rukoväti 
 • Elektronická regulácia sacej sily
 • Ukazovateľ výmeny filtračného vrecka
 • Hubica pre tvrdé podlahy s mäkkými štetinami vhodná hlavne na parkety
 • Viacúčelová kefa na šetrné vysávanie nábytku a ťažko prístupných miest
 • Prepínateľná hubica
 • 4 kolieska pre pohodlnú manipuláciu
 • Dizajn s matnou textúrou, LED svetlom a farebnými povrchmi
 • Hlučnosť: 75 dB
 • Farba: biela

Upratovanie s vysokou učinnosťou

Podlahový vysávač Bosch BGL6HYG1 ProHygienic zaisťuje vysoko účinné upratovanie s vynikajúcimi výsledkami a bez námahy. Vysávač je vybavený funkciou ProHygienic pre vysoký výkon a čistejší vzduch pre alergikov. Tento kompaktný vreckový vysávač poskytuje vysokú účinnosť a ponúka v danej triede najlepšie výsledky upratovania tvrdých podláh, filtrácie prachu a energetickej účinnosti. Je vybavený motorom s maximálnym príkonom 600 WMaximálna hladina hluku 75 dB čím sa jeho prevádzka vyznačuje tichým chodom aj pri maximálnom výkone.

Vhodný aj pre alergikov

Filtračný systém pomáha alergikom a komukoľvek, kto vyžaduje vyššiu úroveň hygieny. Dýchajte zhlboka vďaka filteru UltraAllergy, ktorý produkuje čistejší vzduch, než je ten okolo vás. Filter odstraňuje 99,99% alergénov, jemných prachových častíc a baktérií a zabraňuje ich úniku späť do miestnosti. Umývateľný filter znamená žiadne následné náklady. Vďaka umývateľnému filtru sa vám nebudú zvyšovať náklady.

Prachové XXL vrecko AirFresh

Vysávač si udrží vysoký výkon po dlhú dobu bez nutnosti meniť vrecko na prach. Keď sa vrecko na prach naplní, mnoho vysávačov rýchlo stratí výkon. Prachové vrecko AirFresh s kapacitou 4 litre, účinne zabraňuje vzniku nepríjemných pachov vďaka technológii aktívneho uhliaFiltruje 99,9% jemných prachových častíc, hygienický uzáver zaisťuje čistú likvidáciu. Vhodné najmä pre majiteľov domácich zvierat.

Ďiaľková regulácia výkonu

Nastavenie výkonu nikdy nebolo jednoduchšie. Bez zohýnania sa kvôli nastaveniu výkonu si jednoducho výkon nastavíte podľa potreby priamo na rukoväti vysávača pomocou ďiaľkového ovládania výkonu. Jedno stlačenie stačí pre prepnutie do režimu turbo, pohotovostného režimu alebo na požadovanú úroveň výkonu. Teraz si môžete vychutnať najvyšší výkon vysávania na všetkých typoch podláh.

Matný moderný dizaj

Vysávač Bosch BGL6HYG1 ProHygienic zaujme svojím pútavým a prvotriednym dizajnom. Jeho matný dizajn odráža moderný štýl a zachytáva menej odtlačkov prstov. Farebné povrchy poskytujú moderný vzhľad, rovnako ako kontrolka LED na tlačidle napájania: svetlo v pohotovostnom režime bliká a po zapnutí zariadenia neustále svieti.

Poradí si s každým kútom

Každá domácnosť má miesta, ktoré sa ťažko upratujú, napríklad tienidla osvetlenia alebo stropy. Pomocou viacúčelovej kefy sa dostanete na všetky tieto horšie dostupné miesta. Mäkké štetiny zaisťujú šetrné vysávanie bez poškriabania. Pripojte ho flexibilne k rukoväti alebo trubici - pretože je integrovaný, je vždy pripravený na použitie.

Maximálne flexibilný

Vysávač sa jednoducho pohybuje po akomkoľvek povrchu vďaka 4 otočným kolieskam. Maximálnu flexibilitu pri pohybe zaručuje automatické navíjanie kábla a akčný rádius s dosahom až 12 metrov. Vysávaču nechýba odkladacia a parkovacia poloha, a ergonomická rukoväť pre pohodlné prenášanie.

Vysoký výkon s motormi Bosch

Vychutnajte si silný a konštantný výkon vysávačov Bosch- po 65 rokoch vývoja a výroby vysoko výkonných motorov v Nemecku sú očakávané nielen optimálne výsledky vysávania, ale aj dlhá životnosť, čo značka Bosch zaručuje 10 rokmi záruky na motor (záručné podmienky nájdete na stránke výrobcu). 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Maximálna hlučnosť: 75 dB
Operačný rádius: 12 m
Umývateľný filter: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Bosch
Operačný rádius: 12 m
Teleskopická trubica: Áno
Typ vrecka: syntetické
Filter pre ochranu motora: Áno
Umývateľný filter: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 30 cm
Hmotnosť: 6000 g
Výška: 31,5 cm
Hĺbka: 45 cm

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 75 dB

Energetické údaje

Maximálny príkon: 600 W

Funkcie

Indikátor plného vrecka: Áno
Regulácia výkonu: Áno

Dizajn

Objem vrecka/nádoby: 4 L
Materiál rúrky: kov

Obsah balenia

Počet nástavcov: 3

Ostatné

Kód produktu: BGL6HYG1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore