Bosch MUMS2VM00


Hmotnosť: 4.38 Kg, Objem: 3.8 L, Počet rýchlostí: 7, Príkon: 900 W, Pulzný spínač: Áno, Funkcie robota: hnetenie, Mlynček na mäso: Nie, Počet nástavcov: 3, Materiál nádoby: inox,


Cena 159,00 €

Zľava 27 % z pôvodnej ceny: 219,00 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 3,18 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


  • Sledovať zmeny
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Multifunkčný kuchynský robot Bosch MUMS2VM00 disponuje výkonným 900 W motorom, ktorý zabezpečuje rýchle a kvalitné výsledky či už pri pečení alebo varení. Kuchynský robot je vybavený veľkou 3,8 L nerezovou misou so špeciálnym vnútorným tvarom pre ľahkú prípravu cesta. 3D planetárne miešanie a 7 rýchlostných stupňov s pulzným stupňom napomáhajú optimálnemu premiešaniu prísad. Bosch MUMS2VM00 má funkciu automatickej parkovacej polohy, ktorá umožňuje jednoduché plnenie vďaka parkovacej pozícii nádstavcov pri zadnej strane misy. Príslušenstvo: hnetací hák, šľahacie, miešacie metly a transparentné veko s plniacim otvorom. Príslušenstvo prístroja Bosch MUMS2VM00 je možné umývať v umývačke riadu.

Bosch MUMS2VM00

  • Multifunkčný kuchynský robot
  • Výkon: 900 W
  • 3,8 L nerezová misa
  • 3D planetárne miešanie
  • 7 rýchlostných stupňov s pulzným stupňom
  • Funkcia automatickej parkovacej polohy
  • Príslušenstvo: hnetací hák, šľahacie, miešacie metly a transparentné veko s plniacim otvorom

Vynikajúci pomocník

Multifunkčný kuchynský robot Bosch MUMS2VM00 disponuje výkonným 900 W motorom3D planetárnym miešaním a 7 rýchlostnými stupňami s pulzným stupňom pre tie najlepšie výsledky pri premiešaní surovín na varenie alebo pečenie. Vďaka pozvolnému nábehu motora zabezpečuje prístroj prevenciu proti vyšplechnutiu. Počas procesu miešania je možné meniť elektornicky počet otáčok. Bosch MUMS2VM00 s funkciou automatickej parkovacej polohy umožňuje jednoduché plnenie surovín do misy vďaka parkovacej pozícii nádstavcov pri zadnej strane misy. Prísavné gumové nožičky umožňujú vačšiu stabilitu pri pracovaní.

Komfort

Robot Bosch MUMS2VM00 v elegantnom čiernom prevedení disponuje veľkou 3,8 L nerezovou misou so špeciálnym vnútorným tvarom pre optimálnu prípravu surovín. Čistenie nádoby je naozaj jednoduché vďaka hladkému povrchu. V balení sa taktiež nachádza príslušenstvo: hnetací hák, šľahacie, miešacie metly a transparentné veko s plniacim otvorom. Príslušenstvo je možné umývať v umývačke riadu. O jednoduché skladovanie prístroja Bosch MUMS2VM00 je postarané pomocou priehradky na kábel pre jeho rýchle uloženie.

 

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 4.38 Kg
Objem 3.8 L
Počet rýchlostí 7
Príkon 900 W
Pulzný spínač Áno
Funkcie robota hnetenie
Mlynček na mäso Nie
Počet nástavcov 3
Materiál nádoby inox

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Bosch MUMS2VM00

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené